Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Yeni iPhone 2018: Bu çılgın beş kameralı iPhone X'i satın alır mısın?

Yeni iPhone 2018: Bu çılgın beş kameralı iPhone X'i satın alır mısın?

Apple'ın 4 Haziran WWDC açılış konuşması sona erdi ve 2018 iPhone'ları için Eylül ayı çıkış tarihi giderek yaklaşıyor; Apple'ın yeni telefonu aynı ölçüde zevk ve tartışma yaratacak.


Apple'ın telefonlarındaki önemli bir faktör, elbette tasarımdır ve teknoloji meraklıları yeni telefonların beğenileri üzerine tükürürkenApple A12 işlemciDaha fazla tasarım odaklı uzman, yeni iPhone'ların gerçekte nasıl görünebileceğini hayal etmek için dahili bileşenlerin ötesine bakmaya başlıyor.

Daha fazlası: Apple iPhone XR incelemesi: parlak bir cila, özellikler ve fiyat dengesi

  • 2018 iPhone X: sızıntılar ve söylentiler
  • iOS 12 güncellemesi: iPhone'unuzu dönüştürecek 12 önemli özellik

Yeni iPhone X'in şık görünümlü görüntüleri,Muhsin M. Belaal Auckburaullynın-ninDBS Tasarımı, kesinlikle iştahımızı kabartıyoruz.

2018 iPhone X konseptleri, el cihazının en az üç arkaya bakan kamera kullandığını gösteriyor - bu özellik, yeni iPhone'un üzerinde göründüğü için söylentilere göreHuawei P20 Pro. Apple, iPhone'larının fotoğraf gücü konusunda büyük bir anlaşma yapıyor, bu nedenle telefona ekstra bir kamera eklemek bariz bir olasılık.


Önde, yeni iPhone'un artık mevcut iPhone X'i bir kat geride bırakan iki selfie kamerası var ve ayrıca yükseltilmiş bir Face ID sistemi gibi görünüyor.

Çizimler ayrıca iPhone'un kenarlarında dolaşan bantlarda yeni bir mat kaplama gösteriyor.


Renklere gelince, DBS Designing bu yıl bazı yeni seçenekler göreceğimizi düşünüyor. Renk grubu ile eşleşen canlı bir kırmızı var.özel sürüm (RED) iPhone 7ve ayrıca altın ve gümüş, iPhone X renk seçimini beşe çıkarıyor.

Teknik özellikler açısından, yeni iPhone X büyük olasılıkla yeni bir Apple işlemci kullanacaktır -7nm A12 çip- geçen yılki iPhone'lara kıyasla önemli ölçüde iyileştirilmiş performans getirmek. Ayrıca yeni iPhone X ile birlikte daha büyük biriPhone XLSamsung'unGalaxy Note 9.

2018'de beklediğimiz tüm iPhone'ların analizi için2018 iPhone serisine genel bakış. Ardından, hayal edilen 2018 iPhone X'in daha fazlası için uygun epik film müziği ile aşağıdaki videonun keyfini çıkarın.