Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir
  • /
  • Yeni Descent Mk2S, aynı zamanda oldukça iyi bir çoklu spor saati olan Garmin'in en küçük saat tarzı dalış bilgisayarıdır.

Yeni Descent Mk2S, aynı zamanda oldukça iyi bir çoklu spor saati olan Garmin'in en küçük saat tarzı dalış bilgisayarıdır.

Bir akıllı saat/dalış saati melezinin nasıl görüneceğini hiç merak ettiniz mi? Numara? Ben de, ama Garmin açıkça bu soruyu en son saati, yeni Garmin Descent Mk2S, şirketin saat tarzı en küçük dalış bilgisayarı - kadınlar ve daha küçük bilekleri olanlar için ideal - piyasaya sürmeden önce ciddi bir şekilde düşündü. aşınma ve maksimum işlevsellik'.


Garmin, erkek ve kadın kullanıcıları arasındaki demografik farkı gerçekten kapatmaya çalışıyor. Garmin'in son çıkan saatlerinin çoğu - hepsi değilse de - iki versiyonda geldi, daha büyük ve daha küçük olanı, mükemmel saat gibi.Garmin Venu 2veya sadece büyük versiyonu tamamen atladı ve saati yalnızca daha küçük bir biçimde piyasaya sürdü, örneğin,Garmin Venu Meydanı.

Dalış bilgisayarı pazarında şu anda mevcut olanlara daha küçük ve daha şık bir alternatif olan Mk2S, 1.2’rsquo; güneş ışığında okunabilir safir ekran, 43 mm kasa ve silikon, deri, metal ve naylondan değiştirilebilir QuickFit bantlar.

  • En iyi dalış saati: her bütçeye uygun şık saatler

Garmin Descent Mk2S: fiyat ve çıkış tarihi

Garmin Descent Mk2S üç renkte mevcuttur – hafif kum silikon bantlı açık altın, siyah silikon bantlı karbon grisi DLC ve deniz köpüğü silikon bantlı mineral mavi – tümü, herhangi bir aktiviteye veya stile uyacak şekilde değiştirilebilir QuickFit bantlarla özelleştirilebilir.

Şu anda Uzman Dalış Mağazalarında, Premium Saat Mağazalarında ve Garmin.com'da mevcut olan Descent Mk2S'nin önerilen perakende fiyatı 999,99$/949.99£/1.499 AU$'dır. Daha fazla bilgi edinmek için bugün Garmin'i ziyaret edin.


Garmin Descent Mk2S: özellikler

Garmin Descent Mk2S, tekli ve çoklu gaz dalışları (nitrox, trimix ve %100 O2 dahil), gösterge, apne, apne avı ve kapalı devre rebreather için çoklu dalış modlarını destekleyen tam özellikli bir dalış bilgisayarıdır. Keşke size bunların ne anlama geldiğini söyleyebilseydim ama eminim dalgıçlar bu özellikleri anlayacak ve takdir edecektir.

Mk2S, çoklu GNSS uydu desteği kullanarak sudaki giriş ve çıkış noktalarını işaretleyecek ve ayrıca su altı 3 eksenli bir pusulaya sahip. Dalgıçlar derinliği, dalış süresini, sıcaklığı, NDL/TTS, çıkış/iniş oranlarını, gaz karışımını, PO2, N2 yüklemesini, dekompresyon/güvenlik durdurma bilgilerini, günün saatini ve daha fazlasını doğrudan bileğinden görebilirler. Bunun ne anlama geldiğini deşifre etmeye çalışmayacağım bile.

Saat, saatte 200 dalışa kadar dalış verilerini saklayabilir veya hepsini, maksimum derinlik, dip zamanı ve bir yüzey girişi haritası dahil olmak üzere her dalış etkinliğinin ayrıntılı bir analizini otomatik olarak sağlayan yardımcı Garmin Dive uygulamasında görüntüleyebilir. ve çıkış noktaları. İnsanların saati nispeten sık Garmin Dive uygulamasıyla senkronize edeceğinden eminim, bu yüzden saatte 200 dalışı inceleyebilmek biraz aşırı geliyor. Yine de, herkesin ihtiyacı olursa kullanılabilir.


Son olarak - en azından dalış özellikleri açısından - yüzeyde uyumlu bir Garmin inReach uydu iletişim cihazı ile eşleştirildiğinde, Descent Mk2S saatinden hızlı bir şekilde mesaj gönderip alabilir ve gerektiğinde etkileşimli bir SOS tetikleyebilirsiniz. Dalgıçlar, inReach Mini Dalış Kılıfını (ayrı satılır) kullanarak cihazı koruma altında tutabilir ve 'yüzeyine çıktıklarında içiniz rahat olsun'.

Garmin Descent Mk2S fiyatı ve çıkış tarihi

(Resim kredisi: Garmin)

Descent Mk2S aynı zamanda tüm gün sağlık izleme, yerleşik spor uygulamaları ve daha fazlasını içeren çok sporlu bir GPS akıllı saattir. Descent Mk2S, Garmin'in yukarıda bahsedilen Venu 2 gibi diğer saatlerde görülen adet döngüsü takibi ve hamilelik takibinin yanı sıra tüm gün solunum ve hafif, derin ve REM aşamalarını tahmin eden gelişmiş uyku izleme dahil olmak üzere kadın sağlığı özelliklerini tanıtıyor. uykunun.

Aramalar, metinler ve takvim uyarıları için akıllı bildirimler, Garmin Pay, müzik depolama vb. dahil olmak üzere bu fiyat aralığındaki bir saatten beklediğiniz diğer tüm akıllı saat özelliklerine de sahip olursunuz. akıllı saat modu ve dalış modunda 30 saate kadar.


bulabilirsinen iyi Garmin fırsatlarıBurada.