Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Yeni Wahoo Tickr kalp atış hızı monitörü ultra uzun pil ömrüne ve gelişmiş sensörlere sahiptir

Yeni Wahoo Tickr kalp atış hızı monitörü ultra uzun pil ömrüne ve gelişmiş sensörlere sahiptir

Orijinal Wahoo TICKR halaen iyi kalp atış hızı monitörleriPiyasada, Wahoo yine de güncellemeye karar verdi. Hem yeni TICKR hem de yeni TICKR X modelleri daha kompakttır ve öncekilerden daha fazla özelliğe sahiptir; koşucular, bisikletçiler veya kene atlamalarını izlemeye çalışan herkes için birçok özellik sunar (amaçlanan)tam vücut HIIT antrenmanları.


Wahoo, kısa süre önce Birleşik Krallık'taWahoo Bisiklet Eğitmeniayrıca bir dizi birinci sınıfturbo eğitmenler, gibiWahoo Kickr Snap Bisiklet Eğitmeni, muhtemelen Wahoo ekosistemine en erişilebilir giriş. Yani Wahoo kalp atış hızı monitörlerini hesaba katmazsanız, ki bunu kesinlikle yapmanız gerekir, özellikle de güncellendikleri için.

• Wahoo'da yeni Wahoo Tickr 2020 serisini satın alın

Wahoo presinin belirttiği gibi: 'Yeni, daha ince bir şekil ve entegre kayış tasarımı, en yeni TICKR ve TICKR X'i yalnızca 48g'de (kapsül ve kayış birlikte) mevcut en hafif kalp atış hızı monitörleri haline getiriyor. Hem TICKR hem de TICKR X artık ANT + bağlantılarına ek olarak aynı anda üç Bluetooth cihazını eşleştirebilir. '

Bu çok perişan değil, özellikle deen iyi koşu saatleripiyasadaki ürünler bundan daha ağırdır (yalnızca vaka) ve kalp atış hızı ölçümleri söz konusu olduğunda muhtemelen yeni Wahoo Tickr kalp atış hızı monitörleri kadar kesin değildir. İkili bağlantı, ekstra uzun pil ömründen bahsetmeye gerek kalmadan hoş bir dokunuş: pil ömrünü yaklaşık% 50 artırarak, hem TICKR hem de TICKR X artık tek bir pille 500 saate kadar kullanıma izin veriyor. Ve bu çok fazla egzersiz.


Yeni Wahoo Tickr Tickr X çıkış tarihi fiyatı

Hem koşucular hem de bisikletçiler için harika

(Resim kredisi: Wahoo)

Neden yeni Wahoo Tickr ve Tickr X 2020 kalp atış hızı monitörlerini satın almalısınız?

Güncellenen TICKR X, yukarıda bahsettiğimiz tüm detayların yanı sıra, kapalı alan bisiklet ritmini Wahoo Fitness uygulamasına aktarma yeteneği de sunuyor. Daha da iyisi, TICKR X artık gelişmiş koşu dinamiklerini uyumlu akıllı saatlere ANT + aracılığıyla aktarabilir ve koşucuların kadanslarına, dikey salınımlarına ve yerle temas sürelerine gerçek zamanlı erişim sağlar.


TICKR X daha da ileri gidiyor: koşucular, Wahoo Fitness uygulaması aracılığıyla 'verimliliklerini ve formlarını iyileştirmeye yardımcı olan' tescilli bir Koşu Pürüzsüzlüğü puanından yararlanabilirler. TICKR X ayrıca, Wahoo Fitness uygulaması aracılığıyla akıllı telefonunuzla senkronize edilecek 50 saate kadar egzersiz verisi depolayabilir. Wahoo uygulamasında egzersizi başlattıktan sonra, telefonu arkanızda bırakıp 3 saatlik canavar bir yolculuğa çıkabilirsiniz.yol Bisikleti.

• Wahoo'da yeni Wahoo Tickr 2020 serisini satın alın

Wahoo TICKR, şimdi orijinal beyaz ve mavi renk düzenini tamamlayan yeni bir Stealth renk seçeneğiyle sunulacak. Yeni TICKR Stealth varyantı ayrıcaELEMNT ROAMveELEMNT BOLT Stealth Edition Paketleri.

Yeni TICKR (39,99 £) ve TICKR X (64,99 £) Wahoo'nun web sitesinde mevcuttur. Güncellenmiş ELEMNT ROAM (RRP £ 359.99) Paketler 8 Mayıs'tan itibaren satışa çıkacak ve ELEMNT BOLT Stealth Edition (RRP £ 244.99) Paketler 15 Mayıs'tan itibaren satışa sunulacak.


Bulunduğunuz yere göre günümüzün en iyi kalp atış hızı izleme kılavuzları Düşük Stok İndirimli Fiyat POLAR H10 HR SENS BLE BLK ... POLAR H10 Kalp Atış Hızı Sensörü ve Pro Göğüs Kemeri Amazon 93,99 $ 86,29 $ GörüntüleyinTüm fiyatları görünGarmin Garmin HRM-Run Garmin HRM-Run Amazon $ 98.99 GörüntüleTüm fiyatları görünWahoo Tickr XWahoo Tickr XWahoo79,99 Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat MYZONE MZ-3 Fiziksel Aktivite ... MyZone MZ-3 Amazon $ 149.99 $ 88.95 GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin HRM-Swim Nabız ... Garmin Swim Amazon $ 99.99 İnceleTüm fiyatları görünPOLAR OH1 + Optik Kalp Atış Hızı ... Polar OH1 Amazon $ 76,30 GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin Forerunner 35 İzle ... Garmin HRM-Tri Amazon $ 108 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz