Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Yeni Dyson Supersonic saç kurutma makinesi: Dyson, Sevgililer Günü için kırmızıya döndü

Yeni Dyson Supersonic saç kurutma makinesi: Dyson, Sevgililer Günü için kırmızıya döndü

Dyson, Sevgililer Günü için Supersonic saç kurutma makinesinin özel kırmızı baskısını duyurdu ve bunun, özel günde sevdiklerinizi gerçekten şımartmanın mükemmel bir yolu olduğunu düşünüyoruz.


Gördüğünüz gibi, yeni Dyson Supersonic, normal versiyonla aynı tasarımı taşıyor ancak yeni kırmızı ve nikel renk şemasıyla romantik bir dokunuş katıyor.

Ayrıca Supersonic'i ve tüm ekleri koruyan ve düzgün bir şekilde saklayan çekici bir kırmızı saklama kutusu ile birlikte gelir.

Tabii ki, Dyson'ın ürünleri nadiren ucuza gelir ve Supersonic'in bu yeni versiyonu bir istisna değildir - Dyson'ın web sitesinde 299,99 £ (aslında standart versiyondan daha fazla değil) olarak fiyatlandırılır.

Bir saç kurutma makinesinin nasıl bu kadar pahalıya mal olabileceğini merak ediyor musunuz? Ve buna değer mi?


Dyson, Supersonic'in Japonya'daki mevcut en çok satan saç kurutma makinelerinden 'sekiz kata kadar daha hızlı' ve 'yarı ağırlıkta' olduğunu iddia ediyor.

bizimDyson Süpersonik incelemesi, 'Dyson Supersonic'in zarar verici ısı kullanmadan bu kadar etkili çalışması gerçek bir nimettir' gerçeğini övdük.


Dyson Süpersonik

(İmaj kredisi: Dyson)

Supersonic'in başındaki ısı kontrol teknolojisi, dışarı üflenirken havanın ısısını izler, sıcaklığı eşit tutar ve değerli buklelerinizin kesinlikle hoşlanmayacağı türden kronik aşırı ısınmayı önler.


Ayrıca böylesine güçlü bir şey için çok fazla ses çıkarmaz. Bunun nedeni akıllı akustik mühendislik.

Ayrıca basit sıcaklık yukarı/aşağı kontrolleri ile kullanımı ve manevrası inanılmaz derecede kolaydır.

Kırmızı baskı, tamamı mıknatıslarla takılan ve Heat Shield teknolojisi sayesinde dokunulduğunda serin kalan, çeşitli açıklık boyutlarına sahip yumuşatma nozülleri - difüzörler vb. gibi eksiksiz bir ataşman yelpazesiyle birlikte gelir.

Özel kırmızı baskı Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi şimdi Dyson'ın web sitesinde 299,99 £ karşılığında mevcuttur.


Kırmızıyı sevmiyor musun? Aşağıdaki standart Dyson Supersonic saç kurutma makinesine göz atın:

En iyi elektrikli diş fırçası: beyazlatmak, temiz dişler ve sağlıklı diş etleri için