Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • Yeni 'sıska' Chris Hemsworth reklamı, kendi Centr egzersiz uygulamasının kullanıcıları ile dalga geçiyor

Yeni 'sıska' Chris Hemsworth reklamı, kendi Centr egzersiz uygulamasının kullanıcıları ile dalga geçiyor

Chris Hemsworth, yeni Centr Uygulaması reklamında kendi kendine çalışıyor, kendi kendine konuşuyor ve karakterinin annesinin sırtına at gibi biniyor. Hayır, Chris Hemsworth cesaretini kaybetmedi, reklam dijital olarak sadece oyuncuların kafalarını Chris'le değiştirirken, Centr uygulamasını kullanan kişilerin ağzından büyük olasılıkla duyacağınız yorumları yapıyor. Sorun şu ki, reklam muhtemelen Centr ekibinin ana gelir kaynağı olan bu insanlarla dalga geçiyor.


Dürüst olacağım: Centr uygulamasını beğendim. Benim .. DeMerkez incelemesi, uygulamayı çok çeşitli egzersizler sunduğu ve diğer şeylerin yanı sıra yemek alışveriş listeleri oluşturmayı kolaylaştırdığı için övdüm. Centr uygulaması, aslında daha sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturmaya ve sürdürmeye yardımcı olabilecek diyet, egzersiz ve farkındalık egzersizlerinin bir kombinasyonunu sunar. Centr ayrıca kas geliştirmeye yardımcı olmak için de kullanılabilir, ancak itiraf etmek gerekirse, çoğu için asıl çekicilik bu değildir.

Chris Hemsworth iyi. Ama dürüst olalım, tüm işi onun ekibi yapıyor. 7 günlük ücretsiz denemenizi bugün başlatın ve Chris'in uzman ekibinin hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmasına izin verin. https://t.co/AltllR8QTS adresinden bugün katılın pic.twitter.com/XhAZGjuTMK18 Şubat 2021

Daha fazla gör

Gerçek şu ki, çoğu insan uygulamayı indirecek ve kullanacak çünkü reklamın başında da belirtildiği gibi Chris Hemsworth'un görünüşünü beğeniyorlar. Chris'in esas olarak bir aktör olduğunu düşünebilirsiniz ama bence o en başarılı Instagram etkileyicilerinden biri. Kişisel antrenörler, şefler ve mindfulness uzmanlarından oluşan ekibiyle birlikte Centr uygulamasını ortaya çıkararak 'Ben iyi görünüyorum, sen de benim uygulamamı kullanırsan sen de öyle olacaksın' oyununu yepyeni bir seviyeye taşıdı.

Ve Centr uygulamasını kendi şartlarında başarılı kılma çabalarına rağmen, yine de çok başarılı çünkü Chris Hemsworth başarılı. Ve sadece genel olarak başarılı değil, aynı zamanda iyi görünme konusunda da başarılı. Üstlendiği sonraki herhangi bir rol için daha fazla yırtılıyor:ciddi miktarda kas kütlesi koyduYaklaşan bir Netflix biyografisinde genç bir Hulk Hogan'ı canlandırmak için.


Herkes gibi ben de Chris'in fiziksel gelişimine bakmaktan zevk alıyorum. Her zaman çabalıyor ve çalışıyor, muhtemelen doğru yiyor ve genellikle kendine bakıyor, bu takdire şayan. Bu vücut dönüşümlerini mümkün kılmak için PT'leri ve şefleri elinde tutacak kaynaklara sahip. Bu sonuçlardan bir şey eksiltmiyor ama kabul edelim, ortalama Centr kullanıcısı Chris Hemsworth değil.

  • En iyi halter
  • Metabolizma doğal yollarla nasıl artırılır?

Chris Hemsworth Merkez uygulaması


Her egzersiz önemlidir

(Resim kredisi: Merkez)

Yeni Centr reklamı, söz konusu ortalama kullanıcıyı tasvir etmede harika bir iş çıkarıyor: Fiziksel gelişim konusunda bir PT kiralayacak kadar ciddi olmayan, ancak ciltlerinde biraz rahatsızlık hisseden insanlar. sahip değilleraltı paketveyaşişkin pazı; Centr kullanıcıları şu konularda tam anlamıyla bilgili değiller.etkili kas geliştirmeveyaprotein tozu nasıl kullanılırdoğru şekilde. Bu insanlar Centr uygulamasını ya Chris Hemsworth'u beğendikleri için ya da onun gibi bir vücut istedikleri için indirecekler.


Gerçek şu ki, kas kütlesi oluşturmak ve sürdürmek,zor. Adanmışlık ve amansız kazanç arayışı gerektirir. Yarım saat uğraşarakMerkez Serbestgünde bir seans seni yırtmaz. Haftada bir kez lezzetli bir lahana, mercimek ve kavrulmuş pancar salatası hazırlamak, kas protein sentezini geliştirmenize yardımcı olmaz. Yarı zamanlı fitness, size yalnızca yarım sonuç verir.

Ve bunda yanlış var. Müstehcen kaslı olmamak sağlıklı olmadığınız anlamına gelmez. Herkes kaslı olabilir ama herkes yapmamalı. Gövdenizin etrafında biraz yağ olması, mutlaka erken ölmenizi sağlamaz. 200 lbs (100kg) bench press yapamamak sizi zayıflatmaz. Bir nevi Chris gibi görünmek istediğiniz için ancak kas geliştirme fikrine tamamen bağlı kalmadan Centr uygulamasını kullanmak da iyidir.

Reklamın bile odadaki file hitap etmesini takdir ediyorum, tam sonunda: 'Sonuç almak için Chris olmanıza gerek yok. Sadece ekibine ihtiyacın var' ve bu harika ama oyuncuların vücutlarına bindirilmiş ekibinin kafaları değil, onun. Bu iki cümle bile 'Chris' ve 'onun' diyor.

Centr ekibinin hedef kitlesini ve çabalarını biraz daha takdir etmesini ve onlarla alay etmek yerine biraz daha sağlıklı olmak için ortaya koydukları çalışmaları dile getirmelerini diliyorum. Belki bir sonraki Centr reklamında, insanların Centr antrenmanları hakkında çevrimiçi olarak yayınladıkları binlerce ekran görüntüsünün bir derlemesini oluşturmalılar. İnsanları ayakta tutan küçük başarılar. Bu, ortalama Centr kullanıcısına daha iyi bir övgü olurdu.


Bugünün en iyi Barlar ve Ağırlıklar fırsatları için Hawk Sports Arm Blaster... Hawk Sports Arm Blaster Amazon 30,23 TL GörünümTüm fiyatları görCAP Barbell 2-inç Olimpiyat... CAP Barbell Olympic Bar Amazon 29,18 AU$ GörünümTüm fiyatları gör2 Altıgenlik CAP Halter Seti... 2 Altıgenlik CAP Halter Seti Amazon ₺345.48 GörünümTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Bowflex Unisex'in 552i Tekli... Bowflex SelectTech 552i Amazon 561,98 ₺ 495,70 ₺ GörünümTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Dumbbells fırsatlarıHex Dambıl 5Kg Siyah / 5kg... Decathlon Avustralya 29 ABD doları GörünümHawk Sports Arm Blaster için... Amazon Prime 30,23 TL Görünüm Primozu FIT Neopren... Amazon Prime 31,19 TL Görünüm Primozu FIT Neopren... Amazon Prime 36,98 TL GörünümAltıgen Dambıl 7.5Kg MAVİ/... Decathlon Avustralya 39 ABD Doları GörünümPrimozu FIT Neopren ... Amazon Prime 59,02 TL Görünüm DEIRIS Ayarlanabilir Hareket ... Amazon Prime TL 64,62 TL GörünümEverfit Fitness Spor Salonu Egzersiz... ebay 110 ABD doları Görünümİndirimli fiyatATIVAFIT 2x 25kg Ayarlanabilir... Kogan.com 745 ABD Doları 459 ABD Doları Görünümİndirimli fiyatATIVAFIT 2x 25kg Ayarlanabilir... Dick Smith 745 ABD Doları 459 ABD Doları GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Kettlebell fırsatları(5 Pound) - Bakiyeden... Dick Smith 71,44 ABD Doları GörünümBowflex 840 SelectTech... Amazon Prime 608.57 AU$ Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz