Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Loki TV şovunun gizemli Disney Plus afişi beni tavşan deliğinden aşağı düşürdü

Loki TV şovunun gizemli Disney Plus afişi beni tavşan deliğinden aşağı düşürdü

Daha önce de yazdığım gibi, Lokisonraki su soğutucusu mega hitiçinDisney Artı, büyük başarısından sonraWandaVision TV programı.


Ve basitçe söylemek gerekirse, bunun için heyecanlıyım. Ben büyük bir Marvel hayranı değilim ya da gerçekten süper kahraman içerikli değilim, ama Loki harika bir karakter ve şovun kadrosunda Owen Wilson var - ve Owen Wilson'ı kim sevmez? Aynen öyle.

Bununla birlikte, yepyeni bir Loki posteri, tabiri caizse beni tavşan deliğinden aşağı düşürdü - ve özellikle bir tanesi yüzünden.ilginçkitlesel olarak öne çıkan detay. Aşağıdaki posterin tamamına bir göz atın ve ne olduğunu tahmin etmeye çalışın.

Geri sayıma başlama zamanı 🕰 Marvel Studios'un #Loki'si, 9 Haziran'dan itibaren her Çarşamba yeni bölümleriyle @DisneyPlus'ta dört hafta sonra geliyor. pic.twitter.com/RzuAkIOuhJ12 Mayıs 2021

Daha fazla gör

O çizgi film saati ne ki? Yani, bugüne kadar Loki anahtar sanatında gördüklerimizle ton olarak tutarlı olan, açık bir zaman motifi sergilenen posterin geri kalanına sahipsiniz ve ardından Fallout tarzı bir karikatür Kasası var. Çocuk saati bize gülümsüyor ve el sallıyor.


Yani saatin gözleri ve kirpikleri bile var. Oh, ayrıca nedense bir çift beyaz eldiven giyiyor.

Saat yeterince tuhaf değilse, şunu da not edersiniz:el yoksaat yüzünün kendisi. Saatin gerçek bir çift çizgi eli var ama gerçek ibreleri yok.


Temelde... ne?!

Şimdi, çizgi film saati ile daha geniş poster arasındaki bariz bağlantı, zaman temasıdır. Loki ve çevresindeki karakterler bir saat kadranı ile çevrelenirken, posterin alt kısmında Ouroboros tarzı desenlere sahip başka bir daire daha var.


Çizgi film saatinde olduğu gibi, bunlarda da el yoktur. Disney Plus Loki fragmanından, Loki'nin Zaman Varyans Otoritesi tarafından zorla işe alındığını gösterdiği için zaman yolculuğunun dahil olduğunu biliyoruz ve aslında aşağıdaki resimde gösterildiği gibi, o saati o fragmanda kısaca görüyoruz.

Loki Disney Plus

(Resim kredisi: Disney)

Bu nedenle, görünüşe göre, çizgi film saatinin Zaman Varyansı Otoritesinin maskotu olma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum. TVA kurguya göre var olan bir beden olduğu için, maskotun da elleri olmadığı için bu mantıklı olacaktır.dışarıdazaman ve mekandan. Ve eğer zamanın dışında varsan zaman senin için geçerli değil, değil mi? Ve eğer zaman geçerli değilse, o zaman saat kollarına ihtiyacınız yoktur.

alarakdaha da yakından bakmakYukarıdaki resimde, saatin parmaklıklar ardında kilitli olarak ekranda göründüğü gibi, durumun bu olabileceğine dair başka bir görsel ipucu da var - sanki zaman tutsak edilmiş gibi. Zamanı esir tutmak, TVA'nın tam olarak yapabileceği şey gibi görünüyor.


Ancak, bunun bir Marvel özelliği olduğu düşünüldüğünde, saatabilirtamamen başka bir şey ol. Marvel şovları ve filmleri, daha sonra başkalarında görünmeye devam eden, Paskalya Yumurtaları temelde her şeyde keşfedilebilir olan, takip eden bir geçmişe sahiptir. Bu saat onlardan biri olabilir mi? Şu anda bilmiyorum ama beni 9 Haziran Çarşamba günü Loki'ye gitmeye teşvik eden fazladan bir entrika.

Bu gizemli çizgi film saatini hızlandırmak için aşağıdaki Disney Plus Loki fragmanının tamamını izleyin.

  • Pingtwitter'leri okuDisney Plus incelemesipara için neden bu kadar iyi bir değer olduğunu görmek için