Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • MuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir Dambıl incelemesi: çok sağlam, ucuz Bowflex alternatifi

MuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir Dambıl incelemesi: çok sağlam, ucuz Bowflex alternatifi

MuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir Dambıl incelemesi TL;DR: Bir Bowflex 1090i dambıl sahibi olmayı seviyorsanız ancak yüksek fiyat etiketini karşılayamıyorsanız, MuscleSquad 32,5kg Ayarlanabilir Dambıl, çok daha azına neredeyse aynı benzer bir egzersiz deneyimi sağlayacaktır.


Spor salonları yeniden açılıyor olabilir ama bu herkesin kas inşa etmek ve/veya kilo vermek için demir kilisesine döneceği anlamına gelmiyor. Spor salonu sahipleri için üzücü bir haber, ancak evde huzur ve uyum içinde egzersiz yapmak isteyenler için değil, gürültülü ve terli spor salonlarında makineler için beklemek zorunda kalmadan.

Verilmiş, hattaen iyi halteriyi donanımlı bir spor salonunun yerini alamaz, ancak MuscleSquad 32,5 kg Ayarlanabilir Dambıl gibi ayarlanabilir modeller, sizi uzun bir süre, yani gelecek yıllar boyunca devam ettirecek kadar çok yönlü olabilir. MuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir Dambıl, en az birkaç yıl dayanacak kadar sağlam görünüyor ve ağırlık aralığı, evde egzersiz yapmak isteyen çoğu insan için yeterince büyük.

MuscleSquad 32,5kg Ayarlanabilir Dambıl incelemesi: fiyat ve bulunabilirlik

MuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir Dambıl şu anda şu adresten satın alınabilir:Kas Kadrosu220 £ tavsiye edilen perakende satış fiyatı için. Yazma sırasında, 200 £ 'a kadar indirim yapıldı.

Muscle Squad ayrıca daha küçük ve daha büyük ayarlanabilir dambıllar da satıyor: 12,5 kg'lık versiyon 70 £ (mükemmel değer), 25 kg'lık versiyon 170 £ ve en büyük model (40 kg) 275 £ karşılığında satılıyor.


ABD ve AUS'ta bulunabilirlik hakkında bilgi yok.

MuscleSquad 32 5kg Ayarlanabilir Dambıl İnceleme


(İmaj kredisi: Gelecek)

MuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir Dambıl incelemesi: nasıl çalışır?

Ayarlanabilir dambıller, ağırlık plakalarını kullanıcı ihtiyaçlarına göre alan/düşen akıllı çevirme mekanizması sayesinde bir dizi bireysel dambılın yerini alır. MuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir Dambıl durumunda, dambılın her iki ucunda, istenen ağırlığı seçmek için döndürülebilen bir kadran vardır. Ağırlık aralığı 5-32,5 kg arasındadır ve 2,5 kg'lık artışlarla ayarlanabilir.

Ağırlığı değiştirmek için, kırmızı güvenlik düğmesine basın, ardından kadranı her iki uçta da çevirin ve istediğiniz ağırlığı seçin (kadranı çevirirken kırmızı düğmeyi basılı tutun), Ağırlık seçildikten sonra kırmızı düğmeyi bırakın ve dambılı kaldırın. Beşik. 32,5 kg'a ayarlamadığınız sürece, dambılın yalnızca birkaç tabak aldığını, hepsini değil, muhtemelen fark edeceksiniz. Antrenmanı bitirdikten sonra dambılı tekrar beşiğe yerleştirin.


MuscleSquad 32 5kg Ayarlanabilir Dambıl İnceleme

(İmaj kredisi: Gelecek)

MuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir Dambıl incelemesi: tasarım ve yapım kalitesi

MuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir Dambıl, ağır bir canavardır. Halterin iskelet eksenine tutunan çok sayıda ağırlık plakası olmadığında bile oldukça büyük. Ve tam olarak yüklendiğinde çok fazla ağırlık taşıyabilen sağlam bir çekirdeğe ihtiyacınız olduğundan (en ağır ayarda) bu tamamen anlaşılabilir bir durumdur.

MuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir Dambıl sadece sağlam görünmekle kalmaz, aynı zamandaseslersağlam. Kadran üzerindeki her durakta tatmin edici bir tıklama vardır, böylece kadranın ne zaman doğru konumda olduğunu tam olarak bilirsiniz, halterin ağırlık plakalarını almaması konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bununla birlikte, güvenli olduklarından emin olmama rağmen, plakalar dambıl üzerinde biraz çıngırak yaptı, bu da ayarlanabilir ağırlıklarla çalışmaya alışkın olmayan insanlar için biraz sinir bozucu olabilir.

test ettiğimi hatırlıyorumBowflex SelectTech 840 Ayarlanabilir KettlebellBirkaç yıl önce, kettlebell salıncakları sırasında plakaların her an kettlebell'in açık alt kısmından düşebileceğini düşünerek. Söylemeye gerek yok, birkaç yıl kullandıktan sonra bile Bowflex 840 beni asla başarısızlığa uğratmadı, bu yüzden test ettiğimdeCurl Bar ile Bowflex SelectTech 2080 Halter, plakaları iyi tutacağından tamamen emindim ve haklıydım.


Aynısı MuscleSquad 32,5kg Ayarlanabilir Dambıl için de geçerli: Sadece birkaç hafta kullanmama rağmen, nemden uzak bir yerde tutulduğundan emin olduğunuz sürece, dağılmadan oldukça uzun bir süre dayanacakmış gibi geliyor. garaj katında. Demir veya kauçuk dambılların daha uzun süre dayanacağına eminim, ancak hiçbir yerde ayarlanabilir bir dambıl kadar kullanışlı değiller.

MuscleSquad 32 5kg Ayarlanabilir Dambıl İnceleme

(İmaj kredisi: Gelecek)

MuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir Dambıl incelemesi: egzersiz performansı

Ayarlanabilir dambıllarla çalışmak, standart altıgen dambıllarla çalışmaktan tamamen farklı bir top oyunudur. Ağırlık aynıdır - açıkçası - ancak ayarlanabilir dambıl, geleneksel ev ağırlıklarından farklı şekilde ele oturur. İlk başta garip bir his ama çok çabuk alışıyorsunuz.

Yukarıda bahsettiğim gibi, ağırlık plakaları dambıl mekanizması tarafından düzgün bir şekilde tutulsa da, sadece hafifçe hareket etmekle kalmaz, bu sırada biraz ses çıkarır. Bu, özellikle MuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir Dambıl'ı başınızın üzerinde gezdirirken bazı insanlar için garip ve biraz rahatsız edici olabilir. Yine, söyleyebileceğim kadarıyla, plakalar güvenli bir şekilde tutuluyor, ancak bazı vücut geliştiricilerin, çıngıraklara dayanarak ilk başta ağırlıklar konusunda emin olamayabileceklerini takdir ediyorum.

Bahsetmeye değer başka bir şey de MuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir Dumbbell'in her tür egzersiz için uygun olmayabileceğidir. Kadeh ağız kavgası veya triseps baş üstü uzantıları gibi daha az popüler olan bazı egzersizlerin, ağırlığın yapısı göz önüne alındığında ayarlanabilir bir dambıl kullanarak gerçekleştirilmesi daha zor olabilir. Bukleler gibi şeyler veyatarak halter kaldırmaiyiyim ama ağırlığımı MuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir Dumbbell yaparken güvende hissedeceğimden emin değilim.dönek satırlar, Örneğin. Özellikle herhangi bir nedenle ağırlık 'yukarıya bakmıyorsa', bu mantıklıysa.

Yukarıda bahsedilen bench press ve hatta dambıl gibi en popüler egzersizler içincan sıkıntısıvesıralar üzerinde bükülmüş, MuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir Dambıl oldukça mükemmel.

MuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir Dambıl incelemesi: karar

Fiyat, çok yönlülük, ağırlık dağılımı, yapı, hepsi dahil olmak üzere her şeyi göz önünde bulundurarak, özellikle egzersizlerinde ağır olmayı sevenler için evde kullanım için MuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir Dambıl'ı tavsiye ederim.

Küçük bir sorun, egzersizleri etkili bir şekilde yapabilmek için muhtemelen ikisine ihtiyacınız olacak ve kuşkusuz size mal olacak. Bununla birlikte, iki büyük Bowflex dambıl almaktan hala daha ucuz, ancak iki ayarlanabilir dambıl için 400 £ ödemek zorunda kalacağınız anlamında ucuz değil.

Yine de bedelini ödemekten memnunsanız, bu dambılların oturma odanızın zeminini işgal etmeden evde kaslarınızı toplamanıza izin vereceğinden emin olabilirsiniz. Bir kol çevresi yarışmasında Chris Hemsworth'u yenmeye hazır mısınız?

MuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir Dambıl incelemesi: ayrıca düşünün

tabi ki değineceğizBowflex SelectTech 1090i Ayarlanabilir Dambılburada, sonuçta ayarlanabilir dambılların 'Rolls Royce'u var. Bu birinci sınıf dambıl için prim ödemekten memnunsanız, önümüzdeki yıllarda size iyi hizmet edecek çok yönlü, sağlam ve ergonomik bir dambıl alacaksınız.

Veya MuscleSquad 32.5kg Ayarlanabilir Dambıl kadar ağır bir dambıl ihtiyacınız yoksa, şuna bir göz atın:PowerBlock Sport 2.4 Ayarlanabilir Dambıl: çiftler halinde gelen, dengeli ve kullanımı kolay ayarlanabilir bir dambıl ve sekiz standart dambıl yerine şaşırtıcı derecede temiz bir yol.

Son olarak, özellikle ABD'deyseniz,NordicTrack Ağırlık Seçici Dambıl SetiMuscleSquad halterine iyi bir alternatif olabilir. Bu satın alma, iFit'in izniyle bir yıllık sanal fitness dersleri içerdiğinden, ağırlık antrenmanına yeni başlayan herkes için harika.

Fiyatlar - MuscleSquad 32,5kg Ayarlanabilir Dambıl:▼