Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Netflix, Disney+ saldırılarını abonelerin seveceği harika yeni özelliklerle karşılıyor

Netflix, Disney+ saldırılarını abonelerin seveceği harika yeni özelliklerle karşılıyor

BugünDisney ArtıNetflix akış hizmeti tahtına son saldırısını başlattı. TümYıldız içerik kataloğu artık mevcutDisney+ aracılığıyla ve bu, bir abonelik sahibinin Disney, Marvel, Pixar, Star Wars, National Geographic, Star ve The Simpsons'ın eksiksiz içerik kitaplıklarına erişimini sağladığı anlamına gelir.

Disney Plus'a eklenen Star kataloğu, House of Mouse'un akış hizmetinin biraz eksik olduğu bir alanı doldurduğu için Netflix için özellikle zararlıdır - yetişkinlere yönelik içerik. Ancak Star, yetişkinler için yüzlerce kaliteli film ve TV şovu sunuyor;bütün ailesadece bir abonelik hizmeti ile ağırlanır.

Yazımızda belirttiğimiz gibiDisney Plus incelemesi, bu kadar geniş bir kitleye hizmet etme yeteneği Disney Plus'ın en güçlü yönlerinden biridir ve şüphesiz Disney+'ın sadece bir yılda94,9 milyon aboneye ulaştı. Bu rakama biraz bakış atmak için 13 yıldır faaliyet gösteren Netflix,203.6 milyon abonesi var. Bu, Disney+'ın Netflix'in 13 yılda aldığı abone sayısının neredeyse yarısına bir yılda ulaştığı anlamına geliyor.

Netflix, Disney+'ın gelişiyle şüphesiz yaralandı vekanıt ortaya çıktıNetflix için artan abone sayılarına rağmen, Disney Plus'ın doğrudan aboneleri çaldığını gösteriyor.


Ancak, bu yepyeni özelliğin lansmanının gösterdiği gibi, Netflix bu Disney+ yükselişini yatarak kabul ediyor gibi görünmüyor. Bu yeni özellik? Sizin İçin İndirilenler, önerilen programları veya filmleri bir abonenin mobil cihazına zevklerine göre otomatik olarak indirmek için hizmetin mevcut Akıllı İndirme özelliğini kullanan.

Sizin İçin İndirmeler bu şekilde çalışır. Bir kullanıcı mobil cihazında Netflix'i açar, İndirilenler sekmesine gider ve ardından 'Sizin İçin İndirilenler' olarak işaretlenmiş yeni seçeneği açar. Ardından, mevcut üç seçenekle (1GB, 3GB ve 5GB) cihaza indirilmesini istedikleri içerik miktarını seçerler. Ne kadar çok yer seçilirse o kadar çok program otomatik olarak indirilir.


Sizin İçin İndirilenler daha sonra kullanıcının izleme geçmişine göre beğeneceğini düşündüğü TV şovlarını ve filmleri indirecektir. Gösteriler indirildikçe, internet bağlantısı olmadığında bile cihazda görüntülenebilecekleri anlamına gelir.

Burada, Pingtwitter'te bunun Netflix için küçük ama kullanışlı bir yeni özellik olduğunu düşünüyoruz, çünkü insanların internet bağlantısı olmayan ancak Netflix aboneliklerini kullanmak istedikleri alanlarda yakalanmamalarına yardımcı olacak. Bu, Disney+ içerik saldırısının ışığında, her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğu bir şey.


  • Disney+, Netflix saldırısı için ekstra içerikle ikiye katlanıyor
  • Google Pixel 5a kapağı kırıyor ve çok tanıdık geliyor…