Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Yeni PS5 Move, Sony PSP 5G ile Nintendo Switch'in ölüm maçının yolunu açıyor

Yeni PS5 Move, Sony PSP 5G ile Nintendo Switch'in ölüm maçının yolunu açıyor

PS5şimdi bir şey, öğrense bilePS5 nereden alınırşu andaçokzorlu ve dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncu şu anda yeni nesil oyunların muhteşemliğinin tadını çıkarıyor.


Ve bugün daha önce Pingtwitter tarafından bildirildiği üzere, resmi bir Sony patentinin olasılığına işaret ettiği için PlayStation 5'in geleceğinde daha da iyi haberler var gibi görünüyor.çift ​​GPU'lu PS5 Pro konsolu geliyor.

Bu patentin en ilginç kısmı, aslında, 'ev konsolu ve bulut oyunları için ölçeklenebilir oyun konsolu CPU / GPU tasarımı' ile sunabileceği bulut oyun uygulamaları olabilir.PSP 5G.

  • PS5 Pro: Xbox Series X'i ölü ve gömülü bırakmak için ihtiyaç duyduğu 5 özellik
  • Çene düşüren katlanır tablet, iPad'in ölüm darbesi Apple'ın geldiğini görmedi
  • Samsung Galaxy S21 sızdırılan benchmark, görmek istemediğimiz KORKUNÇ bir haber
  • OnePlus 9 Pro 5G ve Samsung Galaxy S21 ölüm maçı, videonun gösterilmesinden sonra AÇIK
  • Nvidia RTX 3070, 3080 ve 3090 hisse senedi denetleyicisi: BUGÜN bir kart almanın en iyi yolu

Ve özellikle patentte ayrıntıları verilen ve bir 'bulut oyun yönetimi sunucusuna' bağlanan gelişmiş bulut teknolojisi, hem bir veya iki yonga üzerinde sistem (SoC) konsoluyla çalışabilir. Burada ilginç olan, çoklu GPU kurulumlarıyla çalışma yeteneği kadar ölçeklenebilirliğidir.

Resmi patent, 'SoC teknolojisi, oyun konsolları gibi video simülasyon konsollarına uygulanabilir ve özellikle bir' hafif 'için tek bir SoC sağlanabilir. konsol sürümü, çok sayıda SoC ise & ldquo; üst düzey & rdquo; konsolun & lsquo; hafif & rsquo; version '.


Bir PSP 5G hakkındaki söylentiler ilk olarak 2018'de Sony'nin FY2017 finansal sonuçlarını açıkladığı ve akıllı telefon işinde kaldığını söylediği zaman başladı.'Sony Group genelinde kullanılabilecek bir yetkinlik olarak 5G teknolojisini geliştirmek. '

Ve o sırada belirttiğimiz gibi, Sony Grubu'na, bölümlerine ve teknoloji pazarlarına bakarsanız, en bariz olanı ve -devam ediyorçılgınca popülaritesiNintendo AnahtarıveLite Değiştirkonsollar - 5G teknolojisi için potansiyel olarak karlı alan, taşınabilir oyunlarda, özellikle buluttan aktarılan taşınabilir oyunlarda.


Şu anda, 2020'de Sony, 5G işinde halaXperia 1 IIyeni nesil ağ teknolojisini sallamak. Aynı zamanda, PlayStation 5 konsolu ile hala oyun konsolu pazarında.bir numaraürün şu anda Dünya'da.

Ve şimdi Sony'den, yeni nesil oyun konsollarında bariz uygulamalara sahip bulut oyunlarına yönelik oldukça çok yönlü ve ölçeklenebilir yeni bir teknolojiyi ayrıntılarıyla anlatan resmi bir patentimiz var. Ve ev konsollarıkesinliklegelişmiş bulut oyun performansından yararlanacak, konsol alanıen çok faydaGelişmiş bulut oyun teknolojisi, taşınabilir, el konsollarıdır.


Pingtwitter'ün gözünde buradaki iki yıldızın çarpıştığı yer burası ve PlayStation hayranlarının PS Vita'nın başarısızlığından bu yana dilenen yeni nesil avuçiçi oyun bilgisayarı üretmek için çok iyi olabilir - yeni nesil PSP konsolu 5G bağlantısı ve bu yeni bulut oyun teknolojisinin bir çeşidi.

Sunulacak akıllara durgunluk veren oyun deneyimlerini hayal edin. Horizon Forbidden West ve God of War 2 oynamaktan bahsediyoruzgiderken, gelişmiş oyun akışı donanımı, 5G modem ve yeni nesil bulut sunucuları sayesinde sorunsuz bir şekilde yayınlayın. Otobüste Spider-Man Miles Morales ile New York'ta sallanma ihtimali kışkırtıcı.

Yeni nesil bir PSP 5G'nin neye benzeyeceğine gelince, eğer gerçekten gerçekleşirse, şu anda herhangi bir resmi duyuru yapılmadığı için belirlemek zor. PSP 5G'nin şu anda neye benzeyebileceğine dair en iyi görünümümüz, iki renkli versiyonun bir versiyonunu gösteren bu konsept videodan geliyor.

Pingtwitter'te, Sony birkaç yıl önce şu anda yeni bir el cihazında çalışmadığını belirtmesine rağmen, yeni bir PlayStation Portable 5G konsolu için hala çok iyi bir şans olduğunu düşünüyoruz, çünkü Sony bir tane koymak için gereken teknolojiye sahip. hep birlikte evde ve Nintendo Switch'in mutlak kekler gibi satmaya devam ettiğini.


Maliyetine eklenen gereksiz özelliklerin yanı sıra kendisi için özel olarak yapılmış oyun kıtlığıyla neredeyse boğulmuş olan PS Vita'nın aksine, yalnızca bir bulut akış konsolu olan yeni bir 5G PlayStation Portable'ın bu sorunları olmayacaktı. her ikisinin de üstesinden gelin - zaten var olan oyunları (PS5 veya PS4'ün yanı sıra zaten PS Store'da optimize edilmiş eski platform oyunları) yayınlayacak ve en iyi 5G ve bulut oyun teknolojisine dayanacaktır.

Burada Pingtwitter'te PS5 ve birPS VR 2hem gelen hem de potansiyel olarak bu yeni PSP 5G, Sony'nin bu konsol nesli ile hesaba katılması gereken bir güç olacağı kesin.

PS5 incelemesi Sony PlayStation 5

(İmaj kredisi: Gelecek)

Bildirdiği gibiPingtwitter ile daha derinlemesine, bu patent teknolojisinin diğer önemli uygulaması, gelişmiş oyun performansı sunmak için bir veya birden fazla kombinasyonda çalışan iki yonga üzerinde sistem APU'su (hızlandırılmış işlem birimleri) ve özellikle ilişkili olarak bir çift GPU oyun konsolu üretimidir. grafik işlemenin nasıl işlendiğine.

Şu anda mevcut PS5, tek bir grafik yongasına sahip bir ısmarlama AMD APU'ya sahiptir, bu nedenle patentin ifade ettiği gibi, çoğul SoC'ler bir & ldquo; üst düzey & rdquo; sağlamak için kullanılabilir. daha fazla işleme ve depolama kapasitesine sahip konsol versiyonu

Ve PS5 (10.28 teraflop) ile sadece yeni nesil konsolların şu anki kralı olan 12 teraflopXbox Series XHam güç açısından, yalnızca bir değil iki GPU'ya sahip bir PS5 Pro, hükümdarlığını dramatik bir şekilde sona erdirir. Görünüşe göre PlayStation hayranları için heyecan verici zamanlar gelecek.

Bugünün en iyi Secretlab Titan fırsatları İndirimli Fiyat Titan Prime PU deri Secretlab459 ABD doları 419 ABD doları GörünümBlack Friday Anlaşması İndirimli Fiyat Secretlab TITAN SoftWeave ... Secretlab489 ABD doları 449 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat Titan Softweave kumaş Secretlab489 ABD doları 449 ABD doları GörünümBlack Friday Deal İndirimli Fiyat Titan Napa deri Secretlab799 699 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz