Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Üçlü kamera sistemi elde etmek için Samsung Galaxy Fold 2 ... Z Flip 2'nin üzerine gelin

Üçlü kamera sistemi elde etmek için Samsung Galaxy Fold 2 ... Z Flip 2'nin üzerine gelin

Samsung Galaxy Z Flipkatlanabilirleri modadan işlevsel bir kit parçasına dönüştürmek için uzun bir yol kat etti. 8 GB RAM, 7 nm Sekiz Çekirdekli işlemci ve dizüstü bilgisayar tarzı 'esnek' işlevi ile, ilk incelememizde başlangıçta 'etkileyici' olarak değerlendirdik. Bununla birlikte, çift 12MP kamera, Samsung'un her zamanki amiral gemisi ücreti kadar etkileyici değildi.


Ancak ilerleme asla uyumaz ve görünüşe göre Samsung Galaxy Z Flip serisi, çok geliştirilmiş bir kamera kurulumuna sahip başka bir telefon alacak.

Ocak 2020'de Samsung, Dünya Fikri Mülkiyet Ofisi'ne (WIPO) iki patent başvurusunda bulundu. Hollandalı haber kaynağıLetsGoDigitalpatentin yayınlandığını bildirdi ve teknolojiyi çalışırken görebiliyoruz: Samsung Galaxy Z Flip'e çok benzeyen, hem dikey hem de yatay üç lensli kamera dizilerine sahip katlanabilir bir telefon. Aşağıdan kontrol edin:

Samsung Galaxy Z Flip

(Resim kredisi: LetsGoDigital)

Yatay kamera dizisi, eski tarz Samsung Galaxy S serisini veya mevcut Note 10'u anımsatıyor. Üç katmanlı kameraların konumlandırılması, harici ekranla hizalanmanın yanı sıra, serinin geçmişine güzel bir geri dönüş.


Dikey dizi. ancak. daha büyük bir ekrana sahip görünüyor. Z Flip, harici ekranını katlanmış haldeyken birkaç şekilde kullanır: bildirimleri, zamanı ve telefonun sinyal ve pil ömrü gibi temel istatistiklerini görüntüler, ancak aynı zamanda telefon kapalıyken özçekimler yaparken bir vizör görevi görür.

Bu şekilde, öne bakan delikli selfie kamerasını kullanmanın yanı sıra, daha yüksek kaliteli arka kamera dizisiyle öne bakan resimleri çekebilirsiniz. Daha büyük bir ekran, özçekimleri sıralamak için daha fazla ekran alanı anlamına gelir ve bu da daha kaliteli fotoğraflar elde edilmesini sağlar.

Samsung Galaxy Z Flip


Mevcut Z Flip vizör çalışırken

(İmaj kredisi: Gelecek)

12 MP geniş ve ultra geniş kameralar zaten yerinde olduğundan, üçüncü lensin bir telefoto olacağını varsayıyoruz. Derinlik algılayan bir Uçuş Süresi merceğine sahip olma ihtimali düşüktür.Samsung Galaxy S20serisi telefonlar veya bir makro lens: Bu özel lensler, telefoto gibi daha temel çok yönlü ihtiyaçları karşılamadan tuhaf görünebilir.

Z Flip zaten yüksek fiyatla (1.299 £) satılıyor, bu yüzden ikinci neslin de aynı derecede pahalı olacağını düşünüyoruz. Bununla birlikte, katlanır telefonlar hala deneysel bir teknolojidir: fiyatların düştüğünü ve daha uygun fiyatlı katlanabilirlerin piyasaya çıktığını görmemiz sadece bir zaman meselesi. Yeni, amiral gemisi seviyesindeki telefonlar geldikçe, eski modeller kaçınılmaz olarak değer kaybedecek, daha fazla kullanıcının eline geçecek ve katlanabilirleri sadece bir modadan daha fazlası haline getirecek.

Bunu beğendin mi?


Bugünün en iyi Samsung Galaxy Z Flip fırsatları Unlocked Mint Mobile US PlanlarıHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Z Flip 1.499ön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Z Flip 1.499ön ödeme20 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler8 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Z Flip 1.499ön ödeme15 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz