Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Netflix, Disney Plus'ı sonlandırmaya yardımcı olması için Arnold Schwarzenegger'i işe aldı

Netflix, Disney Plus'ı sonlandırmaya yardımcı olması için Arnold Schwarzenegger'i işe aldı

arasındaki akış hizmeti TV savaşıDisney ArtıveNetflixNetflix, Hollywood'un en iyilerinden Arnold Schwarzenegger'i yeni bir TV dizisinde oynaması için işe alarak yeni bir seviyeye yükseldi.


Henüz ismi paylaşılmayan dizi, bir baba (Schwarzenegger'in canlandırdığı) ve bir kızı olduğunu öğrenen bir babanın hikayesini anlatıyor.ikisi birdenGizlice CIA Operatörleri olarak çalışıyorlardı, ancak birbirlerinden habersizdiler. İkili daha sonra küresel bir casusluk, aksiyon ve mizah zemininde belirlenen bir görevde ortak olarak eşleşmelidir.

tarafından aktarılan haber,Son tarih, yakın zamanda Terminator: Dark Fate filmindeki T-800 sonlandırıcı rolünü yeniden canlandıran Arnie'nin hayranlarını ve Netflix abonelerini şüphesiz çok heyecanlandıracak. İlginç bir şekilde, Schwarzenegger bugüne kadar bir TV dizisinde küçük ekranda görünmedi, bu nedenle bu yeni gösteri teknik olarak onun ilk küçük ekran TV dizisi olacak.

Gerçek şu ki, Schwarzenegger, Netflix, Disney Plus, Amazon Prime Video ve diğerleri arasında şu anda oynanan şiddetli akış savaşı sayesinde, TV'ye çekilen en son Hollywood efsanesidir. büyük paraların aktığı yer açısından filmler.

The Witcher gibi dizilerde kapsam ve üretim değerlerine bakmanız yeterli.WandaVision,Mandaloryalı, Erkekler,Loki,Son Krallıkve diğerleri bunu görmek için. Ve Pingtwitter son zamanlarda hakkında yazdıbu, TV'yi kurtarmaya nasıl yardımcı oluyor?.


Yine de tüm bunlar, Netflix'in Arnie'yi yakalaması ve şovun Prison Break, The Sopranos ve Law and Order gibi şovlarda yazar ve yapımcı olarak çalışan aynı adam tarafından yönetiliyor olması hala ufuk açıcı. Gösterinin adını veya ne zaman geleceğini bilmesek bile arkasında ciddi bir uzmanlığa sahip olacağı açık.

Bu, Disney Plus ve Amazon Prime Video için açıkça kötü bir haber olsa da, şimdi yayın hizmeti TV derecelendirme savaşında Terminatör'ün kendisine karşı çıkmak zorunda kalacak. Ne de olsa ihtiyaçları olan son şey, büyük bir hit olmak ve ardından Arnie'nin daha fazla Netflix münhasırlığı için 'Geri döneceğim' demesini izlemek.