Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Yeni Samsung Galaxy Z Flip / Bloom tasarımları, katlanan telefonu çalışırken gösteriyor

Yeni Samsung Galaxy Z Flip / Bloom tasarımları, katlanan telefonu çalışırken gösteriyor

Samsung Galaxy Z Flip, aksi takdirde Samsung Galaxy Bloom olarak bilinen Koreli akıllı telefon şirketininSamsung Galaxy Fold. 2020'de raflara çarpması nedeniyle bir kapaklı olarak, aynı zamanda manşetlere doğrudan rakip oluyor.Motorola Razr.


Bununla birlikte, Razr, kalın çerçeve çenesi ve retro estetiği ile nostaljik tasarımına güvenirken, tüm raporlar Samsung'un Galaxy Z Flip ile farklı, daha modern bir yöne gittiğini iddia ediyor. Vahşi doğada prototip telefonun birkaç düşük çözünürlüklü fotoğrafının hemen ardından yeni bir dijital render, şimdiye kadar gördüğümüzden iki farklı renk grubunda potansiyel bir nihai tasarımı gösteriyor.

Render sanatçıTechConfigurationsşimdiye kadar duyduğumuz sızıntılar, söylentiler ve fotoğraflardan yola çıkarak yeni bir video hazırladı. Ayrıca, kamera ayrıntıları ve küçük bir ikincil ekran dahil olmak üzere iddia edilen özelliklerin bir listesini de içeriyorlar. Aşağıdaki videonun tamamına göz atın:

Yalnızca geliştirilmekte olan siyah modeli (aşağıda) gördükten sonra, telefon hem gök mavisi hem de kırmızı renk gruplarında harika görünüyor. Galaxy Z Flip, eski bir flip-telefonun retro tasarımını korumak yerine, cüzdan tarzında basitçe katlanan geleneksel bir akıllı telefon tasarımını benimsemiştir. Oldukça güzel, ancak sonuç biraz GameBoy Advance SP'ye benziyor.

TechConfigurations'ın 16MP ve 12MP sensörleri paket olarak listelediği ön taraftaki çift kamera, saati, tarihi, pil ömrünü ve bildirimleri gösteren küçük bir arka ekranla birleştirilmiştir. Razr gibi arka ekranı ortalamak yerine, Z-Flip tasarımı onu en aza indirerek telefonun kapalı arka kısmının sağ köşesine yerleştirdi.


KİMESamsung Galaxy Note 1010 MP kamera olduğu söylenen delikli selfie kamerası, üçlü kamera kurulumunu tamamlıyor. Tamamen açılmış ('medya modu' olarak adlandırılır), telefonun 6.7 'AMOLED yüzü bir ekran altı parmak izi sensörüne sahip.

Samsung Galaxy Bloom


Gerçek hayatta Samsung Galaxy Bloom / Z Flip'in (iddiaya göre) sızdırılan görüntüleri.

(Resim kredisi: Weibo)

Telefonun, Razr'ın spor yaptığı vasat Snapdragon 710'da belirgin bir gelişme olan Qualcomm Snapdragon 855 kullandığı söyleniyor. Bununla birlikte, katlanır telefonların henüz emekleme döneminde olduğu göz önüne alındığında, bu aşamada birinci sınıf parçaları kullanmak, telefonun ilk maliyetini önemli bir marj ile artırabilir.


Samsung Galaxy Z Flip, uygun bir fiyat noktasını korurken mevcut nesil telefonlarla aynı özelliklere sahip olacak mı? Daha garip şeyler oldu. Her iki durumda da, telefonun açılacağı Samsung Galaxy Unpacked'ın sadece birkaç hafta uzakta olduğunu öğrenmemiz uzun sürmeyecek.

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Fold fırsatları Sözleşme Fiyatları Sim Ücretsiz Ücretsiz Teslimat O224 ay Samsung Galaxy Fold (256 GB) 74,99ön ödeme£ 100 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveriGörünüm-deDoğrudan Cep TelefonlarıÜcretsiz Teslimat O224 ay Samsung Galaxy Fold (256 GB) 239,99ön ödeme£ 90 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveriGörünüm-deDoğrudan Cep TelefonlarıÜcretsiz Teslimat O224 ay Samsung Galaxy Fold (256 GB) £ 319,99ön ödeme£ 85 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler60 GBveriGörünüm-deDoğrudan Cep TelefonlarıEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz