Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Dahili projektöre sahip yeni iPhone 12 tasarımı kesinlikle çılgın

Dahili projektöre sahip yeni iPhone 12 tasarımı kesinlikle çılgın

Sanki öyle görünse deiPhone 11(ve onun büyük kardeşi,iPhone 11 Pro) daha yeni ceplerimize düştü, Apple şimdiden nesiller boyu bir sonraki cihazına bakıyor. İPhone 12, Eylül ayında tanıtılacak veSamsung Galaxy S20Apple'ın 2020 akıllı telefonunda sıkı çalışması şaşırtıcı değil.

Apple'ın 12'nin ilk 5G iPhone olma niyetinde olduğu gibi ortaya çıkmaya başlayan sızıntılarla birlikte, bir render sanatçısı şimdiye kadar mevcut olan tüm sızdırılmış bilgileri ve söylentileri aldı ve biz beklerken aklımızdan geçmemiz için çarpıcı bir iPhone 12 konsepti yarattı.

  • iPhone SE2yolda
  • Samsung Galaxy S20 Ultra İnceleme

Kavramlar iPhonerenderlarını, tanınmış Apple analisti gibi saygın kaynaklardan gelen sızıntılara dayandırmıştırMing-Chi Kuo. İPhone 12 tasarımı, daha önce duyduğumuz bir söylenti olan eski tip iPhone'lara daha uygun şekilde daha yumuşak kıvrımlar sergiliyor, ancak son teknoloji olmaya devam ediyor. Yeni başlayanlar için, parmak izi tarayıcıya ek olarak, gerçekten kusursuz bir yüz ve her zamankinden daha fazla ekran-gövde oranı oluşturan bir ekran altı selfie kamerası var.

Ekran altı kamera, bir süredir üst düzey telefonlardan beklediğimiz bir şey, bu yüzden sonunda Apple'a dönüştüğünü görmek güzel. Silikon Vadisi devi tamamen inovasyonla ilgilidir, bu nedenle kusursuz bir uçtan uca ekrana (delik, çentik veya başka türlü) sahip ilk akıllı telefon olmak, marka için gerçek bir darbe olacaktır.


İPhone ayrıca yıldırım kablosunu da attı ve USB Type-C'yi seçti. Bu, gelecekteki cep telefonlarının standart şarj işlemine sahip olmasını gerektiren yaklaşan AB mevzuatına bir yanıt olabilir. Bu mevzuat geçerse, bölgeye özel birkaç model bekleyebilir miyiz (örneğin, USB-C taşıyan Avrupa modelleri ve yıldırım kablolarına sahip ABD iPhone'lar), yoksa Apple yıldırımdan tamamen kurtulacak mı?

USB C


Google gibi diğer akıllı telefon üreticileri USB-C'ye geçerken, Apple da aynı şeyi yapacak mı?

(Resim kredisi: Google)

Başka yerlerde, ConceptsiPhone'un burada yaptığı en büyük adım, yerleşik bir 'projeksiyon modu'dur. Telefonun her iki ucundan çıkan ve her iki yönde yansıtan iki ek parça, film, oyun ve YouTube videoları izlemek için ekranınızı en yakın düz yüzeye yayınlamanıza olanak tanır. Aynı zamanda bir klavyeyi diğer yöne yansıtarak, telefonu çalıştırmak ve hareket teknolojisiyle oyun oynamak için düz bir yüzey kullanmanıza olanak tanır.


Anlaşılançokorada ve şu anda piyasada bunun gibisi yok. Ancak, Apple'ın ne pişirdiğini kim bilebilir? Teknolojiyi bir hile yerine ilave olarak mükemmelleştirebilirse, hepimiz küçük bir deney içiniz.

Daha fazla uzatmadan, aşağıdaki sızan fragmana göz atın:

Bu tasarımda, özellikle telefonun neredeyse retro tasarımında beğenilecek çok şey var (arayabilirsekhiçHenüz akıllı telefon retro, yani) ve ekran altı kamera, bunların her ikisi de muhtemelen 12'ye ek olabilir. Ancak, ortaya çıkma ihtimalinin çok yüksek olduğunu tahmin etmekten rahatsız olamayacağımız birkaç şey var. o projeksiyon modu olmak. Şimdilik, 'bekle ve gör' altına dosyalayalım.

Bunu beğendin mi?


Bugünün en iyi Apple iPhone 11 fırsatları Kilidi Açılan PlanlarHiçbir sözleşme Apple iPhone 11 (Taksitle 64 GB) Bedavaön ödeme39,99 $ / ay SınırsızaramalarSınırsızmetinler1 GBveri Verileri: Bir seferde 1 GB kullandığınız 4G LTE verileri için ödeme yapınGörünüm-deXFINITY Mobile Hiçbir sözleşme Apple iPhone 11 (Taksitle 64 GB) 25 ABD dolarıön ödeme50 $ / ay 250dakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: Metinler: Veri:Görünüm-deTüketici HücreselKriket ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone 11 (64 GB) 499,99ön ödeme55 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızdata Aramalar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Kullanıcılar, ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilirGörünüm-deKriketEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Apple iPhone 11 Pro fırsatları Unlocked Mint Mobile US PlanlarıHiçbir sözleşme Apple iPhone 11 Pro (64 GB) 999 $ön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone 11 Pro (64 GB) 999 $ön ödeme20 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler8 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone 11 Pro (64 GB) 999 $ön ödeme15 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz