Close
  • Ana
  • /
  • Vr Teknolojisi
  • /
  • Yeni Oculus Quest VR başlığı sızıntıları - oyuncular mutlu olacak

Yeni Oculus Quest VR başlığı sızıntıları - oyuncular mutlu olacak

Görev gözübiridiren iyi VR kulaklıklarşu anda satın alabilirsiniz - özellikle yazılım güncellemeleriylePC Steam oyunları ile kullanılır- ama cezbediyorsanız en iyisi bir süre daha beklemektir.


Sebep? Bir süredir yeni bir sürüm önerildi ve şimdi iyi bir sicile sahip bir sızıntı, kulaklığın nasıl görünebileceğine dair bir resimle söylentilere biraz daha fazla güven kattı.

Twitter kullanıcısı WalkingCat, aşağıda görebileceğiniz resmi yorumsuz olarak sağladı.

pic.twitter.com/rBvJpCfRmT22 Temmuz 2020

Gördüğünüz gibi, bununla mevcut Oculus Quest arasında büyük bir fark yok, ancak dikkate değer değişiklikler var. Renk en bariz olanıdır: Orijinal Quest siyah kumaş ve plastiğe sahipken, bu kez etrafına beyaz bir gövde ve siyah bir maske alanı çıkıyor gibi görünüyor.


Yeterince iyi görünüyor ama açıkça, kimse şık görünmek için VR kulaklıkları takmıyor. Daha pratik bir seviyede, kayışlar arkada basitleştirilmiş bir ayarlayıcıya sahip olacak şekilde yeniden tasarlandı ve eskisinden biraz daha ince görünüyor. Harici kameralar da önceki sürümden daha düşüktür ve umarım Facebook'un bulduğu bir şey daha doğru hareket takibi sağlar.

Şimdiye kadar çok iyi, ama burada olası bir endişe var. Oculus Quest, başlığın alt tarafında bir IDP (göz bebekleri arası mesafe) kaydırıcısına sahipti. Bu, kullanıcının lensler arasındaki mesafeyi ayarlayarak deneyimini iyileştirmesine izin verdi - ancak burada eksik. Yan tarafa taşınmış olabilir, ancak Facebook'un Oculus Rift ile Oculus Rift S arasında yaptığı tam olarak bu olduğu düşünüldüğünde kaldırılmış olması da mümkündür.


Sızıntı, fiyatlandırma veya çıkış tarihi hakkında hiçbir bilgi içermiyor, ancakNikkei Asya İncelemeGeçen hafta şirketin, ay bitmeden yeni bir kulaklık seti üretmeye başlamayı planladığını söyledi.

Parmakların kesişmesi, yaklaşan Oculus Connect geliştiriciler konferansında bir şeyler duyacağımız anlamına geliyor. Henüz bir tarih belirlenmedi, ancak gelecek& ldquo; bu yılın ilerleyen saatlerinde & rdquo; - dijital formattabariz nedenlerden dolayı.


Günün en iyi Oculus Quest fırsatı 4 Amazon müşteri yorumu Oculus Quest Oculus399 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat Yeni Oculus Quest 2 64GB ... Walmart799 495,95 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat Oculus Quest Hepsi Bir Arada Sanal Gerçeklik ... Amazon Prime 615 $ 579,98 $ Düşük Stokları Görüntüle Oculus Quest Hepsi Bir Arada VR ... Amazon Prime 603,99 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz