Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Yeni Apple AirPods 3 sızıntısı AirPods Pro tasarım söylentilerini destekliyor

Yeni Apple AirPods 3 sızıntısı AirPods Pro tasarım söylentilerini destekliyor

Apple'ın merakla beklenenApple AirPods 3Bildirilen daha geniş bir projenin parçası olarak, potansiyel bir Mart açılışı öncesinde heyecanı artırmaya devam edin.elma vitrinbunu görebilenApple iPad Pro 2021, vesıcak uçlu AirTag'lerilk çıkışlarını yapmak.


Şimdi, bu potansiyel ürün şöleninden önce, Apple AirPods 3'ün daha kısa gövdeli bir tasarım gösteren başka bir Apple AirPods 3 tasarım sızıntısı raporları var.AirPods Prove daha küçük bir şarj kutusu.

Bu tasarımı elbette daha önceki sızıntılarda gördük, ancak bunun doğrudan canavarın karnından olduğu iddia ediliyor. Modelin etrafındaki artan vızıltılara rağmen, Apple AirPods 3, Aktif Gürültü Önleme gibi daha pahalı kardeşlerinin daha üstün özelliklerinden yoksun olacak.

AirPods 3 Sızıntısı

(İmaj kredisi: Gizmochina)

Görüntüler, Bloomberg'in beğenileri tarafından öne sürülen önceki söylentilere güven veriyor.Mark Gürman, Apple hakkında düzenli olarak yorum yapanses ürün paketi, daha önce daha kısa Apple AirPods 3 tasarımını deviriyordu.


Bu planın nihayetinde raflara çıkacak prestijli nihai tasarım olup olmayacağından emin değiliz, ancak görüntülerin doğrudan 'tedarikçiden' (aracılığıyla) kaynaklandığı iddia ediliyor.gizmoçina), şöyle diyor: 'Reklamlarda sergilenen tasarım, muhtemelen herkesin satın alması için piyasada piyasaya sürülecek olan son versiyondur.' Bu şekilde, oldukça mümkündür.

Apple AirPods 3 fiyatına dair somut bir detay yok; ancak geçen yıl Cupertino devinin onları gönderebileceği bildirildi.Önemli ölçüde düşükAirPods Pro'dan daha fazla, ancak yine de kitlesel olarak benimsenen ikinci neslin takibi anlamına geliyorApple AirPod'lar£199/199$/AU$319 civarında piyasaya sürülebilir.


Bu pek kolay bir değişiklik değil ve bazı müşterileri tamamen fiyatlandıracak: diğer seçenekler, bizimkilerden tomurcuklar gibi.en iyi gerçek kablosuz kulaklıklar, bizimen iyi kablosuz kulaklıklar, ve diğer çeşitli ses giderici modeller bizimen iyi gürültü önleyici kulaklıklaristediğiniz ses kurulumuna daha uygun olabilecek stil ve form faktörlerinde bazı farklı seçenekler sunar.

Şimdilik, seri sızıntı ile ilkbaharda kartlarda neredeyse kesin gibi görünen etkinliği sabırsızlıkla bekliyoruz.Jon ProsserMart tarihine desteğini de ekliyor. Bizi izlemeye devam edin.


Bugünün en iyi airpods fırsatlarıUzaktan Kumandalı Apple Earpods... ebay 20 ABD doları Görünüm Apple AirPods (2. Nesil) Gerçek... güçlü maymun 214 dolar Görünüm Apple Airpod'lar Şarj Ediliyor... Kogan.com 249 ABD Doları Görünüm Apple Airpod'lar Şarj Ediliyor... Dick Smith 249 ABD Doları GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:MacSöylentiler