Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Yeni daha ucuz Google Pixel Buds, AirPods Pro ile bazı akıllı teknolojileri paylaşıyor

Yeni daha ucuz Google Pixel Buds, AirPods Pro ile bazı akıllı teknolojileri paylaşıyor

Google, Pixel Buds A-Serisi adlı Pixel Buds'ın daha düşük fiyatlı yeni bir sürümünü yayınladığını duyurdu. 99 Sterlin/99 Dolar'dan piyasaya sürülecekler ve şu anda ABD'de 18 Mayıs'tan önce teslim edilmek üzere Google Store'dan ön sipariş verilebilirken, başka bir yerde 2021'de daha sonra piyasaya çıkacağına söz verildi.


Google Avustralya henüz bir fiyat veya çıkış tarihi açıklamadı, ancak açıklama yapıldığında haberdar olmak için bekleme listesine katılabilirsiniz.

Beklerken, en azından yılın en değerli kulaklık sürümlerinden biri olmayı vaat eden şey için heyecanlanabilirsiniz. Google, 'Özel tasarımlı 12 mm dinamik hoparlör sürücüleri, Bass Boost ile bu düşük tonlarda daha da fazla güç seçeneği ile tam, net ve doğal ses sunar.' diyor.

En önemlisi, Google ayrıca sesi temizlemek için uyumun ne kadar önemli olduğundan özellikle bahseder. 'Pixel Buds A-Serisi'nin yumuşak bir yalıtımla güvenli bir şekilde oturmasını sağlamak için binlerce kulak taradık. Zamanla uyumu rahat tutmak için, uzaysal havalandırma kulak içi basıncı azaltır.'

Bu son kısım, Apple'ın yaptığı şeye çok benziyor.AirPods Pro, ve orada gerçek ve gözle görülür bir fark yaratıyor ve burada beni en çok heyecanlandıran şey, garip bir şekilde. Google'ın sürücü için ses mühendisliği açıksa, bu tam olarak onu en üst seviyeye çıkarabilecek türden bir özelliktir.en iyi kablosuz kulaklıklar, ki bu giderek daha kalabalık hale geliyor.


Google Piksel Tomurcukları A Serisi

Google, durumu 'düşük profilli' olarak adlandırıyor - kompakt göründüğü için mutluyuz.


(Resim kredisi: Google)

Göründüğünden daha az heyecan verici olan bir özellik, temelde yalnızca dış gürültüyü izleyen ve çevrenizdeki ortam seviyelerine bağlı olarak sesi artıran veya azaltan 'Uyarlanabilir Ses'tir. Kulağa hoş geliyor, ancak gürültülü ortamlarda aktif gürültü engellemeye sahip olmaktan çok uzak. Nihayet,Amazon'un Yankı Tomurcuklarısadece biraz daha pahalı ve Bose gürültü azaltma teknolojisine sahip.

Sabit bir uyum için, yeni Pixel Buds A-Serisi bir 'dengeleyici yay' içerir - temel olarak, genellikle ekranda gördüğünüz türden bir ekstra kanatçık.en iyi çalışan kulaklıklar. Yine, bu, ses kalitesini yüksek tutmaya yardımcı olacaktır çünkü daha iyi bir mühür tutacaktır ve gerçek kablosuz tomurcukları kullanmaya yeni başlayan kişilerin düşmeyecek gibi hissetmelerine yardımcı olabilir.


Google, şarj kutusu dahil toplam 24 saat olmak üzere, şarj başına beş saat vaat ediyor ve 15 dakikalık bir şarj, üç saatlik dinleme sağlayabilir. Ayrıca, 'Hey Google' ve gerçek zamanlı çeviri dahil olmak üzere umduğunuz tüm Pixel Buds akıllı özelliklerine de sahip olursunuz.

Ayrıca suya ve tere dayanıklılık açısından IPX4 derecesine sahiptirler, bu nedenle egzersiz yapmak veya ara sıra duşa girmek için iyi olmalıdır.