Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Yeni Nintendo Switch OLED konsolu resmen duyuruldu: Sağladığı 6 yükseltme

Yeni Nintendo Switch OLED konsolu resmen duyuruldu: Sağladığı 6 yükseltme

Nintendo, takip konsolunu resmi olarak duyurdu.Nintendo AnahtarıveNintendo Anahtarı Lite. Nintendo Switch OLED'e merhaba deyin!

Nintendo Switch OLED resmi olarak duyuruldu.BigN'in resmi web sitesiveTwitter beslemesi, konsolu ve özelliklerini gösteren resmi bir fragmanla. Bu resmi videoyu doğrudan aşağıdan izleyebilirsiniz.

Nintendo Switch OLED fiyatı ve çıkış tarihi

Medyanın ' olarak adlandırdığı borudan yeni bir Nintendo Switch konsolu hakkında çok fazla konuşma yapıldı.Nintendo Anahtarı Pro' ve şimdi kapak yeni konsoldan çekildi.

Nintendo Switch Pro çıkış tarihi 8 Ekim 2021'dir.


Nintendo Switch OLED fiyatı 349,99 $ olarak onaylandı ve bu da kabaca 253 £, 295,77 Euro veya 463,66 Avustralya Doları olarak çevriliyor.

Nintendo Switch OLED, standart Nintendo Switch üzerinde çeşitli yükseltmelerle birlikte gelir ve Pingtwitter'ün altında, oyuncuların bilmek isteyeceğini düşündüğümüz 6 en büyük listelenmiştir.


Nintendo Anahtarı OLED

(Resim kredisi: Nintendo)

1. Nintendo Switch OLED, 7 inç OLED ekrana sahiptir

Nintendo Switch OLED'in 7 inçlik bir ekrana sahip olduğu onaylandı. Bu, yalnızca 6,2 inç olan standart Nintendo Switch'teki ekrandan daha büyük. Bu ekran aynı zamanda Switch ve Switch Lite'ın sahip olduğu bir LCD değil, bir OLED panelidir. OLED ekranlar daha canlı renkler ve kontrast sunar, bu da yeni Switch'in oyunların görünmesini sağlayacağı anlamına gelir. fazla daha iyi.


Nintendo Anahtarı OLED

(Resim kredisi: Nintendo)

2. Nintendo Switch OLED, yükseltilmiş hoparlörlere sahiptir

Nintendo Switch OLED'deki bir sonraki büyük yükseltme, yükseltilmiş bir hoparlör sistemidir. Bu, resmi Nintendo konsol listesi tarafından 'gelişmiş ses' olarak adlandırılır ve önden ateşlemeli iki yatay stereo hoparlör deliği gösterir. Bu hoparlörlerin tam olarak nasıl yükseltildiği hakkında şimdiye kadar başka hiçbir bilgi gelmedi, ancak akustiği ayarlanmış yeni sürücüler bekliyoruz.

Nintendo Anahtarı OLED

(Resim kredisi: Nintendo)

3. Nintendo Switch OLED'in yeni ve daha geniş bir standı var

Sadece çok küçük ve kırılgan bir standı olan orijinal Nintendo Switch'in aksine, yeni 7 inç OLED Nintendo Switch, konsol kadar geniş ve tamamen yeniden tasarlanmış bir stand ile birlikte geliyor. Bu stand, kararlı Masaüstü modu kullanımı sağlamak için ekstra sağlamdır. Stand ayrıca çeşitli farklı açılarda yönlendirilebilir, yani konsolu istediğiniz gibi eğebilirsiniz.


Nintendo Anahtarı OLED

(Resim kredisi: Nintendo)

4. Nintendo Switch OLED, 64 GB dahili depolama ile birlikte gelir

Standart Nintendo Switch ve Nintendo Switch Lite'ın aksine, Nintendo Switch OLED, kutudan çıktığı gibi 64 GB dahili depolama ile birlikte gelir. Bu, her ikisi de oyunlar ve medya için yalnızca 32 GB depolama alanına sahip olan önceden var olan konsollar tarafından sunulan miktarın iki katıdır. Bu yükseltilmiş depolama, konsollarında çok sayıda oyun depolamak isteyen ciddi oyuncular için şüphesiz bir nimet olacak ve Nintendo'nun The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 gibi AAA oyunlarının yükleme boyutunu genişletmesine izin verecek.

Nintendo Anahtarı OLED

(Resim kredisi: Nintendo)

5. Nintendo Switch OLED, yerleşik bir LAN bağlantı noktasına sahiptir

Nintendo Anahtarı, internete kablosuz bir Wi-Fi bağlantısı üzerinden bağlanmanızı gerektirir; bu iyi ama en kararlı bağlantı veya en hızlı değildir. Nintendo Switch OLED, yerleşik bir LAN bağlantı noktasıyla birlikte gelir; bu, konsol yerleştirildiğinde oyunları indirmek ve yükseltmek için kablolu bir bağlantının kullanılabileceği anlamına gelir.

