Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Yeni Nintendo 2DS XL incelemesi: Hile içermeyen mükemmellik

Yeni Nintendo 2DS XL incelemesi: Hile içermeyen mükemmellik

Nintendo'nun odağı son zamanlarda neredeyse tamamen Nintendo Switch'e kaymış olsa da (ve kitin bu hibritinin güçten güçlenmesini kim suçlayabilir), bu 3DS ve 2DS'nin silindiği anlamına gelmez. Kemerinin altındaki yedi yıllık yinelemeler ve ısmarlama kitaplardan oluşan devasa bir kitaplıkla, bu yenilikçi avuçiçi bilgisayarı koleksiyonunuza eklemek için daha iyi bir zaman olamazdı. Özellikle Amazon Prime Day 2019 köşede!


2DS XL, 2DS'nin tüm satın alınabilirlik faktörünü ve XL yükseltmesinin artırılmış ekran alanını alır ve bunları bir araya getirerek seleflerinin inşa ettiği 3D teknolojisini uzun süredir geride bırakan bir el konsolu oluşturur. Yeni yuvarlak kenarlı tasarım, serinin şimdiye kadar spor yaptığı en iyi versiyondur ve çok makul bir fiyatla neredeyse çalmaktır. Ve 2DS'nin daha geleneksel istiridye kabuğu lehine piyasaya sürdüğü çirkin kama tasarımını yan adım atarak, 2DS XL köklerine sadık bir selam olduğu kadar nihai bir donanım kazasıdır.

Günün en iyi Yeni Nintendo 2DS XL fırsatları 915 Amazon müşteri yorumu Nintendo Yeni 2DS XL - Siyah + ... Amazon Prime 179,99 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bu 2DS XL, Yeni DS serisinin bir parçasıdır; bu, elde taşınır cihazın Xenoblade Chronicles 3D gibi özel oyunları oynamasına izin veren süper şarjlı işlemciyle birlikte geldiği anlamına gelir. 2DS XL ayrıca ekstra ZL ve ZR omuz düğmelerinin yanı sıra eski 3DS serisinde bulunan Circle Pad Pro'dan kurtulabileceğiniz anlamına gelen C çubuğuna da sahiptir.

Nintendo 2DS XL incelemesi

Bu kavisli kenarlar, 2DS XL'ye daha yumuşak eğimler açısından PSP Go ve PS Vita Slim'e çok da benzemeyen yenilenmiş bir görünüm kazandırır.


Nintendo bir süredir DS donanımı yapıyor, bu nedenle 2DS XL tasarımının çakılmış olması şaşırtıcı değil. İnceleme için test edilen siyah ve turkuaz versiyon minimalisttir ancak ana ekranın arkasındaki dokulu kaplama gibi, birinci sınıf görünen ve hissettiren ve orijinal 2DS'nin Fisher-Price görünümünden uzaklaşan nüanslı dokunuşlarla dekore edilmiştir. Bu DS modelindeki her tasarım seçeneği, daha iyi bir kullanıcı deneyimi için oyun kartuşunun açılması ve SD kartın tasarımla aynı hizada olması gibi küçük ayrıntılarla övgüye değer.

Notun sadece iki çirkin yıldız işareti, ilkokulda hiç kimsenin kullanmak istemediği ve artık elinize tam olarak oturmayacak kadar keskinleştirilmiş olan bir kurşun kalem gibi hissettiren cihazla birlikte gelen gülünç derecede küçük kalemdir. İkincisi, ekranın zayıf hissi doğasıdır - test sırasında üst ekran, desteklendiğinde bile hareket ederdi ki bu, tasarımın orijinal 2DS ile aynı bütçe hissini veren tek yönüdür.

Nintendo 2DS XL incelemesi


3DS XL gibi. 2DS XL, 4,88 inç boyutunda daha büyük bir ana ekrana sahiptir. Biraz dayanıksız, ama sonuçta bu bir bütçe modeli.

2DS XL, mevcut 3DS sahiplerinin cüzdanlarını yükseltmek için kotlarını karıştırmasına izin vermeyecek, ancak henüz elde taşınan cihaza sahip olmayanlar için bu, çift ekranlı sistemi almak için mükemmel bir zaman. 3DS serisi 2011'den beri piyasada ve yaşam döngüsünün ikinci yarısında bir sistemi almanın güzelliği, 4.8 inçlik ekran aydınlandığı anda mevcut olan çok sayıdaki inanılmaz oyundur.

İster Mario Kart 7'de mükemmel drift yapmak, Super Smash Bros'ta size zafer kazandıran ezici özel bir hareket sunmak veya The Legend of Zelda: Ocarina of Time gibi klasikleri yeniden deneyimlemek. 2DS XL, size en büyük ve en çeşitli oyun kitaplıklarından birini bir süre içinde deneyimlemeniz için bir platform sağlar ve bunu, orijinal 2DS'de bulunmayan ve daha pahalı Yeni Nintendo 3DS'de bulunan aldatıcı 3D efekti olmadan birinci sınıf bir his uyandırarak yapar. . Yeni 2DS XL 129,99 £ 'dan geliyor, bu da onu cazip bir teklif haline getiriyor, özellikle de daha önce platformda mevcut olan çok sayıda oyunu hiç yaşamadıysanız.

Nintendo 2DS XL incelemesi


Çok daha büyük bir model olan 2DS XL, özellikle 3DS'nin menteşeli kapaklı tasarımına geri dönüldüğünde, doğal olarak ellerinize daha rahat oturur.

Nintendo 2DS XL incelemesi: karar

Birçok kişi, Switch'in var olduğu bir dünyada 3DS hattının nereye sığdığını merak ederken, Nintendo bu soruyu hibrit konsolun yarı fiyatından daha ucuza mal olan muhteşem bir oyun serisine sahip bir cihazla yanıtladı. 2DS XL, 3DS serisinin her zaman olması gereken şeydi - burada hiçbir hile yok, sadece harika donanım ve yazılımın bir kombinasyonu. Bu, Nintendo'nun inanılmaz ve oldukça sevimli dünyasına mükemmel bir giriş noktasıdır. Bu, yapılacak son yeni DS konsolu ise, bu inanılmaz bir avuçiçi için cehennem bir cehennemdir.

Nintendo 2DS XL incelemesi: genişletilmiş resim galerisi

Resim 1/6

Resim 2/6

Resim 3/6

Resim 4/6

Resim 5/6

Resim 6/6

Günün en iyi Yeni Nintendo 2DS XL fırsatları 915 Amazon müşteri yorumu Nintendo Yeni 2DS XL - Siyah + ... Amazon Prime 179,99 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • İlişkili:Nintendo, 2017'nin ötesinde 3DS'yi destekleyecek. Bu iyi bir fikir mi?