Close
 • Ana
 • /
 • Tabletler
 • /
 • Yeni iPad Pro, bu INCREDBILE yeni nesil yükseltme ile rekabeti alt üst ediyor

Yeni iPad Pro, bu INCREDBILE yeni nesil yükseltme ile rekabeti alt üst ediyor

Geçen hafta Apple'ın biryepyeni iPad serisiultra-premium iPad Pro serisinden bir dizi önemli yükseltmeyi ödünç aldı. Çizgilerin farklı tablet türleri arasında bulanıklaşması, iPad Pro'ların bir sonraki dalgasından ne beklememiz gerektiğine dair soruları bize bıraktı.


Neyse ki Apple, mini LED'lerden oluşan yükseltilmiş bir ekrana sahip yeni bir iPad Pro başlatacak gibi görünüyor.

 • En iyi PS5 ön sipariş fırsatları: PlayStation 5 ön siparişleri şimdi canlı
 • iPhone 12 lansman tarihi olaydan önce sızıyor - takvimlerinizi işaretleyin
 • Samsung, bu INSANE tasarımıyla yolda daha fazla bilim kurgu akıllı telefona sahip

Bu haber analist Ming-Chi Kuo'dan (MacRumors), Apple'ın Cupertino kampüsünün kapalı kapılarının ardında neyin peşinde olduğunu doğru bir şekilde tahmin etmesiyle tanınan. Yeni iPad Pro'nun, gelecek yılın sonundan önce altı mini LED Mac ve iPad içeren bir yol olan yeni nesil ekran teknolojisinin toplu olarak benimsenmesine giden yoldaki ilk durak olacağını tahmin ediyor.

Bilmeyenler için mini-LED, ekranı oluşturan tek tek pikselleri oluşturmak için küçük LED gruplarını birleştiren alternatif bir ekrandır. Bu, daha yaygın OLED ve LCD ekranlardan daha iyi kontrast, daha zengin renkler, daha hızlı yanıt süreleri ve daha düşük güç tüketimi gibi bir dizi avantaj sunar.

Kuo, 12.9 inç iPad Pro'nun mini LED ekranla gelen ilk Apple ürünü olacağını uzun zamandır tahmin ediyordu ve hatta söylentileri bile duyduk.Apple, LG ile çalışıyordubunu gerçekleştirmek için.


Tek sorun, bunları toplu olarak üretmenin pahalı olduğunun kanıtlanmış olmasıdır, bu yüzden mini-LED ekranlar gerçekten yerinden çıkmamıştır. Bu sorun, Apple'ın neden en iyinin en iyisine sahip olacak şekilde tasarlanmış bir ürün ve bunu yansıtacak bir fiyat etiketi olduğu için onu ultra premium iPad Pro serisine dahil etmeyi tercih ettiğini açıklıyor.

 • iPhone 12 Pro'nun yakın plan videosu, seveceğiniz şık, şık bir amiral gemisini gösteriyor😍
 • Xbox Series X OLMASI GEREKEN yükseltme size 200 dolara mal olacak ve şimdi ön sipariş verebilirsiniz

Neyse ki Kuo, seri üretim yapan mini LED ekranların maliyetinde doğal bir fiyat düşüşü öngörüyor, bu da 2021'in sonunda% 50'lik bir fiyat düşüşü ve ardından 2022'de% 25'lik bir düşüş olduğunu gösteriyor. Diğer bir deyişle, birkaç tane ver Yıllar ve Apple, astronomik fiyat artışlarından herhangi bir geri dönüşe maruz kalmadan çok daha fazla cihaza mini-LED ekranlar eklemeyi karşılayabilir.


Dolayısıyla, bir sonraki iPad Pro bir cihaz olacak şekilde şekilleniyor ve söylentiler, onun gibi diğer premium özelliklerle de geleceğini öne sürüyor.iPhone tarzı üçlü kamera dizisi, veyükseltilmiş bir Apple Pencilbu, kalemi gerçek hayattaki bir renge doğrultma ve onu tabletinize anında kopyalama yeteneği sunar.

Günün en iyi Apple iPad Pro 12.9 fırsatları Kontrat Fiyatları Sim Ücretsiz Üç24 ay Apple iPad Pro 12.9 (128 GB Uzay Grisi) £ 49ön ödeme£ 56 / ay 0dakika0metinler2 GBveriGörünüm-deÜçÜç24 ay Apple iPad Pro 12.9 (128 GB Uzay Grisi) 99 £ön ödeme£ 58 / ay 0dakika0metinler100 GBveriGörünüm-deÜçÜç24 ay Apple iPad Pro 12.9 (128 GB Uzay Grisi) 99 £ön ödeme£ 58 / ay 0dakika0metinler10 GBveriGörünüm-deÜçEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:MacRumors


 • Amazon Prime Günü 2020: tarih ve beklenecek en iyi fırsatlar