Close

Native Union şu anda çok sıcak!

Tüm zamanların en iyi ya da en kötü ürün yerleşimi olarak, Native Union'ın gerçekten çok güzel görünümlü CLIC Tahta çantası, dün Hansel'den Zoolander'dan onay mührünü aldı.


Bir Native Union sözcüsüne göre, 'NU ürün yerleştirmeyi kullansa da, bu fırsatın kişisel kullanım için bir Native Union davası kullanan aktöre bağlı olma olasılığı daha yüksektir.'

Söz konusu sözcü ayrıca, biraz şifreli bir şekilde, 'Oyuncuların Native Union'ın ürettiği ürünlerden hoşlandıklarını ve LA'da güçlü bir varlığa sahip olduklarını biliyoruz.'

Hansel'in daha dünyevi, ruhani bir erkek modeli olduğu için iyi bilenmiş, tahta bir kasa kullanması uygun görünüyor. Sting'in işini seviyor. Sting'in yıllar içinde yarattığı müzik? Hansel, gerçekten dinlemiyor, ama yaptığı gerçeğine saygı duyuyor. Ve 'çocukken ... bir ağaçtaki kabuğun hangi kabuğundan yapıldığıyla her zaman daha fazla ilgilenen' biri olarak, Native Union'ın davasının, zamanla doğal olarak yaşlanan, sürdürülebilir bir şekilde hasat edilmiş Amerikan ağacından yapıldığı gerçeğine de saygı duyardı. Bu, aynı zamanda, Vezüv Yanardağı'na inerken (Vezüv Yanardağı'na hiç gitmedi - sadece altı gündür içtiği peyote olduğu için) bir miktar koruma sağlayacağı anlamına geliyor.

Sinerjiyi sürdüren Native Union, CLIC'in 'mobilya endüstrisindeki son trendden ilham aldığını' söylüyor, ancak bunun ne olduğunu göremiyoruz. Odun? Her neyse, altı renk seçeneği var: siyah, beyaz, deniz, mercan, zeytin ve çiçek. Görünüşe göre Wilson deniz modelini kullanıyor.


Hem Hansel hem de ezeli rakibi Derk Zoolander bu resimde iPhone kullanıyor ve tabii ki Apple, ilk giyilebilir Apple Watch'un piyasaya sürülmesiyle bir moda markası olma yolunda büyük bir adım atıyor, iPod Nano'yu saymazsanız kayış. Ama 'güzellik' ve 'yakışıklılık' ve 'inanılmaz derecede yontulmuş özellikler' gibi kelimeler? Apple için, Hansel gibi, bu, uzak durmaya çalıştığı bir kendini absorbe etme kibirine benziyor.

Derek'in bir kılıf kullanmadığını, ancak bir deniz kızı olarak görev yaptığı süre boyunca muhtemelen su geçirmez bir kılıf kullanması gerekmesine rağmen, nemin ıslaklığın özü olduğu gerçeğini araştırdığını not ediyoruz. Üzgünüm, deniz-adam demek istiyoruz. Deniz-ADAM! (Ayık.)

CLIC Wooden şu anda iPhone 6, 6 Plus, 5 ve 5s için 34,99 £ fiyatla satılıyor. Zoolander'ı görmediyseniz, bu makalenin muhtemelen mantıklı olmadığı için özür dileriz. Bu nedir? Karıncalar için bir merkez mi ?!