Close

Netflix, abonelerin seveceği bir katil özellik ekledi

Netflixyine yaptı. Hayranların yıllarca süren hayal kırıklığından sonra, yayın platformundaki yeni işlevler artık insanların Devam İzleme listelerinden başlıkları seçmelerine izin verecek.

Doğru, utanç listesine veda edebilirsiniz. Bu bitmeyen kilitlenme, akış devi ile yeni bir şeyler denemek ve genellikle denemeyeceğiniz bir şeye dalmak için mükemmel bir zaman oldu. Ancak, ondan sekerseniz, sonsuza kadar İzlemeye Devam Et sıranızda durur ve sizinle alay eder.

Şu anda, benimki Matthew McConaughey'nin iğrenç Fools Gold'un son 20 dakikasını ve oldukça iyi ama benim şeyim değil Dead To Me'nin ikinci bölümünü izlememi öneriyor. Muhtemelen, çoğu insanın kendi korkunç yarı izlenen film koleksiyonu, yarısına kadar izlediğin istek uyandıran belgeseller ve köpekbalığını gerçekten atlayan TV şovları var.

Bu listeyi temizlemeye başlamak istiyorsanız, şu anda Android'de Netflix'i indirmeniz ve bu satırdan herhangi bir başlığı seçmenize ve silmenize izin vermeniz gerekir. Ardından listenize kaydırın ve i düğmesinin yanındaki üç noktaya dokunun. Ardından, altta bir 'satırdan kaldır' seçeneği göreceksiniz. Ona bas, ve o başlığı listenden seçtin.


Floor is Lava'nın izlenmemiş bölümü sizi strese sokuyorsa, ihtiyacınız olan cevap budur.

Bunu kendimiz için doğruladık, ancak şu anda yalnızca Android'de. iOS cihazları, işlevselliği 29 Haziran'da alacak. Web'de veya akıllı TV'lerde henüz özelliğe dair bir işaret yok, ancak bu özelliğin yakın gelecekte oraya taşınacağı kesin görünüyor ve muhtemelen bir benzer yol, aynı yol.


Bugünün en iyi Netflix fırsatları Netflix Netflix Standard 13,99 ABD Doları / ay Netflix'te Görüntüleyin