Close
 • Ana
 • /
 • Giyilebilir Cihazlar
 • /
 • Yeni Polar Grit X macera akıllı saati, yeni özelliklere sahip bir Garmin Fenix ​​6 rakibi

Yeni Polar Grit X macera akıllı saati, yeni özelliklere sahip bir Garmin Fenix ​​6 rakibi

Polar, heyecan verici yeni macerasını başlatmak için kötü bir zaman seçtiaçık izlePolar Grit X - aynı zamanda onu duyurmak için seçen Fitbit'ten bile daha fazlasıFitbit Ücreti 4dahili GPS ile. Polar Grit X, 'sınırlarını zorlamak' isteyen 'dış mekan meraklılarını' hedefliyor, ancak kilitlenme herhangi bir sınır zorlama olasılığını azalttı. Şimdi bu kilitlenme hafifletildi - ne kadar süredir kim bilir? - bu, deneme şansı yakalamak için iyi bir zaman olabilir!


• Polar Grit X'i doğrudan Polar'dan satın alın, fiyatlar 379 £

Kötü zamanlamadan bağımsız olarak, Polar Grit X'in, 'yokuş yukarı ve yokuş aşağı bölümleri otomatik olarak algılayan ve her seanstan sonra ayrıntılı yükselme / alçalma performansı raporu sunan' yeni Hill Splitter özelliği gibi, birkaç numara vardır. Bu, tüm bu sert çekirdekli koşucular ve hatta tepelerdeki performanslarını daha iyi anlamak isteyen yeni başlayanlar için kullanışlı olacaktır. Geri dönmemize izin verildiğinde, yani.

Garmin Fenix ​​6 Pro ve Apple Watch Series 5 - Hangisi en iyi?

Ayrıca, 'en uzun seanslarda bile doğru enerji ve hidrasyonu sürdürmek için gereken özel, otomatik beslenme ve suda yakıt ikmali hatırlatmaları' sağlayabilen yeni FuelWise akıllı yakıt doldurma asistanı da var.


Konumunuza göre günümüzün en iyi Polar saati fırsatları İndirimli Fiyat POLAR VANTAGE M –Gelişmiş ... Polar Vantage M Amazon $ 279,95 $ 256,40 GörüntüleyinTüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat POLAR VANTAGE V - Premium GPS ... Polar Vantage V Amazon $ 499.95 $ 369 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Polar Vantage V Titan Koşu ... Polar Vantage V Titan Pro Bisiklet Kiti $ 690.49 $ 536.99 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Polar Ignite GPS Spor Saat ... Polar Ignite Pro Bisiklet Kiti $ 232.49 $ 180.99 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Polar Grit X: resim galerisi

Resim 1/5

(Resim kredisi: Polar)
Resim 2/5

(Resim kredisi: Polar)
Resim 3/5


(Resim kredisi: Polar)
Resim 4/5

(Resim kredisi: Polar)
Resim 5/5

(Resim kredisi: Polar)

Polar Grit X: çıkış tarihi, fiyat, kullanılabilirlik

• Polar Grit X'i doğrudan Polar'dan satın alın, fiyatlar 379 £

Polar Grit X, Küçük ve Orta / Büyük bedenlerde 379 £ 'a Polar'dan hemen satın alınabilir.


İki kayış rengi mevcuttur (standart kayışlar): siyah ve zeytin yeşili.

Siyah, beyaz ve yeşil silikon aksesuar bantları 26,50 £ karşılığında mevcuttur.

Green Tundra, Red Paracord ve Blue Paracord tekstil aksesuar bantları 36 £ fiyatla mevcuttur.

Deri aksesuar kordon 44,50 £ fiyatla mevcuttur.

 • Withings ScanWatch incelemesi: Fitbit Sense ve daha şık çantalarla Apple Watch 6 ile aynı özellikler

Polar Grit X: saati takarken bisiklet tutan kişi

Yeni Polar Grit X ile elementlerle savaşın

(Resim kredisi: Polar)

Polar Grit X: pil ömrü ve yapı

Polar Grit X, 'en zorlu koşullara dayanmak' için tasarlanmış ABD askeri sınıf standart (MIL-STD-810G) yapısına sahiptir. Saat, koşullar dikkate alındığında süper hafif olmasa da oldukça hafif, ancak kesinlikle yenisinden daha hafifCasio G-Şok GBD-H1000.

Pil ömrüne gelince, Polar Grit X, tüm özelliklerin tam olarak etkinleştirilmesiyle 40 saate kadar ve hatta çoklu güç tasarrufu seçenekleri aracılığıyla 100 saate kadar kesintisiz izleme sunabilir. Bu güç tasarrufu işlevi, Suunto'nun FusedTrack ve Garmin'in UltraTrac özelliğine benzer sesler çıkarır: muhtemelen yalnızca GPS sinyalini ara sıra kontrol eder ve pil gücünden tasarruf etmek için optik HR sensörünü kapatır.

 • Garmin Fenix ​​6 Pro incelemesi: mükemmel pil ömrü ve mükemmel yapı kalitesiyle Garmin Fenix ​​5 Plus için sağlam bir güncelleme
 • Polar Vantage V incelemesi: Fitbit'ten çok daha gelişmiş Garmin için zorlu rakip
 • Coros Vertix incelemesi: Bu zorlu macera akıllı saat bir Garmin Fenix ​​katili mi?

Polar Grit X: koşu yapan kadın

Polar Grit X, bir patika koşucusunun ıslak rüyasıdır

(Resim kredisi: Polar)

Polar Grit X: diğer özellikler

Yeni Polar Grit X'teki diğer yeni eklemeler arasında rota kaynağı belirleme ve adım adım rehberlik için Komoot entegrasyonunun yanı sıra daha kolay planlama için mevcut ve 2 günlük hava durumu tahminleri ve koşullar değiştikçe hareket halindeyken güncellemeler yer alıyor.

Diğer özellikler dahil:

 • Polar Precision Prime: Polar'ın 9 sensörlü optik kalp atış hızı sensörü, muhtemelen farklı renkli ciltler üzerinde daha doğru bir okuma elde etmek için farklı renkli LED'lerle geri döner
 • FitSpark Polar Grit Xve FitSpark antrenman rehberi dinlenme, hazırlık ve antrenman geçmişinizle eşleşen, hazır günlük antrenmanlardır. Uyarlanabilir sanal eğitmen gibi.
 • Nightly Recharge: Sainsbury's önünde tuvalet kağıdı ve el dezenfektanı için kuyruğa girmek gibi dünün tüm stresinden ne kadar iyi kurtulduğunuzu gösteren bir gecelik toparlanma ölçümü. Garmin'in Body Battery özelliğine benzer, ancak egzersizde toparlanmaya daha fazla önem verilir.
 • Training Load Pro: Training Load Pro 'Kardiyo Yükü, Kas Yükü ve Algılanan Yükü tek, anlaşılması kolay bir görünümde birleştiren kapsamlı bir yaklaşım benimsiyor.' Esasen, bir algoritmaya dayalı olarak eğitim durumunuzun bir bakış görünümüdür.
 • Uyku Artı Aşamaları: Polar Grit X uyku aşamalarınızı takip edebilir ve Polar Flow uygulamasıyla 'uyku kaliteniz hakkında ayrıntılı bilgiler' verebilir. Saat, bir gecede takılmak için biraz büyük tarafa bakar, ancak yaparsanız bu özellikten yararlanabilirsiniz.
 • Koşu Gücü: şimdi bu Vantage serisinin bir USP'sidir. Grit X, herhangi bir ek kayış veya koşu bölmesi olmadan bileğiniz üzerinde çalışırken kas çalışma hızınızı izler. Polar'a göre, 'Koşu Gücü, koşu egzersiz yoğunluğunu ölçmenin anahtarıdır ve her seferinde mükemmel koşu yoğunluklarınıza ulaşmanızı sağlar.'
Garmin Forerunner saatlerinde bugünün en iyi fiyatları İndirimli Fiyat Garmin 010-01863-23 ... Garmin Forerunner 645 Music Amazon $ 214.49 $ 199.95 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin Forerunner 645Garmin Öncüsü 645Walmart399,99 239 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünGarmin - Forerunner 945 GPS ...Garmin Öncüsü 945Dell599,99 Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin 010-01746-00 ... Garmin Forerunner 935 Amazon $ 499.99 $ 284.99 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin Forerunner 245, GPS ... Garmin Forerunner 245 Amazon $ 229.99 $ 214.95 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin Forerunner 245 Müzik, ... Garmin Forerunner 245 Müzik Amazon $ 349.99 $ 289.99 GörüntüleTüm fiyatları görünDüşük Stok Garmin 010-03717-49 ... Garmin Forerunner 235 Amazon $ 116.95 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin 010-01689-03 ... Garmin Forerunner 35 Amazon $ 169.99 $ 93.68 GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin Aksesuar Bandı ... Garmin Forerunner 735XT Amazon $ 34.95 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz