Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Nanu Sıcak Ve İnceleme Değil: Çiftleri mutlu etmek için ayrı sıcaklık yorganı

Nanu Sıcak Ve İnceleme Değil: Çiftleri mutlu etmek için ayrı sıcaklık yorganı

Partnerinizle aynı yatağı paylaşırsanız, biriniz geceleri diğerinden daha soğuk veya daha sıcak hissettiğinde ne kadar sinir bozucu olabileceğini bilirsiniz. Sonuçlar, yorgan üzerinde çekişmeler, küskünlük duyguları ve uykunun kaybolmasını içerebilir. Bunlardan herhangi biri bir zil çalarsa, Nanu'nun potansiyel bir çözümü vardır.


Nanu'nun yorganları yalnızca çeşitli tog derecelerinde mevcut değildir, aynı yorganın iki yarısı içinde karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Bu, ikinizin de – en azından teoride – mükemmel uyku ortamının keyfini çıkarmasını sağlayan yarım buçuk pizza sipariş etmek gibi bir şey. Peki pratikte Nanu Hot And Not yorganı nasıldır? Bu akıllı özellik, onu günümüzün özellikleri arasında sıralamaya yetecek kadar mı?en iyi yorgan? Birini elimize aldık ve denedik.

Nanu Sıcak ve Yorgan değil incelemesi: Nasıl sipariş verilir

Nanu yorganınızı sipariş ederken, size dört tog seviyesi seçeneği sunulur: “toasty” (13,5 tog), “rahat” (10.5 tog), “soğutulmuş” (7.5 tog) veya 'ekstra havalı'; (4.5 tog). Daha ucuz seçenek olan tek bir tog derecesine sahip yorganlar sipariş edebilir veya ayrı sıcaklık yorganına gidebilirsiniz. Bu, yorganın sol ve sağ tarafı için ayrı bir tog derecesi belirlemenizi sağlar.

Nanu sıcak ve yorgan incelemesi değil

(Resim kredisi: Nanu)

Ancak bunların birbirinden yalnızca bir düzey ayrı olabileceğini unutmayın: örneğin, 'sol: kızarmış, sağ: rahat' veya 'sol: rahat, sağ: soğuk'. Bu, birbirinden bir seviyeden daha fazla olan iki yarıya sahip olamayacağınız anlamına gelir, örneğin 'sol: rahat, sağ: ekstra havalı'. Ayrıca Nanu yorganların yalnızca iki boyutta geldiğini unutmayın: Double (200 x 200cm) ve KIng (220 x 225cm).


Kızarmış sağ tarafı (13,5 tog) ve rahat bir sol tarafı (10.5 tog) olan bir King'i seçtik.

Nanu Sıcak Ve Yorgan değil incelemesi: İnşaat

Nanu Hot And Not yorgan, polyester mikrofiber örtü ve geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış içi boş elyaf dolgudan yapılmıştır. Nanu, yorganlarının her birinin 17 plastik şişenin çöp sahasına gitmesini engellediğini söylüyor.


Nanu sıcak ve yorgan değil

(İmaj kredisi: Gelecek)

Renk, keskin ve parlak beyazdır, turuncu renkteki Nanu logosu kenarlarda tekrarlanır. Hangi tarafın daha soğuk ve daha sıcak olduğunu göstermek için hem solda hem de sağda iki etiket vardır. Ayrıca, daha soğuk taraf, yalnızca iki geniş panele sahip olan sıcak tarafa göre daha fazla dikişli kanala sahiptir, bu da onları ayırt etmeyi kolaylaştırır.


Dokunması yumuşak ve genel olarak iyi yapılandırılmış görünüyor, ancak yakından incelendiğinde dikişlerin bir kısmı gevşemişti ve bu yepyeni bir ürün için hayal kırıklığı yarattı. Bununla birlikte, yorgan iki yıllık üretici garantisi ile gelir, bu nedenle bu tür sorunlarla karşı karşıya kalırsınız.

Nanu Hot And Not yorgan incelemesi: Konfor

Uygulamada, Nanu Hot And Not yorganın tam olarak vaat ettiğini sunduğunu gördük. İç dolgusu, tüm doğru şekillerde hafif ve gevrek hissettirdi ve kanepedeki yorganın içine girmeyi zevkli bir deneyim haline getirdi. Daha sonra, yatakta, yorganın her bir yarısının altında uyuyan sıcaklık farkı, ince olsa da hissedilirdi.

Nanu Sıcak Ve Yorgan Değil

(İmaj kredisi: Gelecek)

Bu özellikle ağır veya hacimli bir yorgan değildir, bu nedenle gece üzerinize bir ağırlık bindiğini hissetmek istiyorsanız, bu sizin için olmayabilir. Ama hafif, yumuşak ve sade bir yorganın peşindeyseniz, onu bir ziyafet bulacaksınız.


Genel olarak, bu yorganı altında uyumak için rahat bulduk, nevresimimize güzelce oturduk ve genel olarak tüm kutuları işaretledik. Aynı zamanda pratiktir, çünkü 40 derecede hafif bir programda makinede yıkayabilir ve kurutma makinesinde kurutabilirsiniz.

Nanu Hot And Not yorgan incelemesi: Küçük baskı

RRP'de, Nanu Hot And Not yorganın bir Double için £ 70 ve bir King için £ 75 maliyeti. İki yıllık üretici garantisi ile birlikte gelir. Teslimat İngiltere anakarası ile sınırlıdır.

Standart teslimat (beş ila yedi iş günü) ücretsizdir veya iki ila üç iş günü arasında ekspres teslimat için ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizden memnun kalmazsanız, ürün(ler)inizi yedi gün içinde değiştirmekte özgürsünüz.