Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Musto ve Land Rover, hava koşullarına dayanıklı bir ceket oluşturmak için bir araya geldi

Musto ve Land Rover, hava koşullarına dayanıklı bir ceket oluşturmak için bir araya geldi

Musto ve Land Rover, doğanın size sunabileceği her şeye göğüs germek için tasarlanmış en üst düzey giysi koleksiyonunu sunmak için güçlerini birleştirdi. Land Rover'ın Yeni Defender'ından ilham almıştır ve şık bir estetiği en son giysi teknolojisiyle birleştirir.


İlk başta, bir araç üreticisi ve bir giyim markasının bir araya gelmesi garip görünebilir, ancak her iki marka da bir dayanıklılık ve yetenek anlayışını paylaşıyor ve dünyadaki en heyecan verici ve zorlu yerlerden bazılarını keşfetmek için uzmanlığa dayanan bir pazar için tasarım yapıyor.

Koleksiyon, tişörtler ve parkalardan eldivenlere, katlanır bir kürek ve benzersiz bir donanım aktivite kemerine kadar her şeyi kapsar. Kahraman ürün olsa da, en yeni akıllı telefonlardan daha fazla teknolojiyle gelen Welded Thermo Jacket.

5 katmanlı su geçirmez kabuğun altında, ekstra ağırlık olmadan doğal kaz tüyünün sıcaklığını sağlayan PrimaLoft Silver yalıtım bulunur.

Ceket ayrıca akıllı telefonunuzu korumak ve pil gücünü daha uzun süre korumasını sağlamak için PrimaLoft Aerogel astarlı ceplere sahiptir. Aerojel teknolojisi %95 havadan oluşur ve insanoğlunun bildiği en hafif katıdır. Tam bir termal bariyer sağlar ve orijinal olarak NASA tarafından tasarlanmıştır - yani neredeyse bir uzay giysisi giyiyorsunuz.


Musto x Land Rover

(Resim kredisi: Musto)

Bu yeterli değilse, ayrıca Glassbead reflektörler, ultrasonik kaynak, Cohæsive kablo kilitleri ve kurtarma ekiplerinin sizi zorlu arazide bulmasına yardımcı olan bir Recco entegre yansıtıcı anteniniz var.


Jaguar Land Rover Markalı Ürünler ve Lisanslama Direktörü Joe Sinclair, yeni koleksiyon hakkında şunları söyledi: macera için.”

Peki, yeni Land Rover Defender'ınız için yeni bir cekete mi ihtiyacınız var? Aşağıdaki bağlantılara göz atın: