Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Samsung Galaxy Watch 4 ve Active 3'e yeni renkler geliyor

Samsung Galaxy Watch 4 ve Active 3'e yeni renkler geliyor

Samsung her zamanki lansman programlarını takip ederse, bu yıl hem Samsung Galaxy Watch 4'ü hem de Samsung Galaxy Watch Active 3'ü görmemiz çok muhtemel ve bunlardan en az birinin piyasaya sürülmesi yakın olsa da, nispeten az şey biliniyor. iki akıllı saat hakkında, şimdiye kadar, yani…

Chun Corp'un CEO'su Twitter sızıntısı (Tet sonsuza kadar),@chunvn8888, 'önemli bir tasarım değişikliği' olmadığını ve Galaxy Watch 4'ün önceki modellerin döner çerçevesine sahip olacağını, Galaxy Watch Active 4'ün ise olmayacağını açıkladı.

  • Samsung Galaxy Watch 4 resmi: işte yeni her şey
  • smartwatch: en iyi giyilebilir ürünler incelendi ve derecelendirildi
  • En İyi Elma Saati: Hangi modeli almalısınız?

Ayrıca hem Samsung Galaxy Watch 4 hem de Samsung Galaxy Watch Active 3'ün (Active 4 olarak adlandırdığı) 'bu yıl Galaxy Z ile aynı renk seçenekleriyle' geleceğini doğruladı.

Galaxy Watch Active4 ve Watch4: Büyük bir tasarım değişikliği yok Active4'te döndürme çerçevesi yok Watch4 hala döndürme çerçevesine sahip Galaxy ZWear OSZ Fold3: Su sıçramalarına karşı dayanıklılık, şu anda https:/ /t.co/FoUOAFOGYx16 Mart 2021


Daha fazla gör

Akımı mı kastediyor bilinmezSamsung Galaxy Katlama 2ve5G'yi çevirinveya şu anda duyurulmamışSamsung Galaxy Z Katlama 3veya Siyah ve Yeşil renk seçenekleriyle geleceği söylenen Samsung Galaxy Z Flip 3.

Donanımda büyük bir değişiklik olmasa da, sızıntının Google'ın Wear OS olacağını doğruladığı yazılım için tam tersi söylenebilir. Bu söylentiyi ilk kez duymuyoruz, bu yüzden Samsung'un sonunda Tizen OS'den vazgeçebileceğine inanmamıza neden oluyor.


Tabii ki, çoğu Twitter sızıntısında olduğu gibi, bunu bir tutam tuzla almaya değer - özellikle söz konusu Twitter sızıntısına Chun Corp'un EO'su (sonsuza kadar Tet) deniyorsa. Sızıntıdaki iddialar belirsiz ve kaynağın çok fazla geçmişi yok.

Bir sonraki Samsung Galaxy akıllı saatleriyle ilgili en son güncellemeler ve ayrıca en son haberler için Pingtwitter'te bizi izlemeye devam edin.Apple Watch Seri 7.


Bunu beğendin mi?

  • smartwatch: ince bilekler için akıllı saatler ve fitness takip cihazları