Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Need for Speed ​​Most Wanted Limited Edition içeriği ayrıntılı

Need for Speed ​​Most Wanted Limited Edition içeriği ayrıntılı

EA, oyunun gelecek sürümünün öncesinde, Need For Speed ​​Most Wanted Limited Edition sahiplerini bir dizi özel içerik selamlayacak

Hevesle beklenen bu sonbaharın ilerisindeNeed for Speed ​​Most Wanted çıkış tarihi, YayımcıOsürüş simülasyonuna erkenden sıçrayanlar için oyun içi münhasır seçeneklerden bir seçki görecek bir ön sipariş Sınırlı Sürüm teklifini açıkladı.

Çeşitli perakendecilerden uzun süredir devam eden NFS franchise'ına gelecek eki ön sipariş verenler için mevcut olan gelişmiş siparişler, oyuncuların bir dizi ek ekstrayla birlikte Need for Speed ​​Most Wanted Limited Edition sürümünü alacağını görecektir.

En Çok Aranan Sınırlı Sürüm sahipleri, oyuna özel olarak Maserati GranTurismo MC Stradale'nin yanı sıra optimize edilmiş aerodinamik ve nitro yanma serisine sahip 2012 Porsche 911 Carerra S'yi de oyuna dahil edecek.

Buna ek olarak, Ltd Ed sahipleri, ilk dört saatlik çevrimiçi, çok oyunculu oyunlarda hız noktasını iki kat artırmalarına olanak tanıyan dört saatlik Çift Hız Puanı alacaklar.

En son NFS teklifini geliştiren Criterion'un yönetici yapımcısı Matt Webster, 'Need for Speed ​​Most Wanted'da, oyuncular onlara arkadaşları arasında En Çok Arananlar olmak için yarışan Hız Puanları kazandırıyor' dedi.

Sınırlı Sürüm veya ön sipariş paketlerine sahip hayranların, birinci gün aralarından seçim yapabilecekleri ek arabaları olacak - ister en yüksek hız, ister en uzak zıplama, ister en yüksek hız için gidiyor olsun, çok oyunculu olarak rekabet etmeyi sevdikleri araçlara en hızlı yarış zamanı. '

Yaklaşan Need for Speed ​​Most Wanted sürümü için heyecanlı mısınız? Sınırlı Sürüm kopyasını ve içerdiği güzellikleri elinize almak için kitap için ön sipariş verecek misiniz? Pingtwitter aracılığıyla bize bildirinTwitterve www.facebook.com/Pingtwittermagbeslemeleri.

Üzerinden: CVG