Close

Netflix, Apple Arcade tarzı oyunları platforma tanıtabilir

Yeni raporlara göre Netflix'in kendi çevrimiçi oyun platformu üzerinde çalıştığına inanılıyor. Portal, bağımsız stüdyolardan Netflix oyunlarının ve oyunlarının bir karışımını sunarak Apple TV'deki Apple Arcade'e benzer bir şey sunabilir.

Netflixinsanlar COVID nedeniyle evde kalmaya zorlandıkları için son birkaç yılda milyonlarca abone kazandı. Ancak, izleyiciler tekrar dışarı çıktıkça ve rekabet arttıkça Netflix, insanları ilgilendirmek için yeni yollar aramak zorunda kaldı.Arnie'yi işe almak.

Etkileşimli teklifler Netflix için yeni değil. Black Mirror: Bandersnatch bölümü, izleyicinin kendi macerasını seç tarzında yaptığı seçimlere bağlı olarak oynayabilecek birden fazla olay örgüsü sundu. Ancak Telltale oyunlarıyla planlanan bir Stranger Things oyunu bir türlü hayata geçmedi.

Bilgilere göre (aracılığıylaMac Söylentileri), Netflix, oyuna katılma konusundaki ilgilerini ölçmek için bir dizi oyun endüstrisi yöneticisine ulaşmıştı. Bu endüstri gazilerine, “Netflix'in video oyunlarına bir genişlemeyi denetlemek için bir yönetici kiralamak istediği söylendi.”


Geleneksel olmayan oyuncular ekranlarını sadece izlemekten daha fazlası için kullanmaya başladıklarından, eğlence tekliflerini karıştırmak Netflix için mantıklı. Odak noktası muhtemelen TV olsa da, oyunlar tarayıcıda veya çeşitli cihazlarda Netflix uygulaması aracılığıyla oynanabilir.

Kaynakların 2022 lansmanına işaret etmesi ve henüz herhangi bir işe alım teyit edilmemesi nedeniyle, herhangi bir sonucun hala çok uzakta olması muhtemel. Oyun seçeneklerini artıran her şey benim kitabımda iyidir. Gelecek yıl bu zamanlar Tiger King: The Revenge oynamak için sabırsızlanıyorum.


Bugünün en iyi Netflix fırsatları Netflix Netflix Standard 9,99 £ /ay Netflix'te Görüntüleme