Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Yeni Sonos x Ikea Symphonic cihazı yakında geliyor

Yeni Sonos x Ikea Symphonic cihazı yakında geliyor

Hem Ikea hem de Sonos'un Instagram sayfalarındaki bir hikaye, siyah bir arka plan üzerinde 'Symfonisk'e benziyor' yazan basit beyaz bir metin ve ardından iki şirketin logosunu gösterdi. Ne Sonos ne de Ikea'dan henüz başka bir açıklama yapılmamış olsa da, yeni bir modelin geldiğini gösteriyor.

NSIkea x Sonos Senfonicihazlar ilk olarak 2019 yılında, iki şirketin entegre Wi-Fi hoparlörlü bir masa lambası ve bir kitaplık hoparlörü içeren bir dizi ev hoparlörü üzerinde işbirliği yaptığında ortaya çıktı. Ikea'nın sade estetiğine ve Sonos'un ses becerisine sahip ürünler. Cihazlar ayrıca, Sonos'un sıklıkla talep ettiği primden daha fazla Ikea'ya göre fiyatlandırıldı.

Yeni ürünün – ya da ürünlerin – tam olarak oluşturacağı form olsa da, ipuçları var. Yakın zamandaFCC dosyalamabasitçe kablosuz bir cihaz olarak tanımlanan yeni bir Ikea ürününü tanımlar.SınırTitan kod adıyla bilinen ve entegre hoparlörlü bir sanat eseri olan ürünün detaylarına sahip olduğunu iddia ediyor.

Sonos x Ikea


Hem Sonos hem de Ikea Instagram sayfalarında yayınlanan hikaye

(İmaj kredisi: Sonos)

Diğer siteler, bunun mevcut masa lambalarına bir yükseltme olabileceğini veya TV veya ses kullanımı için diğer hoparlörlerle eşleşebilecek bir alt olabileceğini öne sürdü. Sanat eseri teorisi, teaser'ın ifadesine ve işbirliğinin arkasındaki ethos'a kesinlikle uyacaktır. Sanat eseri konuşmacıları yeni bir kavram değildir.ses duvarı24x24 veya 24x26 sanat hoparlöründe bir dizi tasarımı veya kendi tasarımınızı içeren düz panel sanat hoparlörleri koleksiyonuna sahiptir.


Muhtemelen bir masa lambası da ifadeye uyar, bu nedenle tasarımda bir güncelleme yapmak mümkündür. Masa lambaları şu anda herhangi bir sesli asistan sunmuyor, bu nedenle teoride bu eklenebilir,akıllı hoparlörler. Daha büyük bir lamba tasarımı da bir olasılıktır.

Önceki Symfonisk modelleri, Sonos ekosistemine tam erişim sağladı ve diğer Sonos cihazlarına bağlanabilir veya Google veya Alexa özellikli cihazlar aracılığıyla kontrol edilebilir. Yeni modellerin de aynı şeyi yapmasını bekliyoruz.


Koleksiyonumuza daha fazla Ikea mobilyası eklemek için çok fazla bahaneye ihtiyacımız yok, aynı anda daha fazla Sonos sesi ekleme şansı kesinlikle onu daha cazip kılıyor.

Yakında bu konuda daha fazla güncelleme bekleyin.