Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Z Fold 3 rüyam gerçek oluyor – işte kanıtı

Samsung Galaxy Z Fold 3 rüyam gerçek oluyor – işte kanıtı

Nasıl gerçekten, gerçekten dört gözle beklediğim hakkında zaten yazdım.Samsung Galaxy Z Katlama 3şimdi birkaç kez, nasıl hissettiğim de dahil olmak üzere, beni yapacak olan telefontek ekranlı telefonları sonsuza kadar terk edin, birliktedeğiştirmemi engelleAndroid'denApple iPhone 13.

Bunun nedeni, Samsung Galaxy Z Fold 3'ün gelişimini, sızıntılarını ve söylentilerini takip ediyor olmam ve onlardan duyduğum kadarıyla çok, çok etkilendim. Bu, yalnızca tablet modunda telefon modunda olduğu kadar iyi çalışan, oyunun kurallarını değiştiren bir hibrit kullanıcı arabirimi sunmakla kalmayıp, aynı zamanda Galaxy Note serisinin başarılı olan telefonu olacak.Samsung Galaxy Not 21kartlardan uzak durun.

Ancak Galaxy Note'u gerçekten başarılı kılmak için Z Fold 3'ün ekran kalemi desteğine ihtiyacı olacaktır.

Ve kulaklarıma müzik gibi gelen haberlerde, bu tam olarak az önce teyit edilen şeydir.resmi FCC sertifika dosyasıSamsung Galaxy Z Fold 3 içinTom'un Kılavuzu, FCC belgeleri 'Z Fold 3'ün gerçekten de S Pen desteği ile geleceğini onaylıyor' ve ayrıca cihazın '9W Qi kablosuz ve ters kablosuz şarj sunacağını' söyledi.


Kablosuz şarj güzel ancak buradaki gerçek altın, Z Fold 3'ün S Pen dijital kalemi destekleyeceğinin teyidi. Bu, tıpkı bir Galaxy Note gibi davranabileceği, ancak tek ekran boyutlarıyla sınırlı olmadığı anlamına geliyor. Artık Z Fold 3 sahipleri not alabilecek, çizim yapabilecek, belgeleri işaretleyebilecek ve evet, hatta 7,5 inçlik büyük bir tablet ekranında Football Manager oynayabilecek.

Ve daha da iyisi, bu sayesindeSamsung Galaxy S21 Ultra Ayrıcaşimdi S-Pen dijital kalemi destekleyen Samsung, hem tek bir ekran sunuyorveİnsanlara katlanır ekran Note deneyimi - bu yıl yeni bir Note olmamasına rağmen.


Bana göre bu, akıllı telefon tarihindeki en doğal gelişme gibi görünüyor. Galaxy Note serisi yıllardır Samsung'un teknik lideri ve aynı zamanda S Pen dijital ekran kalemi desteği ile profesyonel ve yaratıcının en belirgin birinci sınıf akıllı telefon tercihi.

Ve Samsung Galaxy Z Fold 3'ün özellikleri hakkında resmi olarak hiçbir şey onaylanmasa da, tüm söylentiler, Snapdragon 888 işlemci ve 16 GB'a kadar RAM ve 512 GB depolama dahil olmak üzere bir amiral gemisi, Note sınıfı özelliklerle geldiğine işaret ediyor. Uzay. Bunun üzerine S-Pen stylus desteğini atın ve sadeceen iyi katlanır telefondeğil, aynı zamanda benim ve birçok kişinin umduğu yeni nesil Galaxy Note deneyimi.


İşte o zaman, uyarlanabilir UI sızıntısının S Pen desteği kadar doğru olduğunu kanıtlamasını umuyoruz, sanki öyleymiş gibi, o zaman banka hesabım Galaxy Z Fold 3 lansman gününde o kadar hızlı boşalacak ki banka yöneticim bayılacak .

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Buds Pro fırsatları GALAXY BUDS PRO R190 PHANTOM... Amazon Prime £132,99 İndirimli Fiyatı Görüntüle Samsung Galaxy Buds Pro very.co.uk 219 £179 Samsung Galaxy Buds Pro'yu Görüntüle... Chitter Chatter £183,99 Galaxy Buds'ı Görüntüle Pro BT kulak içi... Selfridges £ 219 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz