Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Nektar indirim kodları ve fırsatları: Aralık 2020 için fiyat düşüşleri ve bedava

Nektar indirim kodları ve fırsatları: Aralık 2020 için fiyat düşüşleri ve bedava

Nektar indirim kodu veya fırsatı mı arıyorsunuz? Bu makale size her zaman en iyi fiyatları sunmaya adanmıştır. Kara Cuma ve Siber Pazartesi 2020 sona erdi, ancak onların yerine hem ABD'de hem de Birleşik Krallık'ta Nektar Kış indirimi var.


Birleşik Krallık'ta herhangi bir şiltede 125 sterlin, ayrıca doğrudan Nectar'dan satın aldığınızda 2 ücretsiz yastık ve yatak takımlarında% 30'a varan indirim var.

ABD'de de sizin için harika bir teklif var. Ama bir Nektar şilte ve olsunÜcretsiz 399 $ 'lık kaliteli uyku aksesuarı. Bu fırsat hem mükemmel Original hem de tamamen yeni Lush yataklar için geçerlidir ve ücretsiz bir yatak koruyucusu, çarşaf seti ve yastıklar içerir.

Talep etmek için bir Nektar promosyon koduna ihtiyacınız yok - ücretsiz ödemeler, ödeme yaptığınızda otomatik olarak sunulacak. Buindirim 13 Aralık 2020 gece yarısı sona eriyor.

Lüks, orta sertlikte hafızalı köpük Nektar orijinali,en iyi yataksıralama (bizimNektar yatak incelemesiDaha fazla bilgi için) ve bu indirimler onu daha da değerli kılar. Bu fiyatları diğer markalarla karşılaştırmak için,en ucuz yatak fiyatlarıkılavuz.


ABD Nektarlı yatak anlaşması |399 $ ücretsiz aksesuar
Bu inanılmaz Nektar anlaşması, yatağınızdan 400 Dolar (veya daha küçük boyutlarda 300 Dolar) indirir ve bir yatak koruyucusu, çarşaf seti ve yastıkları ücretsiz olarak atar. Nectar orijinal, vücudunuza kalıplanıp aşırı ısınmayan, orta sertlikte mükemmel bir hafızalı köpük şiltedir. Alternatif olarak, yeni Nectar Lush'ta aynı indirim var. Her ikisiyle de, sevdiğinizden emin olmak için tam bir yıllık deneme süreniz var.
Anlaşma biter: 13 Ara 2020, 11:59
Anlaşmayı Görüntüle


İngiltere Nektar yatak anlaşması | 125 £ indirim + iki ücretsiz yastık
Kış indirimi için, bu Nektar anlaşması yatağınızdan 125 sterlin indirir ve ücretsiz olarak 70 sterlin değerinde iki lüks yastığa atılır. Nectar'ın mükemmel hafızalı köpük şiltesi, orta sertlikte destek sağlar ve her tür yatağa ve tüm uyku tarzlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır.
Anlaşma biter: 13 Ara 2020, 11:59
Anlaşmayı Görüntüle


Nectar'ın USP'si, son derece rahat ve destekleyici olmasının yanı sıra, şiltelerinde 365 gecelik kocaman bir deneme sunmasıdır. ŞirketoHafızalı sünger yataklarını beğeneceğinizden emin olabilirsiniz ki onları test etmeniz için size bir yıl verir. Bu süre içinde% 100 memnun kalmazsanız, Nectar yatağı ücretsiz olarak toplayacak ve size tam bir geri ödeme yapacak. (Nektar ayrıca, bunlardan biri de dahil olmak üzere bazı harika uyku aksesuarları yapar.en iyi ağırlıklı battaniyeleretrafında).

  • Hala emin değil? Göz atınCasper ve Nektarkafa kafaya

Nektar yatak ne kadar iyi?

Nektar orijinal şilte saçma değildirhafızalı köpük şilteüç kat köpükten oluşur. İlk katman, farklı seviyelerde özel destek sunan poliüretan köpüktür. Daha sonra vücut şeklinize göre kalıplanan bir yastıklama hafızalı köpük tabakası var. Son olarak, en üstte bir & ldquo; Nektar akıllı katman & rdquo; - şirketin söylediği gibi normal hafızalı köpükten 30 kat daha nefes alabilir.

