Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Netflix Play Bir Şey, akış hizmetinin en büyük sorunlarından birini çözüyor

Netflix Play Bir Şey, akış hizmetinin en büyük sorunlarından birini çözüyor

Netflixakış platformunun en büyük sorununu çözecek bir çözümü var. Bir Şey Oyna işlevi, ne izleyeceğinize karar veremediğiniz zamanlar için tasarlanmıştır. Gösteri sayfaları arasında durmadan gezinmek yerine, daha önce izlediklerinize göre sizin için yeni bir gösteri seçecektir. Bu nedenle, rastgele bir karıştırmadan çok bir Genius önerisidir ve bir sonraki tıkanıklığınızı bulmanın eğlenceli bir yolu olma potansiyeline sahiptir.

Netflix gönderisine göre Play Bir Şey düğmesine tek bir tıklama ile seveceğinizi bildikleri bir dizi ya da film sunulacak. Bu tamamen yeni bir dizi veya film, listenizde olan bir şey, izlediğiniz bir dizinin sonraki bölümü veya bir filmde veya dizide en son kaldığınız yer olabilir.

Önerinin gücü, açıkçası daha önce izlediklerinize bağlı olacaktır - ve beğenmediğiniz şovlarda o 'beğenmemeleri' kullanmadıysanız, bu tekrar gelip sizi rahatsız edebilir. Bu işlev aynı zamanda ailenin farklı üyeleri için ayrı profiller oluşturmanın önemli olmasının bir başka nedenidir, aksi halde kendinize eşinizin yemek programları veya çocuklarınızın en sevdiği çizgi filmler gösterilirken bulabilirsiniz.

Netflix Bir Şey Oynat


Netflix Bir Şey Oynat

(Resim kredisi: Netflix)

Netflix'i düzenli olarak kullanan biri olarak, şu anki en iyi seçimlerime bir göz atmak - benim için önerildiği gibi - izleyeceğim birkaç seçeneği ortaya koyuyor, ancak yapmayacağımdan çok daha fazlası. Bu, Bir Şey Oyna seçeneği söz konusu olduğunda beni biraz endişelendiriyor. Ancak, seçimi beğenmediyseniz, ilk öneriyi atlayıp başka bir şey bulmak için 'Başka Bir Şey Oynat' seçeneği vardır. Muhtemelen, gösterileri bu şekilde atlamak, onların yeniden ortaya çıkma ve gelecekteki önerileri iyileştirme olasılığını azaltacaktır.


Yine de derin kararsızlık zamanları için - veya ne izleyeceğine dair bir tartışmayı kurtarmak için - Bir Şey Oynat düğmesi iyi bir fikirdir. İlk başta birkaç atlama bekleyin, ancak size gizli bir mücevher bulabilir.

Bir Şey Oynat düğmesi, uygulamanın TV tabanlı sürümlerinde önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacak. Profil adınızın altında, ana sayfanızın 10. satırında veya gezinme menüsünde bulabilirsiniz. Netflix, Android veya iOS sürümlerine de gelip gelmeyeceğini doğrulamadı.


Bugünün en iyi ExpressVPN fırsatları ÖZEL - %49 TASARRUFEkspres VPN Ekspres VPN 12 ay 4,90 £ /ay GörünümNSEkspres VPN Ekspres VPN Ekspres VPN 6 ay £7.34 /ay GörünümNSEkspres VPN Ekspres VPN Ekspres VPN 1 ay £9.51 /ay GörünümNSEkspres VPN