Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Nacon Revolution Unlimited Pro incelemesi: şimdiye kadar yapılmış en iyi PS4 kontrolcüsü

Nacon Revolution Unlimited Pro incelemesi: şimdiye kadar yapılmış en iyi PS4 kontrolcüsü

Pingtwitter'ün Nacon Revolution Unlimited Pro incelemesi burada ve PS4 denetleyicisinde en yetkili olanı almak istiyorsanız, o zaman kesinlikle doğru yere geldiniz.


Çünkü Pingtwitter'ten beribaşlangıçta rapor edildiNacon Revolution Unlimited Pro bu yıl Şubat ayında geri döndüğümde, çevre birimlerini elime almak ve gözden geçirmek zorunda olduğum konusunda kesinlikle yeniyim, çünkü basitçe söylemek gerekirse, oyunun geleceğinden bir ürün gibi görünüyordu.

GÜNCELLEME: Nacon Revolution Unlimited Pro, şu anda En İyi Oyun Aksesuarı ödülünü kazandı.Pingtwitter Ödülleri 2020.

Cidden, ne demek istediğime dair bir fikir edinmek için aşağıdaki lansman fragmanına göz atmanız yeterli:

Kısacası, Unlimited Pro gerçek bir yeni nesil kontrolcüye benziyor, aslında Sony ile birlikte gelmesi gereken bir şey.Playstation 5, bu yüzden şu anda mevcut olan çok gerçek bir ürün olması inanılmaz derecede etkileyici.


Nacon Revolution Unlimited Pro'yu iki haftadan uzun süredir oynuyorum.PS4 oyunlarıve aşağıda birinci sınıf aksesuarı benim düşündüğüm şey var. İncelemeye tam olarak geçmeden önce, denetleyicinin mevcut fiyatlandırma ve kullanılabilirlik bilgilerini tamamladım.

Nacon Revolution Unlimited Pro incelemesi: fiyat, çıkış tarihi ve kullanılabilirlik

Nacon Revolution Unlimited Pro incelemesi

Nacon Revolution Unlimited Pro, hem kablosuz hem de kablolu bağlantılara izin verir.


Nacon Revolution Unlimited Pro şu anda Amazon, Littlewoods ve Very dahil çeşitli stokçulardan edinilebilir.

Nacon Revolution Unlimited Pro için inceleme sırasında şu anda bulduğumuz en ucuz fiyat, bir denetleyiciye sahip olan Very'de.çok119,99 £ cazip fiyat. Bu, yazı yazılırken Amazon'dan 30 sterlin daha ucuz ve Littlewoods'tan tam 40 sterlin daha ucuz.

Sınırsız Pro hakkında ve denetleyicinin yerel bölgenizde nerede stoklandığı hakkında daha fazla bilgi şu adreste bulunabilir:Nacon'un resmi web sitesi.

Bugünün en iyi Nacon Revolution Unlimited Pro denetleyici fiyatları 39 Amazon müşteri yorumu Playstation 4 Revolution ... very.co.uk £ 119,99 Nacon Revolution Unlimited'ı Görüntüle ... 365games.co.uk £ 119,99 View Man. Nacon Unl.Pro PS4 NACON Amazon 125 £ Playstation 4 Devrimini Görüntüleyin ... Littlewoods 159,99 £ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Nacon Revolution Unlimited Pro incelemesi: tasarım ve inşa kalitesi

Nacon Revolution Unlimited Pro incelemesi


Nacon Revolution Unlimited Pro'daki özelleştirme seçenekleri birinci sınıftır. Ağır bir kontrol cihazını severim, bu yüzden onu tutma yerlerinde ağırlıklandırma yeteneği hoş bir nimetti.

Nacon Revolution Unlimited Pro, tasarım açısından sadece birinci sınıf ve sınıfla damlar. Halka aydınlatmalı sağ başparmak çubuğuna sahip sade ve çarpıcı bir yumuşak dokunuşlu kasa, Xbox tarzı şekillendirme, kauçuk kaplı arka tutma yerleri, peluş kontrol çubuğu kapakları ve bunun çok özel olduğunu bildiren gümüş vurgulara sahip yemyeşil bir siyah renk grubu ile sadece bir başlangıç. her zaman denetleyici.

Sınırsız Pro'nun birlikte geldiği EVA kılıfı, hem kontrol cihazı hem de aksesuar kutusu (ağırlıkları ve kontrol çubuğu ekstralarını tutan) için de siyah ve mavi olarak tasarlanmış yastıklı dayanaklarla bu üst düzey estetiği sürdürüyor.

Muhafazanın kapağında, kontrol cihazının şarj / kablolu bağlantı kablosunu ve altlığın USB bağlantı kilidini taşımak için kullanılabilen bir kablo ağı bulunur. Çanta fermuarlı bir kilitleme mekanizmasıyla da kapanır, böylece bir taşıma çantasına takılırsa içeriğinin serbest kalmayacağından emin olabilirsiniz.

Elimde, Nacon Revolution Unlimited Pro'nun sunduğu konfor ve yapı kalitesi beni çok şaşırttı. Kesinlikle sevdimNacon PlayStation 4 Revolution Pro Denetleyiciİnceleme aşamasında ve bu yeni model öyle hissettirdi ama ince bir şekilde rafine edildi.

Yeni kauçuk kaplı arka tutma yerleri, aksiyon çılgınca olduğunda gerçekten daha fazla güvenlik sağlarken, artık kabloyla konsola bağlanmanıza gerek kalmaması, oyun konumu açısından daha da fazla özgürlük anlamına geliyor.

Unlimited Pro'nun pil seviyesi, denetleyicinin dokunmatik yüzeyinin altında bulunan bir dizi dört dar dikdörtgen mavi ışık çubuğuyla gösterilir.

Nacon Revolution Unlimited Pro incelemesi: donanım ve performans

Nacon Revolution Unlimited Pro incelemesi

Arkaya monte edilmiş dört kısayol düğmesi, bol miktarda haritalama özgürlüğü sağlar.

Gerçek kontrol cihazı üzerindeki donanım açısından, Nacon Revolution Unlimited Pro, bir PlayStation 4 kontrol cihazı için tüm standart birincil girişlerle birlikte gelir; çift kumanda kolu, merkezi olarak yerleştirilmiş bir PS düğmesi, bir D-pad ve üçgen, daire, X ve kare yanı sıra paylaşım ve seçenekler düğmeleri.

Bununla birlikte, ve böyle bir üst düzey denetleyiciden bekleyeceğiniz gibi, Sınırsız Pro, denetleyicinin arkasında bulunan dört kısayol düğmesiyle (S1 / S2 / S3 / S3) birlikte gelir. Bu düğmeler, örneğin oyun içinde belirli bir hareketi gerçekleştirmenin hızlı bir yolunu sağlamak için ped üzerindeki diğer girişleri simüle etmek için eşleştirilebilir ve eşleme, kontrol cihazının kendisinde de yapılabilir. Denetleyici eşlemesinde bu gerçekten etkileyici bir işlevselliktir.

Diğer yerlerde, tamamen işlevsel bir dokunmatik yüzey (hoş bir üçgen, daire, X ve kare yinelenen desenle kaplanmış olarak gelir), iki dahili saklama bölmesi ve dengeyi ayarlamak için altı ek ağırlık (2x10g / 2x14g / 2x16g) da dahildir.

Kontrol ünitesine ağırlık eklemek kolaydır, kauçuk kaplı arka tutma yerleri, amaca uygun ağırlık boşluğunu ortaya çıkarmak için basitçe kırpılır.

İki çift kumanda kolu başlığı (içbükey ve dışbükey) ve ayrıca üç çift kumanda kolu mili (30 °, 38 ° ve 46 °) dahildir. Son olarak, iyi konumlandırılmış yerleşik 3,5 mm ses jakı, aşağıdakilerden birini kullanmaya alışkınsanızen iyi oyun kulaklıklarıBugün piyasada kablolu bir bağlantı kullanan bu durumda hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Nacon Revolution Unlimited Pro incelemesi

Nacon Revolution Unlimited Pro, kablosuz modda bir USB dongle ile iletişim kurar. Dongle'ın bir menteşe ile gelmesini sevdim, bu yüzden konsoldan büyük ölçüde çıkıntı yapması gerekmiyor.

Nacon Revolution Unlimited Pro'yu kurmak da çok basitti. Orta noktalı bir menteşeye sahip olduğunu görmekten çok memnun olduğum USB dongle'ını takmanız yeterli, böylece konsoldan büyük ölçüde dışarı çıkmasına, kontrol cihazını senkronize etmesine gerek kalmaz ve siz uzaktasınız.

Küçük bir rahatsızlık, denetleyicinin bağlı PlayStation 4'ü başlatmak için kullanılamaması, daha sonra Nacon'a geçmeden önce açmak için vanilya denetleyicisi kullanmak zorunda kalmam. Denetleyici ön ayarlarını yapmak istiyorsanız, bunu PS4'te değil PC'de yapmanız gerektiği gerçeği de ideal değildir.

Tetikleyicilerin, düğmelerin ve çubukların doğruluğu, sınıfının en iyisiydi. Bu kontrol cihazı, birinci şahıs nişancı oyunlarında kesinlikle öldürür ve diğer türler için sadece sunar. Mortal Kombat 11'in telaşlı ve kanlı katliamından, Days Gone'daki Freakers'ı geride bırakmaya (ve motosikletimi pezevenk etmek için rahatsız edici miktarda zaman harcamaya) ve anti-yerçekimi klasiği Gravity Rush 2'de gökyüzünde gezinmeye kadar her zaman kendimi hissettim Sınırsız Pro kullanırken tam kontrol. Endişelenmem gereken tek şey kendi tepki sürelerimdi!

Nacon Revolution Unlimited Pro incelemesi: Karar

Nacon Revolution Unlimited Pro incelemesi

Nacon Revolution Unlimited Pro ile birlikte gelen EVA saklama kutusunu gerçekten beğendim. Kontrolörün güvenli bir şekilde depolanmasını ve taşınmasını çok kolay hale getirdi.

Bu özet kısa ve tatlı olacak. Nacon Revolution Unlimited Pro, piyasadaki en iyi PlayStation 4 denetleyicisidir ve PS5'in mağaza raflarına çıkması planlanmadan yalnızca bir ila 18 ay önce, muhtemelen öyle kalacaktır. Rakip bir yapımcının, Unlimited Pro'yu yenmek şöyle dursun, büyük bir oyun oynamasını bile gerektirecekti ve şu anda bunun olduğunu göremiyorum.

Sınırsız Pro'nun konforu, yapı kalitesi, özellikleri, doğruluğu ve ekstralarının hepsi en iyi çekicidir ve piyasadaki diğer PS4'lerde sigara içmek için zamanında geri gönderilen gelecekteki bir konsoldan bir kontrolör gibi hissediyor.

Nacon Revolution Unlimited Pro incelemesi

Nacon Revolution Unlimited Pro, basitçe söylemek gerekirse, şimdiye kadar kullandığım en iyi PS4 denetleyicisidir.

Tabii ki, her zaman olduğu gibi, üst düzey denetleyicilerde olduğu gibi, dürüst olmak gerekirse, çoğu oyuncu için bunun aşırı derecede fazla olduğu konusunda bir uyarı var. Bu kumanda sizi oyunlarda daha iyi hale getirecek mi? Evet, ancak çok az. Sert bir oyuncu veya eSpor şampiyonuysanız, o zaman belki daha fazlası olabilir, ancak ortalama bir oyuncu için stokta gerçekten çok fazla yanlış yokDualShock 4 denetleyici.

Bununla birlikte, Nacon Revolution Unlimited Pro'yu çalacak paranız varsa ve PS4'te birinci sınıf bir denetleyici yükseltmesi arıyorsanız, o zaman bu lüks bir muamele ve bugün piyasadaki mutlak en iyisi.

Nacon şapka, şapka.

  • sony-ps4-pro-review-Pingtwitters-official-playstation-4-pro-review