Nektar şilte orta sertliktedir ve etrafta çok hareket eden veya sırtüstü, yan tarafı veya midesi yatmaktan hoşlanan herkes için iyi bir eştir. Nektar, yatağı seveceğinizden kesinlikle emin. Şirket, her zamanki 100 gecelik denemeden kaçındı - bunun yerine, 365 gecelik bir deneme süresi teklif etti. Ayrıca, diğerlerinin 10 yıllık garantisinin aksine, 'sonsuza kadar' garantiden yararlanırsınız.kutuda yatakmarkalar.

Hangi Nektar yatağı satın almalıyım?

Hangi Nektar yatağın size uygun olduğundan emin değil misiniz? Birleşik Krallık'tan ziyaret ediyorsanız, basit: sadece bir Nectar yatak, Nectar Memory Foam yatak var. ABD'de ikinci bir yatağınız var: yeni Nectar Lush. Bu daha pahalıdır, ancak hızlı iyileşme, sıçrama ve hareketlilik sağlamak için üstün soğutma özellikleri ve daha yüksek yoğunluklu köpük sunar. Her ikisine de daha yakından bakmak için okumaya devam edin.


Resim 1/3

Nektar Yatak Fiyatları

(Resim kredisi: Nektar Uykusu)
Resim 2/3

Nektar Yatak Fiyatları

(Resim kredisi: Nektar Uykusu)
Resim 3/3

Nektar yatak

(Resim kredisi: Nektar)

Nektar Hafızalı Köpük şilte

Nectar'ın orijinal yatağı, ABD ve İngiltere'de mevcuttur

Teknik Özellikler
Boyutlar: Tek - Süper Kral / İkiz - Cal King Derinlik: 25cm / 11 'Dönüş: Doldurma Yok: PU Köpük ve Hafızalı köpük Konfor: orta firma Deneme: 365 gün Garanti: Sonsuza kadar RRP İngiltere: Tek, £ 599; Çift, 699 £; King, 799 £; Süper kral, 899 £ MSRP ABD: İkiz, 499 $; İkiz XL, 569 $; Tam, 699 £; Kraliçe, 799 dolar; Kral 999 $; Cal King, 999 Dolar
Satın alma nedenleri
+ Büyük 365 gece deneme süresi + İnanılmaz 'sonsuza kadar' garanti + Çeşitli uyku stilleri için rahat
Kaçınılması gereken nedenler
-Yatağı döndürmeye yardımcı olacak hiçbir kulp yok Günümüzün en iyi Nektar Yatağı 399 $ 'lık ücretsiz hediye veriyor İndirimli Fiyat Nektar'ın İkiz Hafızalı Köpüğü ...Nektar Yatak Tek KişilikNektar Uykusu798 ABD doları 399 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görün399 $ 'lık ücretsiz hediye İndirimli Fiyat Nectar'ın En Çok Oy Alan Kralı ...Nektar Yatak KralNektar Uykusu1.398 ABD doları 799 Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Image 1 of 2

Nectar Lush yatak

(Resim kredisi: Nektar)
Resim 2/2

Nectar Lush yatak

(Resim kredisi: Nektar)

Nectar Lush yatak

Nectar'ın yeni ilavesi, yalnızca ABD

Teknik Özellikler
Boyutlar: Twin - Cal King Derinlik: 12 'Dönüş: Doldurma Yok: Hafızalı köpükler Deneme: 365 gün Garanti: Her zaman MSRP ABD: İkiz 1398 $; İkiz XL $ 1448; Tam 1748 £; Kraliçe 1898 $; Kral 2198 Dolar; Cal King $ 2198
Satın alma nedenleri
+ Soğutma için soğutma kapağı ve jel hafızalı köpük tabakası + Sıçrama için yüksek yoğunluklu hafızalı köpük + Çeşitli uyku stilleri için rahat
Kaçınılması gereken nedenler
-Yatağı döndürmeye yardımcı olacak tutamak yok899 QVC'de Anlaşmayı Görüntüle 949 ABD doları QVC'de Anlaşmayı Görüntüle 1.099 $ Nektar Uykusunda Fırsatı Görüntüle

Nektar yatak Black Friday fırsatları: Rehberiniz

Kara Cuma ve Siber Pazartesi, genellikle yatak şirketlerinin yılın en büyük indirimlerini yayınladıkları zamandır. 2020 etkinlikleri artık sona erdi.

ABD'de, Nektar yatak Black Friday anlaşması, herhangi bir yatak satın aldıysanız, bedelsiz olarak 400 $ 'a varan bir yatak paketi alacağınız anlamına geliyordu. Nektar aynı anlaşmayı Haziran 2020'de de yaptı. 2019'da Black Friday, alışveriş yapanlara 100 dolarlık bir indirim ve 150 dolar değerinde iki ücretsiz hafızalı köpük yastık getirdi. Bir single için fiyatlar sadece 399 $ 'dan (499 $ yerine) başladı. Nektar, Ağustos 2020'de aynı anlaşma ile eşleşti.

Birleşik Krallık'ta geçiş yapan 2020 Nectar yatak Black Friday anlaşması, herhangi bir yataktan 125 sterlin düşürdü ve 2 ücretsiz yastık fırlattı (Pingtwitter'te, indirimi 135 sterline yükselten özel bir Nectar promosyon kodu uyguladık). Alternatif olarak, alışveriş yapanlar uyku aksesuarlarında% 30'a kadar indirim alabilirler. Teklif birkaç kez isim değiştirmiş olsa da, Kasım ortasından Aralık ayına kadar mevcuttu ve Nectar, Kara Cuma veya Siber Pazartesi'de fiyatlarını tekrar düşürmedi. Trende bağlı olarak, bu aslında 2020'de Nectar'da gördüğümüz en iyi anlaşma değildi.

Bu teklif 2019'da gördüğümüz kadar iyi değildi (ancak 2020 perakende için zordu). 2019'da, İngiltere'deki alışveriş yapanlar yine iki ücretsiz yastıkla 250 sterlinlik büyük bir indirim elde edebilirler. Bu anlaşmayı Ağustos 2020'de tekrar gördük. Black Friday 2018 için aynı anlaşmayı tekrar gördük (100 £ indirim ve iki ücretsiz yastık). John Lewis ve Amazon gibi perakendecilerde bulunabilecek bazı Black Friday ve Cyber ​​Monday Nectar yatak fırsatları da vardı. Her ikisi de 2018'de şilte ve yatak takımlarında% 20 indirim sundu.

Tüm bunlardan ne öğrenebiliriz? Öncelikle, Nectar, her ardı ardına her Kara Cuma indirimlerini artırma şeklindeki tipik trendi takip etmiyor. Ayrıca, Kara Cuma günü mükemmel bir teklif alacağınızdan emin olsanız da, en iyi fiyatlar için o zamana kadar beklemenize gerek yoktur: yaz satışları genellikle benzer fiyat düşüşleri getirir.

Nektar yatağın fiyatı ne kadar?

Nektar yatak indirimleri ve fırsatları

(Resim kredisi: Nektar)

Tam fiyata, Nectar yatak, orta sınıf yatak pazarının daha pahalı ucunda. İngiltere'de RRP fiyatlarıNektar orijinalSingle için 414 £ 'dan başlayın. Ardından, 100 sterlinlik artışlarla yükselir: Bir Double 549 sterlin (bir Küçük Çift aynı fiyattır), bir Kral 649 sterlin ve bir Süper Kral size 749 sterlin geri verir. Bu fiyatlar, 2020 ortalarında çoğu beden için yaklaşık 50 £ 'luk bir düşüşü yansıtıyor.

ABD'de biraz tuhaf bir durum var. Resmi bir MSRP var, ancak bu yatakların bu fiyata yakın herhangi bir yerde satıldığını gerçekten görmüyoruz. İçin bekleyebileceğiniz fiyatlandırmaNektar orijinalaşağıdaki gibidir: Bir İkiz genellikle 1099 $ (MSRP 1398 $), Twin XL 1149 $ (MSRP 1448 $), Full tipik olarak 1349 $ (MSRP $ 1748), Queen 1499 $ (MSRP 1898 $) ve King ve Cal King 1799 $ 'dır (MRSP 2198 $).

ABD'deNektar Gürbenzer bir resmi ve beklenen fiyat durumu var, 2020 kışında yepyeni olsa da. Bir Twin tipik olarak 1099 $ (MSRP 1398 $), Twin XL 1149 $ (MSRP $ 1448), Full genellikle 1349 $ (MSRP $ 1748), Queen 1499 $ (MSRP $ 1898) ve King ve Cal King genellikle size 1799 $ (MRSP $ 2198) mal olacak.

Satın alma kararınızı verirken, Nektar ile elde ettiğiniz ekstraların değerini hesaba katın. Birincisi, bu etkileyici 'sonsuza kadar' garanti, yatağa sahip olduğunuz sürece bir garantiniz olduğu anlamına gelir: Nectar'ın sözleriyle 'sonsuza kadar sonsuza kadar' demektir. İkincisi, herhangi bir şirketin teklif ettiği en uzun süre ile eşleşen 365 gecelik bir deneme var (ve bu uzun süreyi sunanlar çok az ve çok uzak). Son olarak, tasarruf etmenize yardımcı olmak için uyku aksesuarlarında fiyatı düşüren veya paketi ücretsiz olarak veren çok düzenli fırsatlar ve satışlar vardır. Bu, herhangi bir Nektar yatak indirim kodları ve fırsatları için yer işareti koyabileceğiniz sayfadır.

Bugünün en iyi Nektar Yatağı 399 $ 'lık ücretsiz hediye sunuyor İndirimli Fiyat Nektar'ın İkiz Hafızalı Köpüğü ...Nektar Yatak Tek KişilikNektar Uykusu798 ABD doları 399 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görün399 $ 'lık ücretsiz hediye İndirimli Fiyat Nectar'ın En Çok Oy Alan Kralı ...Nektar Yatak KralNektar Uykusu1.398 ABD doları 799 Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Nektar yatak satışı, fırsatları ve indirim kodları

Size bugünün en ucuz Nektar fiyatlarını gösterdik - ancak Nektar yatak indirimini paketlemenin başka yolları da var. Yıl boyunca birçok perakendeci Nectar yatak satışı yapmaktadır; veya Nectar’ın elçi programına kaydolursanız, tavsiye ettiğiniz her satış için 100 sterline kadar kazanabilirsiniz.

Nektar:Elçi olarak satış başına 100 sterline kadar kazanın
Nectar'ın elçi programına kaydolun ve tavsiye ettiğiniz her satış için 100 sterline kadar kazanabilirsiniz. Tabii ki herkes için değil, ama şilteyi beğendiyseniz ve insanlara bundan bahsederseniz, komisyonunuz hızla artacaktır. Anlaşmayı Görüntüle

Nektar:Doğrudan alışveriş yapın ve en iyi teklifleri alın
Yatağınızı doğrudan Nectar Sleep'ten satın almak genellikle size her yerde en iyi Nektar yatak fırsatlarını verecektir. Doğrudan Nectar'dan satın almanın bir başka avantajı da, yatağınız için ortağı Splitit aracılığıyla aylık ödeme seçeneğine sahip olmanızdır.

Argus:Argos ile ertesi gün teslimat alın
Argos, her boyutta Nektar yatak stoku bulundurmaktadır ve şu anda teklifte herhangi bir indirim görünmese de, sadece 6,95 £ 'dan başlayan fiyatlarla ertesi gün teslimattan faydalanırsınız. Argos'ta düzenli olarak para indirimi yapılmayan Nektar yatak promosyonları ve indirim kodları vardır, bu yüzden siteye bir göz atın.

Sonraki:Next'de yatak satın alın
Next, tüm boyutlarda Nektar Yataklara sahiptir ve teslimat sadece 3,99 £. Nektar şilteler için güncel bir fırsat bulunmamakla birlikte, site için birçok indirim kodu bulabilirsiniz. Next'e gidin ve VIP erişimi için kaydolun, böylece çevrimiçi satışların ne zaman yapılacağını içeriden takip edebilirsiniz. Ayrıca, herkesten 24 saat önce indirimli alışveriş yapabilmeniz için size bir yer tahsis edilecektir.Anlaşmayı Görüntüle

Amazon:Amazon'da yatak fırsatları satın alın
Amazon, tüm Nectar yataklarını stokta bulundurur - ve yine de aynı sonsuz garantiden ve 365 gecelik ev denemesinden faydalanırsınız.
Anlaşmayı Görüntüle

Daha fazla Nektarlı uyku ürünleri

Nektar sadece mükemmel, ödüllü şilteler yapmakla kalmaz, aynı zamanda en iyi gece uykusunu almanıza yardımcı olacak çeşitli başka ürünler de üretir. Yastıklardan yorganlara ve yatak çerçevelerine kadar, yatağınıza mükemmel bir iyileştirme katmak için ihtiyacınız olan her şeyi Nectar'da bulabilirsiniz. Bu Nektar aksesuarları yalnızca Nectar Sleep web sitesinde mevcuttur, bu nedenle doğrudan sipariş verdiğinizde en iyi fiyatı alacağınızı bilirsiniz.

Nektarlı yorgan |En düşük £ 70/Nereden149 ABD doları75 ABD doları
UK Nectar Yorgan, Smartfil teknolojisini, yazın serin, kışın sıcak kalmasına yardımcı olan Modal adlı özel bir bileşenle harmanlayan, tüm mevsimlik, 10,5 tog yorgan. ABD'de, 'Hit the Hay' yorgan, 300 ilmekli bir pamuk örtüye ve sıcaklığı düzenleyen, topaklanmaya dayanıklı hafif bir mikrofiber dolgudan oluşur. Bize gidinen iyi yorgandaha fazla seçenek için rehber.

Nektar hafızalı köpük yastıklar |75 $ 'dan itibaren/2 kişi için 70 £ 'dan itibaren
Nektar, çoğu soğutma kumaşından yapılmış kapitone bir örtü, nefes alabilen bir ağ kenarı ve destekleyici, şekillendirilebilir bir hafızalı köpük iç kısım içeren bir dizi yastığa sahiptir. Bize gidinen iyi yastıkbazı alternatifler için rehber.

Nektar yatak koruyucusu:En düşük £ 50/99 $ her boyutta
Yatağınızın ömrünü uzatmak istiyorsanız, bir yatak koruyucuya yatırım yapmak Nektar yatağınızı temiz tutmanıza ve yıpranmaya karşı korumanıza yardımcı olabilir. Her ikisi de yumuşak, nefes alabilen kumaştan yapılmıştır ve ABD'deki kumaş bile su geçirmezdir. Daha fazlasına göz atın best-mattress-us-2020-protectorsseçenekler.


Anlaşmayı Görüntüle

Bugünün en iyi Nektar Yatağı 399 $ 'lık ücretsiz hediye sunuyor İndirimli Fiyat Nektar'ın İkiz Hafızalı Köpüğü ...Nektar Yatak Tek KişilikNektar Uykusu798 ABD doları 399 ABD doları Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görün399 $ 'lık ücretsiz hediye İndirimli Fiyat Nectar'ın En Çok Oy Alan Kralı ...Nektar Yatak KralNektar Uykusu1.398 ABD doları 799 Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

İşte kaçırdığınız fırsatlar ...

Size Nectar'dan bekleyebileceğiniz teklif türleri hakkında bir fikir vermek için kaçırdığınız fırsatların bir özetini burada bulabilirsiniz.

EXPIRED UK Nektar yatak Black Friday indirim kodu | 135 £ indirim + 2 ücretsiz yastık!
UK Nektar yatak Black Friday indirim kodu
Özel Pingtwitter Nectar yatak indirim kodunu girinCYBER135bu anlaşmayı talep etmek. Nectar, aşırı ısınmayı önlemek için uyarlanabilir bir soğutma kapağına sahip, 25 cm kalınlığında, orta sertlikte bir hafızalı köpük şiltedir. Bir sürü ödül kazandı. İncelememizde harika rahat bulduk. Ve bu fırsatla fiyatlar sadece 279 £ 'dan başlar ve ücretsiz olarak atılan 70 £ değerinde 2 yastık alırsınız.
Anlaşma biter: 6 Aralık, 23:59

