Close
  • Ana
  • /
  • Bisikletçilik
  • /
  • Muc-Off ve Punk Powder bisiklet temizleyici ile gezegeni kurtarın

Muc-Off ve Punk Powder bisiklet temizleyici ile gezegeni kurtarın

Bisiklete biniyorsanız, muhtemelen Muc-Off'u duymuşsunuzdur. Sadece harika bisiklet temizleme ürünleri, zincir yağı ve daha fazlasını yapmakla kalmazlar; daha sonra bu ürünleri en saçma şekilde, Jamie Reid'in Sex Pistols tasarımlarını anımsatan grafiklerle süslenmiş balonlu pembe ambalajlarla tanıtıyorlar. Kısacası, bisikletinizi güzel ve temiz hale getirmeyi üstleniyorlar.

Muc-Off, '1994'te sahneye ilk çıktığından beri bisiklet yıkamada bir ölçüt olduğunu' söylüyor ve bir kez olsun bu boş bir abartı değil; Muc-Off'un Nano-Tech temizleme spreyi inanılmaz derecede parlak.

Ancak, Muc-Off ekibi – bu arada marka adlarıyla orada ne yaptıklarını görüyor musunuz? - ciddi bir yanı var. Amiral gemisi temizleme spreylerinin ne kadar popüler olduğu göz önüne alındığında, oldukça fazla parlak pembe çöp sahasından sorumlu olmaları gerekir. Ne de olsa, birçok insan geri dönüşüm konusunda sorumsuzdur ve belediyenizin size söylediklerinin aksine, birçok yerde geri dönüşüm mümkün bile değildir. Böylece Muc-Off kurnaz bir çözüm buldu: temizleme spreyini yeniden kullanılabilir bir sprey şişesiyle birlikte toz halinde satmak. Punk Powder'a merhaba deyin. Vay!

Punk Tozu: bu nedir?

Muc-Off Punk Tozu


(İmaj kredisi: Muc-Off)

Dünyanın ilk plastik içermeyen bisiklet temizleyicisi olarak tanımlanıyor ve teklif, uzun ömürlü alüminyumdan yapılmış bir Bottle for Life içerdiğinden, bu başka bir gerçek övünme gibi görünüyor.

Muc-Off CEO'su Alex Trimnell elleriyle işaretler yaparken bağırıyor: 'Tek kullanımlık plastiği azaltma misyonumuza devam ederken bu bizim için gerçek bir tutku projesi oldu! Punk Powder, Muc-Off'un temsil ettiği her şeyi, yüksek performans ve sürdürülebilirliğin bir evliliğini bünyesinde barındırıyor! Diğer bisiklet temizleyicilerimiz kadar iyi ama daha çevre odaklı ve kullanışlı bir formatta olmalıydı! Ekip, gerçekten oyunun kurallarını değiştiren ve tamamen plastik içermeyen bir şey üreten epik bir iş çıkardı! Daha fazla bisikletçinin bisikletlerini Punk Powder ile temizlemesini ve ardından Ana Doğa için üzerimize düşeni yapmamızı sağlamak için sabırsızlanıyoruz!'


Muc-Off Punk Tozu

(İmaj kredisi: Muc-Off)

Bu amaçla, Punk Powder, %75'i bitki bazlı olan biyolojik olarak parçalanabilen bileşenlerden yapılmıştır. Tek yapmanız gereken 30 g'lık bir poşeti suyla çalkalamak ve bir litre temizleyiciniz hazır. Her pakette iki adet 30g poşet alırsınız. Muc-Off, geleneksel bisiklet temizleyicisinin 2 litre eşdeğerine kıyasla %92 oranında bir ambalaj azalması iddia ediyor.


Ya ortalıkta duran bir Nano-Tech şişesini kullanabilir, önce bir durulama yapabilirsiniz ya da markanın yeni Bottle For Life ürününü içeren bir paket satın alabilirsiniz. Temiz olduğu sürece her tür su kullanılabilir – örneğin yağmur suyu kullanarak çevre dostuluğunuzu bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Punk Tozu nasıl yapılır

Resim 1 / 3

Muc-Off Punk Tozu

1. poşetinizi Bottle for Life'a boşaltın
(İmaj kredisi: Muc-Off)

Punk Tozu nasıl yapılır

Resim 1 / 3

Muc-Off Punk Tozu

1. poşetinizi Bottle for Life'a boşaltın
(İmaj kredisi: Muc-Off)
Resim 2/3

Muc-Off Punk Tozu


2. Su ekleyin ve iyice çalkalayın.
(İmaj kredisi: Muc-Off)
Resim 3 / 3

Muc-Off Punk Tozu

3. O pisliği büstün
(İmaj kredisi: Muc-Off)

Daha önce bahsedilen Bottle For Life, toksik olmayan, gıda sınıfı silikon tabanlı 'ultra uzun ömürlü' bir alüminyum sprey şişesidir. Neden gıda sınıfı olması gerektiğinden emin değilim, ama ne cehenneme. Punk Powder ayrıca vegan ve vejeteryan dostudur ve Muc-Off, sıfır hayvan testine kendini adamıştır. Punk Powder sadece 60g ağırlığında olduğundan, nakliyenin etkisi ve maliyeti büyük ölçüde azalır. Ambalaj üzerine baskı yapmak için bitkisel bazlı mürekkepler kullanılır ve poşetler kompostlanabilir ve geri dönüştürülmüş kartonda paketlenir.

Özetle, bu şimdiye kadarki en erdemli bisiklet temizleme ürünü. Punks giderken, Sex Pistols'tan çok daha fazla Chumbawumba.

Muc-Off Punk Powder fiyatı ve bulunabilirliği

Muc-Off Punk Tozu

Muc-Off'un Punk Powder için hazırladığı tanıtım videosundan bazı kareler.Rad yapmak

(İmaj kredisi: Muc-Off)

Punk Powder, bugün 29 Temmuz'da piyasaya sürüldü ve iki adet 30g'lık poşet için 14.99 £ fiyatla satışa sunuldu. Bottle For Life paketi 29,99 £'dir. Ürün, Punk Powder için 19,99 ABD Doları ve Yaşam için Şişe paketi için 39.99 ABD Doları olmak üzere dünya çapında da mevcuttur.

• Yalnızca muc-off.com'dan satın alın