Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Nespresso Vertuo Plus fırsatları: dünyanın en iyi pod kahve makinesi, 100 fincan ücretsiz kahve, 100 £ indirim!

Nespresso Vertuo Plus fırsatları: dünyanın en iyi pod kahve makinesi, 100 fincan ücretsiz kahve, 100 £ indirim!

Sürekli olarak lezzetli, orman tazeliğinde kahve demlemenin iyi hissettiren faktörünün peşindeyseniz, ancak kesinlikle minimum çabayla bir kapsül kahve makinesi uzun zamandır en stressiz çözüm olmuştur. Hattaen iyi Nespresso makineleriher zaman uygun olana kıyasla biraz sorunluyduespresso makineleri: kabukları çok küçük. Ancak daha büyük, daha iyi Nespresso Vertuo sistemi tüm bunları değiştirir ve kesinlikle radarınızda olmalıdır. Özellikle de 100 sterlin indirimdeyken, 100 kapsül atılırken.


• Magimix'ten Nespresso Vertuo Plus'ı 60 £ karşılığında satın alın –169 £ idi, Currys'de 100 £ tasarruf edin - ve itfa ile 100 Nespresso kapsülü talep edin.

Bu model çok çarpıcı bir kırmızı renkte gelir, uygun şekilde boğucu görünür ve güçlü espressodan daha yumuşak, daha uzun içeceklere kadar mükemmel kahveyi hemen servis eder.

Magimix Vertuo Plus£60 | 160 £ idi | Currys'de £100 tasarruf edin
Bu harika bir Nespresso makinesinde harika bir fiyat. Birden fazla kahve boyutu oluşturabilir, suyu 40 saniyede ısıtır ve otomatik kapsül çıkarma özelliğine sahiptir. Her makine, ayrı aromalar içeren 12 Büyük Nespresso Virtue kapsülü içeren bir karşılama seti içerir ve Currys'in satış sonrası ödeme fırsatı ile 100 kapsül daha paketleyebilirsiniz.Bu anlaşma hızla tükenecekFırsatı Görüntüle


Bugünün en iyi Nespresso Vertuo Plus fırsatları Nespresso XN903840 Vertuo... Amazon Prime 152,85 ₺ Fırsatı GörüntüleNespresso Vertuo Plus Beyaz ... ebay 199 ABD Doları Fırsatı Görüntüle DeLonghi Vertuo Plus Paketi -... İyi Adamlar Avustralya 309 ABD Doları Fırsatı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Bizim okuyunNespresso Vertuo Plus incelemesi(spoiler: 5 yıldız!)
  • Magimix'in Vertuo Plus'ı ülkemizde 1 numaradır.En iyi bakla kahve makinesiliste
  • …Ve rehberimizdeen iyi kahve makineleriher türlü

Neden bir Nespresso Vertuo Plus makinesi satın almalısınız

Nespresso Vertuo Plus

Nespresso Vertuo Plus kahve makineleri, barkodların ikiz mucizesi ve merkezkaç kuvveti sayesinde kısa sürede harika bir kapsül kahve sunar.


Nespresso Vertuo Kahve Makinesi, hatasız kapsül kahve sunma konusunda hızla ün kazandı. Yerleşik pod kahve uzmanımız Derek Adams şunları söylüyor:

'Olağanüstü! Şimdiye kadar kullandığım en iyi pod sistemi ve kolayca tattığım en iyi kahvelerden biri. Kapsülü döndüren merkezkaç kuvvetleri kullanır ve sonuç neredeyse kahve kadar derin olan pürüzsüz bir kremadır. Biraz ılık süt ekleyip karıştırdığımda, süt köpürtücüye bile ihtiyaç duymadan pürüzsüz bir kapuçino gibi oluyor. Şimdi sağladıkları çeşitli kapsülleri kullanarak birkaç espresso yaptım ve 6. kuvvetten itibaren hepsi muhteşem. Henüz bir duffer yapmadı.'


Bakla kullanmak, taze çekilmiş fasulye rotasını kullanmak kadar tatmin edici olmayabilir, ancak zamanınız kısıtlıysa harika bir alternatif. Bu daha büyük Vertuo bölmeleriyle, tek bir espresso shot'tan dumanı tüten bir fincana kadar içecek yapabilirsiniz.

Belirtildiği gibi, kahve demleme potansiyelinin anahtarı Nespresso'nun 'Centrifusion' teknolojisidir. Bir Vertuo kahve makinesinde, seçtiğiniz kapsül, dakikada 7.000 devire kadar dönen bir çılgınlığa dönüşüyor. Ortaya çıkan kahve ve su kombinasyonu muhteşem.

Motorlu kapak, Nespresso Vertuo Kahve Makinesine bir kapsül yerleştirmeyi çocuk oyuncağı yapar


Vertuo, akıllı bir barkod okuma sistemi sayesinde bu süreci ve içeceğin boyutunu uyarlar. Beklediğiniz gibi, çok çeşitli kapsül seçenekleri var, örneğin Nespresso'nun kupa boyutundaki Stormio ve Intenso'dan Double Espresso Scuro'ya kadar herkes için bir şeyler sunduğu. Günün herhangi bir saati veya ruh hali için bir kapsül var ve tek bir espresso 39p'ye kadar ucuza mal olabilir.

Tercih ettiğiniz kahveyi yapmak basitliğin kendisidir. Makinenin üst kısmında bir düğme ile elektronik olarak açılan motorlu bir kapak bulunmaktadır. Ardından barkodlu bölmeyi içine yerleştirirsiniz ve makine bundan hangi boyutta kahve yapması gerektiğini anlar. Onaylanmış kahve tutkunları olarak 414ml Alto seçeneğini seviyoruz, ancak hızlı bir vuruş yapmak isteyen herkes küçük ama mükemmel şekillendirilmiş 40ml Espresso kapsüllerine yönelebilir.

Eski Nespresso kapsüllerine göre en önemli gelişme, daha güçlü bir içecek istiyorsanız – duble espresso, gerçekten lezzetli uzun siyah – artık tek bir Vertuo kapsülünden alabilirsiniz. Daha küçük podlarla bu mümkün değil.

Nespresso Vertuo

Köpüklü krema hayranları Nespresso Vertuo Kahve Makinesinin yapabileceklerine bayılacak

Tamamen pratik bir notta, büyük (1,6 litre) su kabını seviyoruz, bu da sürekli olarak doldurmayacağınız anlamına geliyor. Nespresso Vertuo sisteminin diğer bir avantajı da, kullanılmış kapsüllerin beklediğinizden daha az sıklıkta boşaltılması gereken kendi kaplarında saklanmasıyla temiz tutulmasının çok zor olmasıdır. Damlama tepsisi kolayca yıkanabilir.

Evet, daha büyük bölmeler, standart bir Nespresso makinesinden daha fazla atık anlamına gelir. Nespresso'ya adil olmak gerekirse, baklaları geri dönüşüm için onlara iade etmenin çeşitli yollarını sunuyor. Bizim kişisel favorimiz, bir çöp kutusunu baklalarla doldurmak ve onu gülünç derecede havalı Regent Street mağazasına taşırken, 'Al bakalım dostum, senin için daha fazla kapsül var!' diye bağırmak. ancak Doddle'ın bir şubesine kapsül bırakmayı veya hatta evinizden ücretsiz bir koleksiyon ayarlamayı (eğer 200'den fazla varsa) tercih edebilirsiniz.

Bu arada, Pingtwitter'ün en sevdiği Bath tabanlı esnaf tarzı kahve dükkanı Colonna, aslında kompostlanabilir olan eski tarz Nespresso uyumlu kapsüller yapıyor - umarım bir Vertuo versiyonu da gelir.

Ve kapsüllerden bahsetmişken, John Lewis'in şu anda hak talebinde bulunmanıza izin veren bir anlaşması var.100 ücretsiz Vertuo kapsülüMagimix veya Krups Vertuo veya Vertuo Plus makinelerinden birini satın aldığınızda. Bu size bu harika küçük kahve makinesini tanımanız için bolca zaman verecektir.

Bugünün en iyi Nespresso Vertuo Plus fırsatları Nespresso XN903840 Vertuo... Amazon Prime 152,85 ₺ Fırsatı GörüntüleNespresso Vertuo Plus Beyaz ... ebay 199 ABD Doları Fırsatı Görüntüle DeLonghi Vertuo Plus Paketi -... İyi Adamlar Avustralya 309 ABD Doları Fırsatı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz