Close
  • Ana
  • /
  • Genel Teknoloji
  • /
  • Önümüzdeki hafta yeni Apple lansmanı mı? AirPods Studio veya AirTag'ler sonunda yolda olabilir

Önümüzdeki hafta yeni Apple lansmanı mı? AirPods Studio veya AirTag'ler sonunda yolda olabilir

Noel geliyor ve kazlar şişmanlıyor. Tim Cook’un çantasındaki yeni donanım nedir? Tarafından ortaya çıkan sızdırılmış bir dahili nota göreMacRumorsApple, 8 Aralık'ta önümüzdeki hafta yeni donanımı duyuracak.


Bu, Aralık ayı ürün lansmanının ikinci göstergesi: geçen ay Apple tüyolarıL0vetodream bir Apple 'Noel sürprizi' sözü verdi.

Apple'ın muhtemelen önümüzdeki hafta başlatmayacağı şey

İşte olmayacaklar. Not AppleCare sağlayıcılarına yönelik olduğu için Apple Fitness + lansmanı olmayacak; bu, yazılım veya hizmet değil donanım anlamına geliyor. Not, sağlayıcılara yeni ürünlerin yanı sıra yeni ve / veya güncellenmiş fiyatlandırmaya hazırlanmalarını söyler.

Yani bu bir donanım. Ama neredeyse kesinlikle yeni olmayacak14 inç ve 16 inç M1 MacBook Artılarıbu, bu hafta sızdırıldı ve yeni bir tür gibi başka bir yüksek profilli cihaz olması pek olası değil.iPhone. Gerçekten büyük bir şey geliyor olsaydı, Apple Etkinliği için davetiyeler bundan çok önce çıkardı.

Akıllı para bunun daha küçük bir şey olacağını söylüyor. Kulaklık şeklinde bir şey, belki de Çini izleyici boyutunda. Ve öyle olur ki, Apple bunların her ikisine de boru hattında sahiptir.


AirPods Studio: sonunda daha büyük kulaklıklar?

Apple’ın aktif gürültü engellemesinin (ANC) büyük başarısıAirPods Progerçek kablosuz kulaklıkları iptal eden başka bir grup gürültüye yer olduğu anlamına gelir. Bu, nihayet uzun süredir söylentilere konu olanların lansmanını göreceğimiz anlamına gelebilirAirPods Studio.

Toplam kulaklık pazarının yarısından fazlasını oluşturan gerçek kablosuz kulaklıklar, Apple için tonlarca para kazanmak için başka bir fırsattır ve AirPods Pro'da daha önce gördüğümüz mekansal ses, güçlü bir farklılaştırıcıdır.


Ve kulak üstü kulaklıklar esnek olsa da, L0vetodream’in Apple’ın Noel sürprizinin 'kışa iyi' olacağına dair ipucuna muhtemelen uyacaktır: kulaklarınızı sıcak tutacaktır.

AirTags: Noel hediyelerinizi veya evcil hayvanlarınızı etiketleyin

Uzun süredir söylentilere konu olan diğer Apple ürünü iseAirTag olarak adlandırılmasını beklediğimiz Apple’ın Tile rakibi. Gerçek olduklarını biliyoruz çünkü iOS 14.3 beta sürümünde onlar için kod vardı vemuhtemelen neye benzeyeceklerini biliyoruz.


İki ürün arasında piyasaya sürülme olasılığı en yüksek olan ürünlerdir:sızıntıApple, Ekim ayında Jon Prosser aracılığıyla, AirTags lansmanına devam ederken AirPods Studio'nun yayınlanmasını ertelemeye karar verdi. Sonra tekrar, bu lansmanın Kasım ayında yapılması gerekiyordu, bu nedenle her iki ürün de hala oyunda.

Daha az olası görünse de üçüncü bir olasılık var: yeni birApple TVkendi oyun denetleyicisi ile. Mevcut Apple TV birkaç yıldır piyasada ve yenilenmesi bekleniyor; söylentiler hem A12 hem de A14X yongalarını tahmin ediyordu, bu da birden fazla model anlamına gelebilir. Ancak, yeni bir Apple TV'nin 2021 sürümü olması bekleniyor.

Apple hayranlarının neşeli geçeceği sezon bu mu? Kesinlikle Salı günü öğreneceğiz.

Bugünün en iyi Apple AirPods fırsatları 77 Amazon müşteri yorumu Lightning ile Apple EarPods ... Macy's 29 $ Şarjlı Apple AirPods'u Görüntüleyin ... Macy's 159 $ Görüntüle Benzer Amazon US Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyisi için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz fiyatlar Bugünün en iyi Apple AirPods Pro fırsatları İndirimli Fiyat Apple AirPods Pro Amazon Prime 249 $ 199 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Apple AirPods Pro Adorama249,95 ABD doları 233,95 ABD doları Görünümİki saatte teslim 5 ABD doları Apple AirPods Pro Apple249 ABD doları GörünümApple AirPods Pro gürültüsü ... Crutchfield.com249 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz