Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Yeni iPhone Flip sızıntısı, Apple'ın katlanan telefonunu ortaya çıkardı

Yeni iPhone Flip sızıntısı, Apple'ın katlanan telefonunu ortaya çıkardı

Katlanabilir yeni bir iPhone, Apple'ın katlanabilir bir telefon kırma kapağı üzerinde çalıştığına dair fısıltılarla, teknoloji söylentilerinde saklanan en kötü sırlardan biridir.2017 kadar erkenve o zamandan beri sık sık yeniden ortaya çıkıyor.

O zamandan beri, her türden tasarımın (çoğu resmi Apple patentlerine dayanan) internete girdiğini gördük, yukarıdaki 'iPhone Flip' adlı şık örnekle,en son. İPhone Flip video fragmanının tamamını aşağıda izleyebilirsiniz:

  • Son Dakika!Xbox Series S sızıntısı, Sony PS5 Digital Edition için acı dünyasına işaret ediyor
  • PS5 haberleri: PlayStation 5 kullanıcı arayüzü detayları ortaya çıktı

Şimdi, yine de, bugün iş dünyasındaki en büyük Apple sızıntılarından birinden gelen yeni bir sızıntı, Apple'ın katlanabilir telefonlar açısından neler yaptığı hakkında her zamankinden daha fazla ayrıntı ortaya çıkardı.

Bu sızıntı, Apple'ın habersiz donanımı hakkında doğru bir şekilde bilgi sızdırmada oldukça sağlam bir sicile sahip olan Jon Prosser. Ve bu son sızıntının tamamı, Twitter'daki biri ona doğrudan Apple'ın katlanır bir iPhone üzerinde çalışıp çalışmadığını sorduğunda başladı.


Apple bir tane yapıyorsa Jon'dan 'iki kez göz kırpması' istendi ve yanıtı çok çok açıktı:

Yapıyorlarsa iki kez göz kırpın.13 Haziran 2020


Başka bir Twitter kullanıcısı daha sonra bu cevabı takip etti ve Prosser'a bu katlanabilir iPhone'un bu yıl ortaya çıkıp çıkmadığını sordu. Muhtemelen Twitter kullanıcısı, cihazın yanında piyasaya sürülmesini bekleyip bekleyemeyeceğimizi merak ediyordu.Apple iPhone 12.

Prosser cevap verdi ve bir kez daha cevabı çok çok açıktı:


Bu yıl geliyorsa iki kez göz kırp !?13 Haziran 2020

Maalesef bu büyük bir hayırdı, bu yıl katlanabilir bir iPhone görmeyeceğiz. Bununla birlikte, Prosser ayrıca Twitter'da telefonla ilgili gerçekten ilginç bazı ayrıntıları paylaşarak katlanabilir iPhone'un prototip aşamasında olduğunu, yuvarlak, paslanmaz çelik kenarlara sahip olduğunu ve çentik olmadığını ortaya koydu.

Katlanabilir iPhone'un şu anda 'bir menteşe üzerinde iki ayrı ekran panelinden' oluştuğuna dair çok ilginç detayı da ortaya koydu.

Apple’ın & ldquo; katlanabilir & rdquo; iPhone gerçekten katlanabilir değil. 🧐 Mevcut prototipin bir menteşe üzerinde iki ayrı ekran paneli vardır. Mevcut iPhone 11 tasarımı gibi yuvarlak, paslanmaz çelik kenarlar. Çentik yok - Face ID'yi barındıran dış ekranda küçük alın.15 Haziran 2020


Şimdi, daha önce LG G8X biçiminde normal bir telefon gibi davranabilen veya ikinci bir eklenti ekran satın alındığında, merkezi menteşeli çift ekranlı katlanabilir bir telefon şeklinde bir tasarım gördük.

Prosser, bu menteşe hakkında soru sorulduğunda, 'iki ayrı panel olsalar da, ekranlar genişletildiğinde, oldukça kesintisiz ve kusursuz göründüğünü' belirtmek istiyordu. Açıkçası, Apple bu merkezi menteşeyi olabildiğince gizlemeye çalışıyor.

Bu erken aşamada, katlanabilir iPhone'u yargılamak neredeyse imkansız ve Samsung Galaxy Fold ve Huawei Mate Xs'e karşı çıkıp çıkmayacağını bilmenin hiçbir yolu yok. Ayrıca en az bir yıl uzakta gibi görünüyor, bu yüzden piyasaya çıktığında piyasada ne tür katlanır telefonlara sahip olacağımızı kim bilebilir.

Kesin olan bir şey var, yine de Apple'ın bu tür bir çift ekranlı tasarımla gitmesini beklemiyorduk, bu yüzden herhangi bir 'iPhone Flip' cihazının nasıl gelişeceğini görmek ilginç olacak.

Bugünün En İyi Apple iPhone SE (2020) Fırsatları Unlocked Cricket US PlanlarıHiçbir sözleşme Apple iPhone SE (2020) (64 GB) 49,99ön ödeme50 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Çağrılar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: Yurtiçi ve Uluslararası 37 ülkeye mesaj gönderGörünüm-deKriketABD Mobil ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone SE (2020) (64 GB) 402,99 ABD dolarıön ödeme42 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Verileri: Süper LTE kullanıcıları, 50 GB veri kullanımından sonra 2G veri hızlarına düşürülecek (GSM LTE kullanıcıları, 15 GB veri kullanımından sonra kısıtlanacaktır)Görünüm-deABD MobilMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone SE (2020) (64 GB) 399 ABD dolarıön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz