Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Netflix, önümüzdeki yıl içinde uygulaması aracılığıyla video oyunları sunabilir

Netflix, önümüzdeki yıl içinde uygulaması aracılığıyla video oyunları sunabilir

Netflixgelecek yıl içinde film dünyasının ötesine geçerek video oyunlarına geçebilir - ve hatta sorumluluğu yönetmesi için eski bir EA ve Facebook emektarını işe aldı.


Bir dizi olası raporun ardından geçen yıl içinde giderek daha olası hissedilen bir hareketleOyunlar için Netflix, Netflix'in oyun oynamayı doymuş pazarlarda büyümeye devam etmek için mantıklı bir sonraki adım olarak gördüğü haberleriyle böyle bir platformun resmi olarak açıklanmasına biraz daha yaklaşıyor gibiyiz.

Buna göreBloomberg, Netflix, oyunların yerel olarak uygulama içinde yeni bir tür sekmesi olarak görünmesini istiyor. Bu nedenle, akşamları normal boxset maratonunuz için oturmak yerine, yakın gelecekte bir oyun kütüphanesine göz atmayı seçebilirsiniz. Daha da iyisi, yine de, Netflix'in başlangıçta oyun içeriği için ekstra ücret talep etmeyeceği bildiriliyor.

Oyunlar için bir Netflix fikrini uygulanabilir bir akış ürününe dönüştürmekte var olan bilgi boşluğu, şirketin takmaya istekli olduğu bir şey. Mike Verdu'nun oyun geliştirmeden sorumlu yeni başkan yardımcısı olarak işe alınması, harekete geçmek için deneyimli bir endüstri veterinerini görevlendiriyor ve Netflix, görünüşe göre önümüzdeki birkaç ay içinde oyun ekibini güçlendirmeye çalışıyor. Bloomberg, web sitesinde, Netflix'in şu anda seyahat ettiği yönü gösteren, oyunla ilgili boş pozisyonlar için bir dizi reklam tespit etti.

Netflix'in elini başarılı bir şekilde çevirip çeviremeyeceği tartışmasıApple Arcade tarzı platformhiç şüpheniz olmasın, ancak muhtemelen tüm zamanların kategori lideri olmaya devam eden bir platforma karşı bahse girmek istemezsiniz ve her ihtimalde, beğenilen akış şirketiDisney Artı,Paramount Artıve benzeri, derinlerde olmak için çabalayın. Son derece doymuş bir pazarda akış üstünlüğü için yarışırken kendinize itiraf etmek muhtemelen zor olsa da.


Ve dünya neredeyse bir yıl süren ve aşırı derecede korkunç bir pandemiye karşı bir mücadele başlatmaya başlarken, Netflix'in kârıyükselmeye devam ettiİnsanlar evde kalmak zorunda kaldığında 7/24 kullanılabilen bir hizmet olduğu gerçeğiyle.

Herhangi biri normal bir video akışı platformundan oyun akışının keşfedilmemiş ve ayak basılmamış topraklarına dalabiliyorsa, paramız Netflix'te, bunu yapmak için doğru insanları yerleştirmek için erişim ve zevke sahip.


Bugünün en iyi Netflix fırsatları Netflix Netflix Standard 13,99 $ /ay Netflix'te Görüntüleme