Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Netflix, Fear Street film üçlemesi etkinliğiyle Disney Plus'ı korkutmayı planlıyor

Netflix, Fear Street film üçlemesi etkinliğiyle Disney Plus'ı korkutmayı planlıyor

nasıl olduğu hakkında yazdımDisney Artıtutarlı tedariki nedeniyle şu anda akış endüstrisine hükmediyor.Etkinliktelevizyon, film ve gösteri bültenleri.


Sadece şu su soğutucu megahitine bakın.WandaVision, örneğin, veya müzikalin piyasaya sürülmesiHamiltonveya bunun kanıtı olarak Frozen 2 ve Raya and the Last Dragon gibi film lansmanlarına özel oyunlar. Bunlar, insanları kültürel olarak mevcut Disney Plus abone tabanının dışında konuşturan ve genişleten etkinlik yayınlarıydı.

Aynısı neredeyse kesin olarakgelen LokiveObi-Wan Kenobi TV dizileri- sadece insanların nasıl olduğuna bakıntavşan deliğinden düştüBuna bir örnek olarak en son Loki posterinin yayınlanmasından sonra. İnsanlar bu şovlardan gerçekten iyi haberdar ediliyor ve yatırım yapıyorlar.

Basitçe söylemek gerekirse, Disney Plus, yeni içeriğiyle şu anda Netflix veya Amazon Prime Video'dan daha iyi etkinlikler yapıyor ve bence bu, 18 aydan biraz fazla bir sürede 100 milyondan fazla abone toplamasına katkıda bulunan bir faktör. rakiplerden abone almak gibi.

Netflix, bu yaz gerçekleşecek olan Fear Street film üçlemesi etkinliğinin duyurusunun da kanıtladığı gibi, savaşmak için silahlanıyor gibi görünüyor. Bunun için resmi fragman aşağıda görüntülenebilir:


Fragmandan da anlaşılacağı gibi, yazar RL Stine'nin kitaplarına dayanan Fear Street üçlemesi, 1994 yılında geçen 1. Bölüm ile 2 Temmuz'dan itibaren haftalık olarak Netflix'te olacak. Ardından, sonraki hafta Bölüm Üçlemenin 2'si, 1978'de geçen 9 Temmuz'a inecek ve son olarak Bölüm 3, 16 Temmuz'da başlayacak ve bu da saati 1666'ya kadar geri alacak.

Netflix, bunun bir etkinlik yayını olduğu gerçeğine çok fazla ışık tutuyor, fragmanda 'üç film, üç hafta, bir katil hikaye' yazıyor ve ayrıca Fear Street'in yalnızca Netflix'te olacağını doğruluyor. Ayrıca, Netflix'in bunu şimdiye kadar takip etmesi de buna dayanıyor ve Disney Plus'ın kullandığı modeli takip ediyor gibi görünüyor.


Ancak bu olayla ilgili ilginç olan şey, bunun filmlere dayanıyor olması. Şimdiye kadar Disney Plus'ın çok haftalı içerik düşüşleri The Mandalorian ve WandaVision gibi TV şovlarına dayanıyordu, ancak daha önce bir yayın hizmetinde bu şekilde yayınlanan tüm film üçlemelerini görmemiştik.

Bu nedenle, Fear Street Netflix'ten çok ilginç bir sınır deneyi gibi görünüyor - üç hafta boyunca arka arkaya bir korku filmi üçlemesi yayınlıyor ve bunu Cadılar Bayramı civarında değil, yaz aylarında da yapıyor.


OnunilginçEn azından söylemek gerekirse ve başarılı olursa, akış hizmetlerinde içerik yayınlamak için yeni bir biçim görebiliriz.

Benim bakış açıma göre, kesinlikle yeni içeriğin toplu olarak değil, haftalık olarak daha geleneksel yayın formatının kesinlikle trend olduğunu düşünüyorum vebirçok açıdan TV'yi kurtardığını düşünüyorum. Ancak, bunun uzun metrajlı içerik için ne kadar doğru olduğu bilinmiyor. Netflix'teki Fear Street'in bize ilk zevkimizi vereceği bir şey.

Bugünün en iyi Netflix fırsatları Netflix Netflix Standard 9,99 £ /ay Netflix'te Görüntüleme