Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • Nespresso Vertuo Next vs Krups Essenza Mini XN110B40: hangisinden destek almalısınız?

Nespresso Vertuo Next vs Krups Essenza Mini XN110B40: hangisinden destek almalısınız?

Zahmetsizce kahvenin tadını çıkarmanızı sağlayacak uygun bir çözüm mü arıyorsunuz? Maliyet ölçeğinin alt ucunda bulunan bu iki makine Nespresso ile çalışır, yani basit bir kapsül veya kapsül kullanarak bir fincan kahve üretebilirsiniz. Ayrıca az bakım gerektirirler ve birini kullanmak basitliğin kendisidir.

Nespresso kapsülleri ve kapsülleri sayesinde bol tada sahip hızlı ve kolay kahve herkesin elinde. Bu küçük kafein cepleri, her zevke uygun bir şeylerle çeşitli farklı tatlarda gelir. Kahve içeceklerinizde biraz daha az stimülasyon arıyorsanız, kafeinsiz yoldan bile gidebilirsiniz. Basitçe bölmelerden veya kapsüllerden birini yuvaya bırakın ve orada koridordasınız.

Bu iki kahve makinesi hem satın alabileceğiniz en iyi nespresso makineleri arasında yer alıyor, hem de özellikle kaliteli espresso üretme konusunda oldukça başarılılar. Diğer tüm Nespresso makineleri gibi. Ayrıca temizlemesi basit, ki… aynen öyle. Soru şu ki, hangisini satın almalısınız?

Bugünün en iyi Nespresso Vertuo Next ve Krups Essenza Mini XN110B40 fırsatları Nespresso Vertuo Next... Nespresso Vertuo Sonraki Amazon £89 GörüntüleTüm fiyatları görKrups Nespresso XN1108... Krups Essenza Mini XN110B40 Amazon £96,36 GörüntüleTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Nespresso Vertuo Sonraki


(Resim kredisi: Nespresso)

Nespresso Vertuo Next vs Krups Essenza Mini XN110B40: fiyat, bulunabilirlik ve bunlar nedir?

Nespresso Vertuo Next ve Krups Essenza Mini XN110B40 çok uygun fiyatlı kahve makineleridir. Nespresso Vertuo Next, İngiltere'de 149 £, ABD'de 209 $ (Aeroccino süt köpürtücüsü ile tamam!) ve Avustralya'da 207 AUD'dir. Bu arada, Krups Essenza Mini XN110B40 İngiltere'de 89,99 £, ABD'de 149 $ ve Avustralya'da 169 AUD'dir. Nespresso markası göründüğü her yerde bilinir, dolayısıyla yaygın olarak bulunur.

Her iki makine de Nespresso veya Nespresso uyumlu kapsüller kullanıyor, ancak Vertuo, Krups modeline kıyasla biraz daha büyük kapsüller kullanıyor. Birini makineye sokun, bir düğmeye basın ve bölme, genellikle oldukça güçlü bir kahve elde etmek için yerleşik sıcak suyla karıştırılır. Her iki makine de süt özelliklerinin olmaması nedeniyle daha çok espresso içen kişiye odaklanmış olsa da, bu tek başına veya sütle yapılabilir. Piyasada çok sayıda süt köpürtücü var, bu yüzden bu önemli bir sorun değil.


Krups Özü Mini

(İmaj kredisi: Krups)

Nespresso Vertuo Next vs Krups Essenza Mini XN110B40: özellikler

Nespresso Vertuo Next, 40ml Espresso, 80ml Double Espresso ve 150ml Gran Lungo dahil olmak üzere en az beş farklı içecek boyutu üretme kapasitesine sahip çok yönlü bir kahve makinesidir. 230ml'de bir Kupa seçeneği ve çok cömert 414ml'lik bir porsiyon sunan oldukça büyük Alto var. En önemlisi, Vertuo kahve kapsüllerinin içlerinde de 15 grama kadar kahve bulunur ve bu da onları biraz daha güçlü kılar.


Boş kahve kapsülleri için yerleşik bir haznenin yanı sıra fena olmayan 1,1 litrelik bir su deposunun avantajlarından yararlanırsınız. Her iki özellik de günlük bazda daha az bakım gerektiği anlamına gelir. Dezavantajı, bir süt aletinin olmamasıdır, bu nedenle kahvenizde köpüklü süt seviyorsanız, aynı anda bir süt köpürtücü alın. ABD'deki Amazon modeli (yukarıya bakın) bir tane ile geliyor! Boyut olarak, bu güzellik 14 cm genişliğinde, 38 cm derinliğinde ve 32 cm yüksekliğinde ve 4 kg ağırlığındadır.

Krups Essenza Mini XN110B40, ultra kompakt bir kapsül kahve makinesi olarak faturalandırılan cılız bir şeydir. İlklerinin çoğu gibi, bu kahve makineleri farklı isimlerde mevcut olduğundan ve bölgeye bağlı olarak çeşitli renklere sahip olduğundan biraz farklı markalanmış bulabilirsiniz. Bununla birlikte, aynı tür kahve deneyimini yaşamalısınız, çünkü Nespresso kapsülleri, tat oranlarında tutarlı değilse hiçbir şey değildir.

Yine de bu küçük bir makinedir ve bu nedenle kapasitesi, 0.6 litrelik küçük bir su deposuyla rakibinden daha azdır, bu da onu espressolar için ideal hale getirir, ancak daha büyük bir şey için sınırlıdır. Bununla birlikte, boyutu küçük olsa da, bu Nespresso kapsülleri sayesinde tadı büyüktür ve yaklaşık 25-30 saniye içinde ortaya çıkan 30 ml espresso ile servis de hızlıdır. Espresso veya lungo olmak üzere iki mod, özellik setini minimal ancak işlevsel tutar.

3 dakika sonra düşük enerji moduna ve 9 dakika sonra otomatik kapanmaya da bakın. Bu arada, boyutları 204 x 330 x 84 mm (Y x U x G) olarak tezgah dostu olmasını sağlıyor. Daha da iyisi, sadece 2,3 kg olan ağırlıktır, böylece demlemeniz bittiğinde makineyi bir dolaba veya rafa kolayca koyabilirsiniz.


Nespresso

(Resim kredisi: Nespresso)

Nespresso Vertuo Next ve Krups Essenza Mini XN110B40: performans

Nespresso Vertuo Next'in, tat seanslarına heyecan katmak için seçebileceğiniz çok miktarda kahve kapsülü ile harika bir küçük sanatçı olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca bu makinenin kullanım kolaylığını da seviyoruz, çünkü Nespresso portföyündeki çoğu (çoğu olmasa da) durumda olduğu gibi, tek yapmanız gereken kolu yukarı çekmek, bir kapsülü açmak, kolu kapatmak ve beklemektir. İçmek. Bu makinenin sıcaklığa ulaşması sadece 5 saniye sürer.

Burada da, makinenin kapsül üzerindeki barkodu okuması ve sonuç olarak sayılara göre bir içecek üretmesi ile ek bir ekstra var. Bu arada, Wi-Fi ve Bluetooth işlevi sayesinde bu ünitede sekmeler bile tutabilirsiniz. Evet, gemide de biraz teknoloji var. Ne kadar kullanacağın görülmeye devam ediyor.

Öte yandan, Krups Essenza Mini XN110B40, hazır espresso için gerçekten harika olan, mantıklı bir kahve makinesidir. Bir içki yapmak sadece birkaç saniye sürüyor ve elimizdeki zamana göre çok tutarlı bulduk. Tabii ki, oldukça standart bir Nespresso tadında kahve elde edersiniz, ancak bunu bira üreticisinin ürettiği birçok farklı kahve çeşidiyle biraz yumuşatmak mümkün. Bunun dışında, bu, hacmi düşük, ancak gücü etkileyici olan güvenilir bir deneyimdir.

Nespresso

(Resim kredisi: Nespresso)

Nespresso Vertuo Next vs Krups Essenza Mini XN110B40: hangisini almalıyım?

Kararlar kararlar. Bir kapsül kahve makinesinin peşindeyseniz, Nespresso Vertuo Next kesinlikle çok sağlam bir seçenektir. Bununla birlikte, bu makine, normal Nespresso olanlardan daha büyük oldukları için özel kapsüller gerektirir. Bu nedenle, normal boyutlu kahve kapsülleri stoğunuz varsa ve bunları Vertuo'da kullanmayı umuyorsanız, bunu aklınızda bulundurmaya değer. Çalışmayacaklar.

Tasarımcıların bu makinede çok sayıda geri dönüştürülmüş malzeme kullanma şeklini beğendik, bu da kullanacağınız tüm bu jumbo kapsüller hakkında biraz daha iyi hissetmenizi sağlıyor. Wi-Fi ve Bluetooth bize her şeyden çok bir hile gibi görünse de, bu modelin dikkate alınması gereken teknik bir yanı da var, çünkü gerçekten yapacağınız tek şey uygulamanızdaki su seviyelerini kontrol etmek.

Bu nedenle, Nespresso Vertuo Next yaptığı işte mükemmel olsa da, büyük olasılıkla yerimiz kısıtlı olduğu ve Pingtwitter'ün ödediği oranlar sayesinde nakit olarak da Krups Essenza Mini XN110B40'a gideceğiz.

Siz de iseniz o zaman bu küçük makine idealdir. Kullanırken de neredeyse yapacak bir şey yok, bu da sabah kapıdan dışarı çıkmadan önce bir espresso patlamasına ihtiyacınız varsa harika olduğu anlamına geliyor. Hızlı, temizlemesi kolay ve kompakt – onu sevmemek elde değil.

Bugünün en iyi Nespresso Vertuo Next fırsatları Nespresso Vertuo Next... Amazon Prime £ 89 GörüntüleNespresso Vertuo Sonraki Kahve... John Lewis 100 £ Görünümİndirimli Fiyat Nespresso Vertuo Sonraki... çok.co.uk £ 199 £ 114 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Krups Essenza Mini XN110B40 fırsatları NESPRESSO by KRUPS Essenza... Currys PC World 84,99 £ Krups'ı Görüntüle Nespresso XN1108... Amazon £ 96,36 Krups'ı Görüntüle Essenza Mini Intense... Amazon £ 119,99 Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz