Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir
  • /
  • Yeni Fitbit Luxe, ek stres yönetimi özellikleriyle Fitbit'in bugüne kadarki en ince dokunmatik ekranlı izleyicisidir.

Yeni Fitbit Luxe, ek stres yönetimi özellikleriyle Fitbit'in bugüne kadarki en ince dokunmatik ekranlı izleyicisidir.

Yeni Fitbit Luxe, adından da anlaşılacağı gibi, birinci sınıf bir fitness takipçisidir, ancak şık görünmesinin yanı sıra, Fitbit'in yeni 'moda-ileri' fitness takipçisinin kolunda 6- gibi birkaç numara daha vardır. Aylık Fitbit Premium aboneliği fiyata dahildir. Yeni bir Luxe satın almak, Fitbit Uygulamasındaki Sağlık Metrikleri Panosuna ve stres yönetimi araçları, otomatik aktivite/uyku takibi ve daha fazlasını içeren diğer premium özelliklere erişmenizi sağlayacaktır.


en üst noktamızen iyi fitness takipçisiToplama, mükemmel Fitbit Charge 4 olan Fitbit tarafından zaten ele geçirildi, ancak Luxe ile Fitbit, birinci sınıf sağlık ve sağlıklı yaşam özelliklerine erişmek isteyen ancak aynı zamanda bir gece için yeterince şık bir fitness bandına ihtiyaç duyan farklı bir pazarı hedefliyor. Anlaşmayı tatlandırmak için Fitbit, yukarıda belirtilen stres yönetimi puanı gibi daha önce yalnızca Fitbit Sense'de gördüğümüz bazı özellikleri attı.

Fitbit Luxe: fiyat ve çıkış tarihi

Luxe bugün Fitbit'te ve seçili üçüncü taraf perakendecilerde ön siparişe açıldı ve bu bahar dünya çapında satışa sunuldu. Luxe, altı aylık Fitbit Premium denemesiyle (47,94 £/89,94 £ değerinde) 129,99 £/149,99 $/199,95 ABD Doları fiyatla satılır.

Altı aylık deneme süresinin ardından Premium, ayda 7,99 £/9,99 ABD Doları/14,99 ABD Doları veya yıllık 79,99 ABD Doları/79,99 ABD Doları/129,99 ABD Doları karşılığında kullanılabilir.

Fitbit Luxe Special Edition için gorjana, Haziran ayında 179,99 £/199,95 $/299,95 AU $ karşılığında bugün ön sipariş vermek için mevcuttur.


Fitbit Luxe: özellikler

Fitbit Premium aracılığıyla, Fitbit Luxe kullanırken çeşitli gelişmiş sağlık ölçümlerine erişim elde edeceksiniz. Fitness takipçisi, uyku kalitenizin zaman içinde nasıl değiştiğini daha iyi anlamanıza yardımcı olabilecek Uyku Puanı özelliği ile uykuyu takip edebilir ve puanlayabilir.

Ek sağlık araçları arasında gıda, hidrasyon ve kilo kaydının yanı sıra adet sağlığı takibi bulunur. Sağlık Metrikleri panosuyla, solunum hızı, kalp hızı değişkenliği (HRV), dinlenme kalp hızı (RHR), cilt sıcaklığı ve yakında oksijen doygunluğuna (SpO2) ilişkin bilgilerle Fitbit Uygulamasında sağlığınızdaki değişiklikleri takip edebilirsiniz. .

Luxe takipçiye özel değil, ancak Fitbit Premium üyeleri, Fitbit ve Eating Well dergisinden derlenmiş sağlıklı tarifler de dahil olmak üzere 60'tan fazla yeni beslenme içeriğine erişim elde eder. Fitbit uygulamasındaki yeni kan şekeri kaydı özelliği, kan şekeri seviyenizi gün boyunca nasıl değiştiğini takip edebilmeniz için kan şekeri seviyenizi kaydetmenize olanak tanır.


Fitbit Luxe, bilekten optik kalp atış hızı sensörü ile kalp atış hızını 7/24 takip eder ve golf, pilates, eğirme veya tenis dahil 20 farklı bilek üstü egzersiz modundan birini seçebilirsiniz. Dışarıda koşmayı, bisiklete binmeyi veya yürüyüş yapmayı tercih edenler için, gerçek zamanlı tempo ve mesafeyi görmek için telefonunuzdan bağlı GPS ile egzersiz modlarını kullanabilirsiniz.

Luxe, orta ve yoğun etkinlikleri otomatik olarak izlemenize yardımcı olabilecek Fitbit'in Aktif Bölge Dakikaları özelliğini kullanır. Beş güne kadar pil ömrüyle gününüzü yönetmenize yardımcı olacak kronometre ve zamanlayıcılar gibi alarmlar gibi akıllı özellikler de mevcuttur.

Fitbit Luxe: resim galerisi

Resim 1/5

Fitbit Luxe fiyat yayın tarihi

(Resim kredisi: Fitbit)
Resim 1/5

Fitbit Luxe fiyat yayın tarihi


(Resim kredisi: Fitbit)
Resim 2/5

Fitbit Luxe fiyat yayın tarihi

(Resim kredisi: Fitbit)
Resim 3/5

Fitbit Luxe fiyat yayın tarihi

(Resim kredisi: Fitbit)
Resim 4/5

Fitbit Luxe fiyat yayın tarihi

(Resim kredisi: Fitbit)
Resim 5/5

Fitbit Luxe fiyat yayın tarihi

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Luxe: tasarım

Luxe, Fitbit'in bugüne kadarki en ince dokunmatik ekran takipçisidir ve bu fitness takipçisinin çalışması tamamen dokunmatik etkileşimlere dayanır: Burada herhangi bir düğme bulamazsınız. Bu, bazı insanlar için harika bir haber olabilir, çünkü ekrandaki kapasitif düğmeFitbit Versa 3, örneğin, kullanımı zor olduğu için rezildir.

Fitbit, Luxe'nin paslanmaz çelik kasasında çok parlak bir yüzey oluşturmak için geleneksel metal şekillendirmeye ileri teknoloji bir yaklaşım olan 'metal enjeksiyonlu kalıplama' adı verilen yenilikçi bir tasarım sürecini kullandı. Bu işlemin 'el yapımı mücevherlerden beklenen sıcaklığa sahip olduğu ve gelişmiş sensör teknolojisini etkinleştirmek için gereken bir hassasiyet düzeyi sağladığı' söyleniyor. Mücevherle eşanlamlı olan yüksek cilayı üretmek için Fitbit, gerçekten birinci sınıf bir görünüm ve his sağlamak için yumuşak altın ve platin kaplamalarda bir 'metal buharlaştırma tekniği' kullandı.

Fitbit, Laguna Beach merkezli mücevher markası gorjana'nın lüks gruplarını içeren Fitbit Luxe Special Edition ile köklerine geri döndü. Fitbit Luxe Special Edition için gorjana şunları içerir: Yumuşak altın paslanmaz çelikten Parker Link Bilezik ve bir arada iki görünüm için yüzmeye dayanıklı klasik silikon şakayık bandı.