Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Yeni kompakt Skullcandy Dime kablosuz kulaklıklar, fiyatının bir kısmı için Apple Airpod'lara meydan okuyor

Yeni kompakt Skullcandy Dime kablosuz kulaklıklar, fiyatının bir kısmı için Apple Airpod'lara meydan okuyor

ucuz aranıyorApple Airpod'laralternatif? Yeni Skullcandy Dimegerçek kablosuz kulaklıkçok düşük bir fiyata çok sayıda premium özellik sunarak, bunları bir bütçeyle ses meraklıları için daha çekici hale getirir. Ve bütçe dediğimizde, bunu kastediyoruz: Dime, iki paketten daha ucuza mal oluyor. Bu, kaliteli IPX4 ter ve suya dayanıklı kulaklık başlıkları için oldukça iyi ve ses yalıtımlı bir uyum sağlıyor.


Skullcandy Dime: fiyat ve bulunabilirlik

Koyu Mavi/Yeşil, Açık Gri/Mavi, Koyu Gri ve Gerçek Siyah renk gruplarında mevcut olan Skullcandy Dime şu anda şu adreste mevcut:Skullcandy ABDve Skullcandy UK tavsiye edilen perakende satış fiyatı 24,95$/29,99£. Dime şu anda mevcut görünmüyorSkullcandy Avustralya, ancak Avustralya kıyılarına ulaşırlarsa muhtemelen 50 Avustralya Doları civarında gelirler.

Skullcandy Dime, Skullcandy'nin Korkusuz Kullanım Vaadi ile desteklenmektedir: Bileşenlerden herhangi birini kaybederseniz veya kırarsanız, kolayca değiştirmek için tomurcukları ve kılıfları Skullcandy'den ayrı olarak satın alabilirsiniz.

Skullcandy Dime fiyat çıkış tarihi

(Resim kredisi: Skullcandy)

Skullcandy Dime: özellikler

Skullcandy Dime, kulaklıklarda 3,5 saat ve şarj kutusunda 8,5 saat pil ömrü ile 12 saate kadar pil ömrü sunar. Dime, Bluetooth 5.0 aracılığıyla akıllı telefonlara ve medya oynatıcılara bağlanır ve ayrıca her bir tomurcukta yerleşik mikrofonlara sahiptir, böylece aramaları cevaplama yeteneğini kaybetmeden her iki tomurcuktan birini de kullanabilirsiniz.


Tomurcuklardaki medya kontrollerini kullanarak aramaları yanıtlayın, parçaları değiştirin, ses kontrollerini ayarlayın ve yerel cihaz yardımcılarını (Google, Siri vb.) etkinleştirin: Telefonu çantanın altından çıkarmaya gerek yok. Dime ayrıca, tomurcukları kullanılan son cihazla otomatik olarak açan ve eşleştiren bir Otomatik Açma/Bağlanma özelliğine de sahiptir.

Ses kalitesine gelince, elimizde çok fazla bilgi yok, ancak fiyatı göz önüne alındığında Dime'ın akıllara durgunluk veren bir sese sahip olmasını beklemiyoruz. Kesinlikle yenmezSkullcandy Kırıcı Evo, ne de mükemmel Skullcandy Indy ANC, ancak gürültü yalıtımlı uyum, tomurcukları kulak kanalına bastırmak zorunda kalmadan dinleme kalitesini artırmaya yardımcı olabilir.


Dime, IPX4 ter ve suya dayanıklıdır ve entegre bir kordona sahiptir. Tomurcukları bir Micro-USB kablosuyla şarj edebilirsiniz.