Nintendo Anahtarı OLED

(Resim kredisi: Nintendo)

6. Nintendo Switch OLED'in yeni bir rengi var

Nintendo Switch OLED'in sunduğu bir diğer yeni şey de yeni bir renk yolu. Yeni Switch'in geleneksel Switch Neon Red/Neon Blue renk grubuyla geleceği onaylanırken, oyunculara beyaz bir tasarım da sunacak. Bu, yukarıdaki resmi perakende kutusunda görülebilir ve beyaz bir şarj yuvası ve Joy-Con kontrolörleri içerir.

Nintendo Anahtarı OLED

(Resim kredisi: Nintendo)

Nintendo Switch OLED donanım özellikleri

Nintendo Switch OLED donanım özelliklerinin tamamı Nintendo tarafından yayınlandı. Birçok özellik orijinal Switch ile aynı, ancak boyutlar ve ağırlık gibi şeylerde önemli farklılıklar var. İşte bilmeniz gereken önemli Switch OLED donanım özellikleri:

Boy:Joy-Con takılıyken 4 inç yüksekliğinde, 9,5 inç uzunluğunda ve 0,55 inç derinliğinde

Ağırlık:Joy-Con kontrolörleri takılıyken .93 lbs

Ekran:7 inç OLED, çoklu dokunmatik kapasitif, 1280x720

CPU/GPU:NVIDIA Özel Tegra

Dahili depolama:64 GB (microSDHC/microSDXC kartlarla genişletilebilir)

Video çıkışı:1080p TV modu / 720p Masaüstü ve Elde Taşınabilir modlar

Konuşmacılar:Gelişmiş ses özellikli stereo hoparlörler

Pil:4310mAh Lityum-iyon

Pil ömrü:Uygulamaya bağlı olarak 4.5-9 saat

Şarj süresi:3 saat (konsol uyku modunda)

Bağlantı:USB Type-C, 3,5 mm stereo, microSD kart yuvası, LAN bağlantı noktası

Oyun kartı yuvası:1 x Nintendo Switch oyun kartı yuvası

Nintendo Anahtarı OLED

(Resim kredisi: Nintendo)

Nintendo Switch OLED: Pingtwitter'ün sıcak görüşü

Güçlendirilmiş bir Nintendo Switch Pro tarzı konsolla ilgili tüm konuşmalardan sonra, sonunda bir yükseltme aldık, ancak birçok oyuncunun alacağımızı düşündüğü yükseltmenin yakınında değil.

Daha büyük, OLED ekranın doğru olduğu kanıtlandı ve bu, Switch and Switch Lite'ın LCD panelleri üzerinde gerçekten güzel bir yükseltme gibi görünüyor, ancak dahili olarak yeni konsol, halihazırda piyasada bulunan konsolla temelde aynı.

Yerleştirilmiş modda 4K grafiklere sahip bir Switch Pro'dan bahsetmek her zaman biraz hüsnükuruntu gibi görünse de, bir konsol sağlayamıyor.herhangiOrijinal sürümünden yarım on yıl sonra devam eden orijinal modele göre kayda değer güç ve performans artışı kesinlikle bir düşüş.

Geliştirilmiş, daha geniş tekme standı, daha iyi stereo hoparlörler, yerleşik bir LAN bağlantı noktası ve yeni renkler gibi diğer yeni özelliklerin tümü memnuniyetle karşılanır, ancak Nintendo'nun yalnızca orijinal Switch tasarımıyla ilgili sorunları çözmediğini düşünmek zor. oyunculara gerçekten yeni bir deneyim sunmaktan daha iyidir.

Ayrıca, Nintendo Switch OLED hakkında şu anda sahip olduğumuz bilgilerde ele alınmayan bazı şeyler de var, örneğin, korkunç, iyi belgelenmiş sürüklenme sorunundan muzdarip olmayan dahili olarak revize edilmiş Joy-Con kontrolörleri ile geliyormuş gibi.

Genel olarak, o zaman, şu anda, yeni, daha büyük OLED ekranın ne kadar etkileyici olacağına bağlı görünüyor, aksi takdirde Nintendo için oyuncuları paralarıyla ayrılmaya ikna etmek zor bir satış olacak. En azından şu anda Switch deneyimine çok marjinal bir yükseltme gibi görünüyor.

Günümüzün en iyi Nintendo Switch OLED fırsatlarıNintendo Switch OLED ile... Oyun Durdur $ 349,99 Ön siparişBenzerlerini Görüntüle Amazon US Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz