Close
  • Ana
  • /
  • Aletleri
  • /
  • Köpeğim halımın üzerine istenmeyen bir hediye bıraktı. Sonra robo-vac'ım etrafa yaydı. Platinum SmartWash halı temizleyicisine girin…

Köpeğim halımın üzerine istenmeyen bir hediye bıraktı. Sonra robo-vac'ım etrafa yaydı. Platinum SmartWash halı temizleyicisine girin…

Popüler YouTube videosunu 'Robotik Elektrikli Süpürge Halıda Köpek Kakasını Söylüyor' hatırlarsınız. Eğer görmediyseniz, muhtemelen ne olduğunu çözebilirsiniz. Bu doğru: Bir Robot Elektrikli Süpürge Halıya biraz Köpek Kakası Bulaştırdı. Muhtemelen 'Kurulum buydu! Bir robot süpürgesi, halıya genel bir köpek kakası senaryosundan daha kötü bir şekilde nasıl halıya köpek kakası bulaştırabilir?' Ey okuyucu, yanılıyorsun. Çünkü bana oldu.


Aslında tüm 'robot vac köpek kakası durumunu dayanılmaz hale getiriyor' olayı bilenler tarafından çok iyi biliniyor. Pingtwitter bir keresinde plastik bir k9 plop ile birlikte gönderilmişti.Pingtwitter Ödüllü robot vac Roborock S6 MaxV, özellikle robotun çok gelişmiş olduğunu göstermek için,tespit et ve kaçınköpek dışkısı. Yeterince komik olmasına rağmen, olamayacağı ortaya çıktı.

Her neyse, daha önce izlemediyseniz işte o video.

İşte 'Roomba Köpek Kakasını Yayıyor' başlıklı bir tane daha. Burada ne olduğunu çözebilir misin? Bu doğru: bir Roomba biraz köpek kakası yaydı. Bu başlıkları nasıl buluyorlar?

Halıya köpek kakası: Bir çözüm var

Wax Platin SmartWash


(Resim kredisi: Vax)

Şimdi, bu videoların yapımcıları şöhret anlarının tadını çıkarmış ve belki de birkaç 100 dolarlık reklam geliri elde etmiş olabilir, ancak yine de ellerinde ordure lekeli bir kilim veya halı kalmıştır.

Ancak ben de aynı çileden geçtim ve gülümseyerek çıktım. Ya da en azından, kelimenin tam anlamıyla gülümsemiyor, en azından kahverengi olmayan, rahatsız edici bir kokuya sahip bir halıyla. Nasıl olduğunu söyleyeyim.


Yakın zamanda inceleme amacıyla bir Vax Platinum SmartWash halı temizleyicisi aldım. Bu konuda burada okuyabilirsinizen iyi halı temizleyicibaşa dön 10. Ayrıca iki Labrador'um var - birinin yemek borusu sorunu var ve diğeri bir köpek yavrusu.

Bu yüzden doğal olarak hem Vax'ı hayvan dışkısı üzerinde test etmeyi bekliyordum hem de ne kadar iyi performans gösterdiğini görmek istiyordum. Platinum SmartWash'in hasta bir köpek yavrusunu Axminster'ımdan çıkarmaya eşit olduğunu kanıtlamasıyla işler iyi başladı.


Vax'ın orta tüylü halımdan yetersiz kalan maddeleri çıkarmak için yaptığı mükemmel işten çok memnun kaldım - son derece iyi kurutma da dahil - sonra uzaktan çok iyi küçüklüğüme komuta ettim.robot vakumodayı süpürmek için. Sadece kalan hav toplarını temizlemek için – tüm halı temizleyicileri arkalarında birkaç hav yumağı bırakır.

Yaklaşık 30 dakika sonra robot vac'dan sıkışmış olduğunu söyleyen bir metin aldım.

Görünüşe göre köpek yavrusu, az önce temizlediğim odaya girmeye cesaret etmiş ve şaşırtıcı derecede büyük bir 'kazara' depozito bırakmıştı. Önceden temizlenmiş halının her tarafına bulaşmış köpek pisliği görüntüsüne gerçekten güldüm. Yine de gülmeyi kestimhemenrobot vac'ı ters çevirdiğimde. Kendinizi hasta hissetmenize engel olmak için bunun ayrıntılarına girmeyeceğim.

en iyi halı temizleyici: Vax Platinum SmartWash


Halının temizlenmesi (bu farklı bir halı olduğu için resimde köpek pisliği yoktur)

(Resim kredisi: Vax)

Neyse, Vax tekrar çıktı ve rahatsız edici maddenin tüm izlerini ortadan kaldırmazsa, halıyı bir kez daha lekeli ve açık bırakmazsa, bana bir tüyle vurdu. Burada söylemeye çalıştığım şu ki, iki aşırı testime göre Vax Platinum SmartWash kesinlikle hem kusmuk temizleme işini kısa sürede yapıyor.vehalıdan sıçmak ve bu kitabımda yeterince iyi bir tavsiye. iki tane alayım lütfen

en iyi halı temizleyici: Vax Platinum SmartWashPingtwitter Best Buy Ödülü rozeti

Yüzündeki o kendini beğenmiş ifadeyi hemen şimdi silebilirsin, seni küçük sümüklüböcek

(Resim kredisi: Vax)

Bu hikayeden sonra daha fazla teknik ayrıntıya ihtiyacınız olursa, işte burada. Vax'ın bu yeni halı yıkama makinesi, akıllı teknolojiyi kullanarakdağıtmakittiğinizde su ve temizleme solüsyonu vekuruçektiğinizde halı. Daha önce halı veya sert zemin temizleyici kullanmış olan herkes, normalde tetiği ıslatmak için küçük bir tetiğe basmanız ve kuru hale getirmek için serbest bırakmanız gerektiğini bilir – örneğin Bissell'den CrossWave Cordless Max, hakkında her şeyi şuradan okuyabilirsiniz. aşağıdaki metne tıklayın.

  • Üzgünüm Dyson, sert zeminleri temizlemenin daha iyi bir yolu var

Işte buradayapmaaktivasyon tetikleyicisi, bu yüzden bir şeyi bazı köpek saçmalıkları üzerinde ileri geri itmek kadar basit. Vax'in boffin'leri, hem ileri hem de geri hareketle çalışan bir 'Yalnızca Kurutma' modunu dahil ederek tek başına kurutma sorununu bile ele aldı. Ayrıca geride solüsyon kalıntısı bırakma konusunda paranoyak olanlar için bir bonus Durulama modu da vardır.

Platinum SmartWash, 3,5 litrelik büyük bir temiz su deposu, 1,9 litrelik kirli su kabı ve temizleme solüsyonu için ayrı bir otomatik karıştırma haznesi ile donatılmıştır (iki adet 250ml Platinum Solüsyon şişesi ve bir Ön Tedavi spreyi ile birlikte gelir). Bu arada kablo 9 metre uzunluğunda çok cömert. Merdivenler, ulaşılması zor alanlar ve araba koltukları için bu model ayrıca özel bir SpinScrub el aleti, 2,5 m hortum ve bunları saklamak için küçük bir çanta ile birlikte gelir.

Teşekkürler Vax, hayatımı acı dolu bir dünyadan kurtardın. Ya da en azından halım bir sürü kakadan. En son iPhone hakkında bunu söyleyemezsin.

Bugünün en iyi Vax Platinum SmartWash fırsatlarıWax Platin Smartwash Halı... John Lewis 299 £ GörünümVax 1-1-142257 Platinum... Amazon Prime £299 VAX Platinum SmartWash'i Görüntüle... Currys PC World £299 Vax Platinum Smartwash Carpet'i Görüntüle... very.co.uk £299,99 Daha Fazla Teklif Göster 250 milyonun üzerinde kontrol ediyoruz ürünleri her gün en iyi fiyatlarla