SÜRESİ DOLDU Birleşik Krallık Nektar yatak Black Friday anlaşması erken | 100 GBP indirim + 2 ücretsiz yastık
Kasım 2020
Nektar, popüler hafızalı köpük şiltesinden 100 sterlin düşürdü ve iki Premium yastığı - 70 sterlin değerinde - ücretsiz olarak fırlatıyor. Yeni yatağınızı sevdiğinizden emin olmak için eve ücretsiz teslimat ve çok önemli olan 365 gecelik ücretsiz deneme de var. Ayrıca uyku aksesuarlarında% 30'a varan indirim var.
Anlaşma biter: 17 Kasım'da 11,59Anlaşmayı Görüntüle

SÜRESİ DOLDU UK Nectar Sleep yatak satışı | Her yatakta ücretsiz uyku aksesuarları
Kasım 2020
385 £ 'a kadar tasarruf edin!Nektar yatak satın aldığınızda rüya gibi bir gece uykusu için ihtiyacınız olan her şeyi ücretsiz olarak alın - yani iki yastık, bir yorgan, yatak koruyucu ve çarşaf - yeni yatağınızla ücretsiz. Nectar, vücudunuzu kucaklamak ve sizi serin tutmak ve tüm gece boyunca desteklenmek için tasarlanmış, 25 cm kalınlığında, orta sertlikte bir hafızalı köpük yataktır.

SÜRESİ DOLDU Nectar Sleep yatak satışı | Herhangi bir şilte, iki ücretsiz yastık veya nevresimde% 20 indirim
Birleşik Krallık Ekim 2020:
Nektar ile yatma zamanlarınızı değiştirirken iki büyük tasarruf arasından seçim yapın. Seçtiğiniz bir yataktan 100 £ indirim, artı iki ücretsiz Premium Yastık (70 £ değerinde), eve ücretsiz teslimat ve o çok önemli 365 gece ücretsiz deneme alabilirsiniz. Ya da Nectar'ın harika yatak takımlarında% 20 oranında şık bir indirim kazanın. Anlaşmayı Görüntüle

SÜRESİ DOLDU Nectar Sleep yatak satışı | Her yatakta 5 ücretsiz hediye
Birleşik Krallık Eylül 2020
385 sterline kadar değer!Nectar'dan bir yatak satın aldığınızda tamamen yeni bir uyku düzeni için ihtiyacınız olan her şeyi alın - yani bu yastıklar, yorganlar, yatak koruyucuları ve çarşaflar. Ve tabii ki mükemmel bir şilte de elde edersiniz: Nectar, vücudunuzu kucaklamak ve sizi serinletmek ve desteklemek için tasarlanmış, 25 cm kalınlığında, orta sertlikte, hafızalı köpük şilte.Anlaşmayı Görüntüle

Nektar ile uyku anlaşması sona erdi | Her yatakla birlikte 399 ABD doları ÜCRETSİZ aksesuar
ABD Haziran 2020
Nektar yatak satın aldığınızda eksiksiz bir uyku aksesuarları setiyle kendinizi hazırlayın. Ücretsiz bir yatak koruyucusu (99 $ değerinde), ücretsiz bir çarşaf takımı (150 $ değerinde) ve ücretsiz Premium yastıklar (150 $) alacaksınız. Bu 399 dolar değerinde uyku aksesuarı!Anlaşmayı Görüntüle

SÜRESİ DOLDU UK Nectar Sleep yatak satışı | 250 £ indirimli şilte + 2 ücretsiz yastık
Birleşik Krallık Ağustos 2020
Doğrudan Nectar Sleep'ten satın alarak yatağınızdan 250 sterlin kadar büyük bir indirim kazanın. Bu teklif, ödeme sırasında otomatik olarak uygulanır. Yatağınızla gitmek için biraz yatağa mı ihtiyacınız var? Ayrıca paketlerde% 47'ye varan indirim var.Anlaşmayı Görüntüle

ABD Nektarlı yatak anlaşması SÜRESİ DOLDU | 100 $ indirim + iki ücretsiz yastık
ABD Ağustos
Toplam 250 $ değerinde!Bu harika Nektar fırsatı yatağınızdan 100 dolar indirir ve ücretsiz olarak 150 dolar değerinde iki lüks yastığa atar. Nectar'ın hafızalı köpük şiltesi, orta sertlikte destek sunar ve her tür yatağa ve her türden uyuyana uyacak şekilde tasarlanmıştır.
Anlaşmayı Görüntüle