Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • OnePlus kurucusunun gizemli 'Nothing Ear 1' kulaklıkları önümüzdeki ay geliyor

OnePlus kurucusunun gizemli 'Nothing Ear 1' kulaklıkları önümüzdeki ay geliyor

Hiçbir şey – OnePlus kurucu ortağı Carl Pei'nin bir sonraki projesi olarak şimdiye kadar en dikkate değer olan yeni teknoloji şirketi – ilk ürününü 27 Temmuz 2021'de saat 14:00 BST/09:00 EDT/6am PDT'de açıklayacağını duyurdu.


Bunun bir çift kablosuz kulaklık olacağını ve adının Kulak 1 olacağını zaten biliyoruz. Master & Dynamic MW08'in damarına bakın - Hiçbir şey kulaklıkların 'soyulmuş bir estetiğe' sahip olacağını söyleyemez ve 'Kulak 1 olan her şey bir amaç için oradadır. Gördüğün ve görmediğin her şey.'

Bu makalenin başında yer alan kulakiçi kulaklıkların tasarımını muhtemelen taklit eden bir görüntü ortaya çıkmadı. Buna benzerlerse, bir şeyler bekleyebiliriz.AirPod'lar- saplar gibi. Bu, yukarıdaki alıntılarla büyük ölçüde onların amaçları için tasarlandıklarına (çağrıların amaçlarının önemli bir parçası olarak kabul edildiğini varsayıyoruz) uygun olacaktır, ancak insanların genel olarak buna katılıp katılmayacağı görülecektir.

Çoğuen iyi gerçek kablosuz kulaklıklarBu günlerde kulakta daha sağduyulu olmayı hedefliyor ve AirPods Pro bile sapların boyutunu azalttı. Şirketler, Will.i.am'in Düğmeleri veya Microsoft'un Yüzey Kulaklıkları gibi çarpıcı yeni tasarımlarla pist dışına çıktıklarında her zaman inmezler.

Bir olasılık, kısmen şeffaf olmalarıdır. Hiçbir şey, 'Ear 1'in şeffaflık, ikonik biçim ve rafine işlevsellik notalarını birleştirdiğini' söylemedi ve net bir kasaya sahip bir ürün gösteren bir konsept görsel yayınladı.


Hiçbir şey kavramı1

Bu resmen Concept1 olarak biliniyor, bu yüzden Ear 1 tasarımına ne kadar bağlı olduğunu bilmiyoruz. Ama kesinlikle kulaklık-dy.


(İmaj kredisi: Hiçbir şey)

Şimdi ben100%şeffaf elektroniklere dönüş ile gemide. İdeal olarak renkli yarı saydam plastik bir kasayla, ama onun yerine bu tür bir şeyi alacağım.

Ayrıca, Ear 1 kulakiçi kulaklıklardan işlevsellik açısından ilginç bir şey bekliyoruz - İlk ürününü kulaklık olarak seçmesinin nedeninin 'kulaklık pazarının farklılaşmak için yalvardığına inanıyoruz' olduğu söylenemez. Bu sadece tasarım açısından anlamına gelse de, daha fazlasını bekliyorum – sonuçta OnePlus'ın kurucu ortaklarından birinden bahsediyoruz.


Ayrıca kulaklıkların Smartech'ten İngiltere'deki Selfridges'te ve Hindistan'daki Flipkart'ta satışa sunulacağını da biliyoruz. Temmuz ayında tasarım ve özellikler hakkında bir şeyler duyduğumuzda muhtemelen fiyatı ve gerçek çıkış tarihini öğreneceğiz.