Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Dyson Supersonic saç kurutma makinesi için yeni ataşman, uçuşları ortadan kaldırır

Dyson Supersonic saç kurutma makinesi için yeni ataşman, uçuşları ortadan kaldırır

Dyson, asi saçları yalnızca hava akışıyla evcilleştirmek için Coanda etkisini kullanarak 'uçup giden hayal kırıklığını' ortadan kaldırmayı hedefliyor.


Marka, evde şekillendiricilerin düzleştirici kullanarak başıboş duruşları düzeltme eğiliminde olduğunu ve bu ısıya maruz kalmanın saça zarar verdiğini ve uçuşma olasılığını artırdığını belirledi.

Yeni Dyson Supersonic Flyaway Ataşmanı bu döngüyü kırmayı ve şekillendiricileri pürüzsüz, şık bir görünüm elde etmek için saç sağlığından ödün vermekten kurtarmayı amaçlıyor.

Dyson mühendisleri, aynı prensipte kullanılan Coanda etkisinden yararlanarak bunu fark ettiler.Dyson Airwrap şekillendirici, yeni ataşman daha uzun tüyleri çekebilir ve öne doğru kaldırabilir, çünkü ikinci bir jet uçuşanları bukle boyunca ve gözden uzaklara iterek tel hizalamasını artırır ve doğal parlaklığı artırır.

Bu, saç uçlarını saça gömmek için fön makinesi ve fırça tekniği kullanan salonlardaki profesyonel stilistler tarafından kullanılan benzer bir tekniktir, ancak Dyson görünüşte kusursuz hale getirmiştir.


Bu, evde günlük kullanıcılar için salon standartlarında pürüzsüz bir yüzey elde etmeyi kolaylaştıracaktır - yakında çalışıp çalışmadığını anlamak için birini teste tabi tutacağız.

Dyson Supersonic Flyaway Ataşmanı


(İmaj kredisi: Dyson)

Bahsettiğimiz gibi, Dyson, Dyson dijital motor V9 tarafından bukleler, dalgalar ve hacimli fönler oluşturmak için hareket ettirilen temel bir ilke olan Dyson Airwrap şekillendiriciyi tasarlamak için Coanda etkisini ilk kez kullandı. Şimdi bu ilke, yeni Flyaway Ataşmanının tasarımında yeniden düşünülmüştür.

Dyson Süpersonik Uçan Ataşman, daha önce gördüğümüz herhangi bir saç boyası ataşmanına benzemiyor; mühendisler, Uçan Ataşmana farklı şeklini veren optimum yarı dairesel eğriye ulaşmadan önce bir dizi açıyı test ediyor.


İlk prototipler kapalı bir dairesel döngüye sahipti, ancak daha ileri testler yoluyla Dyson, dairenin alt kısmının gereksiz olduğunu belirledi. Dyson'ın yalın mühendislik felsefesi, performansı etkilemeden fazla malzemeyi çıkarmak için daha fazla yinelemeyi ateşledi.

Yeni Dyson Supersonic saç kurutma makinesini 299,99 £ karşılığında satın alırken Flyaway Eklentisi artık kutuya dahil edilecek ve ayrıca mevcut Supersonic makinelerine uyacak şekilde ayrı ayrı satın alınabilecek.

Ayrı olarak satın alındığında, Dyson Supersonic Flyaway Ataşmanı 30 sterlin olarak fiyatlandırılır.

Bugünün en iyi dyson süpersonik fırsatları 3 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆Dyson Supersonic(TM) Saç... Nordstrom 399 $ GörünümDyson - Supersonic Saç Kurutma Makinesi... Best Buy $399.99 Görüntüle Dyson Supersonic Hair Dryer... Fiyat:% s

Bunu beğendin mi?