Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Yeni Beats Solo Pro kulak üstü kulaklıklar büyük bir yükseltme ile duyuruldu

Yeni Beats Solo Pro kulak üstü kulaklıklar büyük bir yükseltme ile duyuruldu

While Beats by Dre'sPowerbeats Pro tomurcuklarıBu yıl piyasadaki en iyi gerçek kablosuz tomurcuklar için Pingtwitter Ödülü'nü aldı, markanın popüler kulak üstü teklifleri Solo3, rakiplerini hiçbir zaman tam olarak görmeyi başaramadı.entegre gürültü engelleme teknolojisi. Şimdiye kadar, yani ...


Beats Solo Pro, Beats'in Solo serisinin en son ürünüdür ve önceki model olanSolo 3 Wireless.

  • En iyi Bluetooth kulaklık ve kulaklıklar
  • En iyi gürültü önleyici kulaklıklar

Kulak üstü yastıklar daha fazla konfor ve daha iyi ses iletimi için yeniden tasarlanırken, açıkta kalan metal kaydırıcılar ve menteşesiz kafa bandı görünümün her zamanki gibi şık olmasını sağlar. Güç düğmesi kayboldu - gücü kapatmak için kulaklığı içeri katlayın ve seti tekrar açmak için tekrar açın.

Etkileyici bir 40 saatlik pil ömrü vaat eden kulaklığın yeni Saf Uyarlanabilir Gürültü Engelleme teknolojisi, dışarıda olup bitenlere bağlı olarak Solo Pro'nun içindeki ortamı ayarlayarak ortam gürültüsünü aktif olarak izlemek, algılamak ve engellemek için 'gelişmiş algoritmalar' kullanır.

Alternatif olarak, örneğin karşıdan karşıya geçerken veya sohbet ederken sese ihtiyacınız varsa, 'dış dünyayı dinleme deneyiminizle harmanlarken' ortam gürültüsüne izin veren Şeffaflık modunu etkinleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, her iki mod da etkinken, bu uzun pil ömrü sadece 22 saate iner.


Solo Pro kulaklık ailesini yener

(Resim kredisi: Beats By Dr. Dre)

Apple tarafından 2016'da satın alınmasının ardından, Beats, kulaklıkların sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için de büyük çaba harcadıiPhone'larve diğer cihazlar. Solo 3 gibi Solo Pro, evrensel mikro USB yerine Apple'ın yıldırım kablosunu kullanırken, ses paylaşımı diğer Apple kullanıcılarının aynı şarkıyı veya filmi dinlemesine olanak tanır.


Sesli arama teknolojisi, sesleri daha net bir şekilde almak için bir 'konuşmayı algılayan ivmeölçer' ile birlikte güncellendi. Ayrıca, kulaklığı sesli komutla eller serbest olarak çalıştırmak için kullanılabilen Siri ile de tamamen uyumludur. Ancak, kullanıcılarınAndroidveya diğer cihazlar kulaklıklardan Apple kullanıcıları ile aynı düzeyde işlevsellik elde edebilecek.

Beats Solo Pro, 269,95 £ fiyatla 30 Ekim'de satışa sunulacak. Standart Siyah, Fildişi ve Gri modellerin yanı sıra Koyu Mavi, Açık Mavi ve Kırmızı gibi yeni mat renklerde (kulaklıkların daha soğuk hale gelmeye çalıştığı durumlarda Pharrell Williams tarafından birlikte tasarlanmıştır) geliyor.


Bunu beğendin mi?

  • Seyahat için en iyi kulaklık
Bugünün en iyi Beats Powerbeats Pro fiyatları 97 Amazon müşteri yorumları İndirimli Fiyat Powerbeats Pro Wireless ... Amazon Prime £ 219,95 £ 159 Dr Dre Powerbeats Tarafından İndirilmiş Fiyat Atımlarını Görüntüleyin ... very.co.uk £ 219 £ 159 Powerbeats Pro True Wireless'ı Görüntüleyin. .. John Lewis & Partners159 £ GörünümPowerbeats Pro - Tamamen ... Apple UK£ 219,95 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz