Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • Yeni TRX KEVLAR ev egzersiz ekipmanı serisi, hiç olmadığı kadar zorlu

Yeni TRX KEVLAR ev egzersiz ekipmanı serisi, hiç olmadığı kadar zorlu

TRX'i piyasadaki en iyi süspansiyon eğitim setlerinin üreticisi olarak biliyor olabilirsiniz, aynı Bowflex'in ayarlanabilir dambılları ve Fitbit'in fitness takipçileriyle ünlü olması gibi. Ancak bu şirketler gibi TRX de başka ev egzersiz ekipmanları üretiyor ve bunu da oldukça iyi yapıyor. XD Fit ile ortaklaşa oluşturulan yeni TRX KEVLAR egzersiz ekipmanı serisi ve TRX Training Club adlı yeni bir dijital platform buna örnektir.


TRX'in yeni KEVLAR ev jimnastiği ekipmanları serisidiğer şeylerin yanı sıra ab sürgüleri, güç çantaları ve ultra dayanıklı ağırlıklı bir yelek içerir. Yüzyılın son çeyreğinde bir kayanın altında yaşıyorsanız, kevlar, yüksek çekme mukavemeti-ağırlık oranına sahip, ısıya dayanıklı, güçlü bir sentetik elyaftır. Aslında, çelikten beş kat daha güçlüdür, kurşun geçirmez yeleklerde sıklıkla kullanılmasına şaşmamalı.

Tüm bunları bilerek, TRX KEVLAR serisinin dayanıklı olduğunu ve en yoğun koşullara bile dayanabileceğini varsayabiliriz.HIIT antrenmanları, ÖrneğinFiit'in Patron Seviyesi. TRX Kevlar koleksiyonu işlevsel eğitime odaklanmıştır vevücut ağırlığı eğitimi, a.k.a. jimnastik, son derece iyi.

  • Süspansiyon eğitmenlerini kullanmanın 5 ana faydasıhem iç hem de dış mekan egzersizleri için

TRX, Kevlar serisini ve TRX Training Club adlı yeni dijital platformunu piyasaya sürdü

(Resim kredisi: TRX)

TRX Kevlar Ab Planör

Kayar diskler zemine karşı sürekli sürtünmeden kolayca aşınırken, ısıya dayanıklı kevlar özellikli TRX Kevlar Ab Glider olmaz. Her seviye atlatahta, akciğerler,şınav, dağcı ve daha fazlasını, sizi ateşinizi yakmaya zorlayan kayan bir meydan okuma ekleyerekçekirdek(ve diğer kaslar) pürüzsüz kayma için yumuşak keçe taban ile dengeyi korumaya çalışırken.


RRP 29,95 £ TRX'te

TRX, Kevlar serisini ve TRX Training Club adlı yeni dijital platformunu piyasaya sürdü


(Resim kredisi: TRX)

TRX XD Kevlar Güç Çantası

TRX XD Kevlar Güç Çantaları bir kevlar fiber kılıfla dikilmiştir, bu da onları TRX'in dediği gibi 'kaba, sağlam ve en zorlu antrenmanlarınız için hazır' hale getirir. Daha da iyisi, hem iç hem de dış mekanlarda kullanıma uygundurlar. Kum torbaları genellikle CrossFit eğitimi için kullanılır ve bacakları, kalça kaslarını, sırtı, kolları ve daha fazlasını çalıştırmak için kullanılabilir.

TRX'te £135,95'ten başlayan RRP


TRX, Kevlar serisini ve TRX Training Club adlı yeni dijital platformunu piyasaya sürdü

(Resim kredisi: TRX)

TRX XD Kevlar Ağırlık Yeleği

Ağırlıklı yelekler, jimnastik çevrelerinde en iyi saklanan sırdır: çok yönlüdürler ve ilerlemenizde platolardan kaçınabilmeniz için vücut ağırlığı antrenmanınıza bol miktarda direnç ekleyebilirler. TRX XD Kevlar Ağırlık Yeleği, konfor için tam dolguya ve 'en zorlu hareketlerde bile kaymayı' önleyen çapraz bağlama sistemine sahiptir. Dayanıklı kevlar elyafı ile dikilen bunların ayarlanabilir ancak önceden ağırlıklı versiyonları mevcuttur.

TRX'te £199,95'ten başlayan RRP

TRX Eğitim Kulübü

TRX Training Club, 'kullanıcılara sınırsız isteğe bağlı antrenmanlar ve canlı dersler, TRX kişisel eğitmenlerine erişim ve TRX ürünlerinde özel üye indirimleri ile dinamik, çok yönlü bir eğitim deneyimi sunan tescilli dijital platformdur.' Söylemeye gerek yok, bu her şeyi kapsayan deneyim ücretsiz olmayacak ama en azından 7 günlük bir deneme var, böylece deneyebilir ve beğenip beğenmediğinizi görebilirsiniz.


Tek ihtiyacınız olan bir TRX Suspension Trainer, örneğin mükemmelTRX Home2, ve bir TRX Eğitim Kulübü üyeliği.

TRX Training Club özellikleri arasında, TRX On-Demand antrenmanları, Canlı dersler, sanal kişisel antrenman ve özel TRX Training Club Üye Avantajları yer alır; ikincisi, donanım indirimlerini ve yeni ürün lansmanlarına erken erişimi içerir. Buradaki ana çekicilik, muhtemelen bire bir, iki yönlü etkileşimli eğitim oturumları için özel bir rezervasyon sistemi aracılığıyla TRX eğitmenlerine eriştiğiniz sanal PT seçeneğidir. Anladığım kadarıyla şuna benziyorVAHA Akıllı Egzersiz Aynasıdeneyim, eksi mega pahalı ayna.

İlk başta, TRX Training Club 'masaüstü/dizüstü bilgisayarlarınızdan web deneyimi aracılığıyla platform içinde' mevcut olacak, ancak yakında TRX Uygulamasına da geleceği söyleniyor.

TRX Training Club: fiyatlandırma

TRX Training Club şu anda 7 günlük ücretsiz deneme ile ayda 19,99 £ fiyatla sunuluyor, ancak kayış satın alırken platforma 30 günlük yükseltilmiş ücretsiz erişimin keyfini çıkarabilirsiniz. Tek CANLI sınıflar da sınıf başına £ 10 için mevcuttur. Sanal Kişisel Eğitim istek üzerine mevcuttur. TRX Training Club ve TRX ürünleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen adresini ziyaret edin.TRXEğitimbugün.