Close
  • Ana
  • /
  • Ev
  • /
  • Yeni Google Nest Hub, parlak bir akıllı ekran için basit bir güncellemedir - işte nedeni

Yeni Google Nest Hub, parlak bir akıllı ekran için basit bir güncellemedir - işte nedeni

parlak bir yeniGoogle Yuva MerkeziYakında bu bölümlere gelecek ve önemli bir yükseltmenin raporlarına rağmen, en son bilgiler bir sonraki Google Nest Hub'ın aynı görüneceğini, benzer hissedeceğini ve hemen hemen aynı şekilde performans göstereceğini gösteriyor. Burada, Pingtwitter'te bizim gibiyseniz, muhtemelen daha hızlı bir yeniden başlatma beklediğiniz için hayal kırıklığı dalgaları muhtemelen vücudunuzda dağılıyor.


ürün yelpazemiz ileen iyi akıllı hoparlörlerAkıllı ev kurulumlarımızda her zamankinden daha merkezi hale gelen Google Nest Hub'ı her zaman sağlam bir tasarıma sahip ve özellikle YouTube, Google Fotoğraflar ve akıllı ev entegrasyonu ana hedeflerinizdir.

İlk sürümden bu yana zaman hızla geçti:Google Nest Hub Maks.akıllı deneyimi daha yüksek ses ve video performansı seviyelerine çevirerek düştü; Amazon, sektördeki konumunu güçlendirdi.Amazon Yankı Gösterisi 10teknik parlaklığa sahip çantalar getiren; dahası, son derece şık gibi konuşmacı merkezli girişleriniz var.Apple HomePod Miniakıllı asistan görevlerini bir tişörte kadar yerine getiren.

Ancak, aradaki tüm bu büyük akıllı yeniliklerle birlikte, Google'ın yanıtı, görünüşe göre donanımını yenilemek için acelesi olmayan defnelerine dayanmak olacaktır. Öngörülen güncellemelerin tümü çok cansız görünüyor: Bir sonraki Google Nest Hub, “aynı tasarım dilini” mevcut yineleme olarak, selefinin aynı ağırbaşlı yapısal tonlarına ve altındaki kumaş rengine bağlı kalarak.

Elbette bu tasarımda açıkça yanlış bir şey yok, ancak yeni bir görünüm yaratmak için iki yılın fazlasıyla yeterli olduğunu düşünmüşsünüzdür – Lenovo bileLenovo Akıllı Ekran.


Bununla birlikte, küçük bir renk ilavesi olacak: Google Nest Hub'ı mevcut yumuşak pembe, aqua, siyah ve gri ile birlikte açık mavi olarak seçebileceksiniz. Yine de çığır açan bir şey değil, değil mi?

Diğer yeni özellikler, iyileştirilmiş ses çıkış kalitesini ve halihazırda Google Nest Hub'da yaşayan ikisine bir uzak alan mikrofonunun eklenmesini görebilir. Bu, ses kontrollerini etkinleştirebileceğiniz mesafeyi uzatmayı amaçlar: “Tamam, Google”, hatta sesle verilen ses seviyesi kontrolleri. Akıllı sistemlerin sorunsuz çalışması için önemli olan ve bizim için gerekli olan bir şeyen iyi ses çubuğuliste.

Bildirildiğine göre, yeni Google Nest Hub'ın en yeni cazibesi, uyku kalitesini değerlendirmek için gece boyunca hareketlerinizi takip etme yeteneğidir. Bizim sayfamızda görünen Fitbit Inspire HR'ye benzer bir şekilde uykuyu takip edecek gibi görünüyor.en iyi FitbitGoogle'ın sahip olduğu diğer Fitbit cihazlarının uyku izleme yeteneklerini listeleyebilir veya taklit edebilir.en iyi uyku izcirehberlik etmek.


Rapordaki kaynaklara göre, yeni Google Nest Hub “er ya da geç” geliyor. Bununla birlikte, şimdilik, güncellemeleri hakkında daha az cesaret verici haberle muhtemelen izlenecekler listemizin başında değil. Pingtwitter, geldiğinde ve geldiğinde daha fazla bilgi ile sizi haberdar edecektir.

Kaynak:Teknoloji Radarı