Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Nike Adapt Auto Max ŞİMDİ satışta: kendinden bağcıklı spor ayakkabılar Air Max ailesine katıldı

Nike Adapt Auto Max ŞİMDİ satışta: kendinden bağcıklı spor ayakkabılar Air Max ailesine katıldı

Yeni bir çift yüksek teknoloji ürünü spor ayakkabı mı arıyorsunuz? Güçlendirilmiş bağcıklar, ses kontrolü ve özelleştirilebilir aydınlatma ile Air Max ailesinin en yeni üyesi Nike Adapt Auto Max'e merhaba deyin.


Haber spor ayakkabıları şimdi (5 Mayıs 08:00) Nike Sneakrs'dan satın alınabilir ve fiyatı 339,95 £. Yine de hayal kırıklıklarından kaçınmak için çabuk olun! Adapt Auto Max'in örneklerinin son derece sınırlı olmasını ve hızla tükenmesini bekliyoruz.

Air Max, 1987'de piyasaya sürüldüklerinden beri Nike'ın en popüler ayakkabısı oldu ve sürekli olarak yeni teknolojiyle gelişti. Son gelişmeler, teknolojide şimdiye kadarki en büyük sıçramalardan biridir.

FitAdapt teknolojisine dayanan Adapt Auto Max, mükemmel uyumu koruma özelliğine sahiptir ve şimdiye kadar ilk kez, iki moda sahip olacaksınız - biri aktivite, diğeri rahatlama için ayarlanmış.

Ayrıca, bir saate kadar nabız atma seçeneğiyle 13 renk arasından seçim yapabilirsiniz. Bu, Siri ve Google Assistant kullanılarak sesle bile kontrol edilebilir.


Silüetin yenilikçi yaklaşımı, performans özelliklerine kadar uzanır. Tinker Hatfield'ın tasarım estetiğinin DNA'sına ve Air Max 90 ve Nike Mag'den örnekleme öğelerine kanallık eden Nike Adapt Auto Max, artırılmış profili ve daha kalın orta tabanıyla yeni bir silueti alıyor.

Hafif, nefes alabilen file üst kısım kişiselleştirilmiş bir his için ayağınızı sararken TPU plaka daha fazla denge için ayağınızı sararken, yepyeni Max Air birimi ultra yumuşak bir sürüş için daha fazla Air sağlar.


Air Max 90'ın kaset tasarım öğesi artık Air Max ünitesini vurguluyor.

Aşağıdaki resimlere göz atın:


Resim 1/5

(Resim kredisi: Nike)
Resim 2/5

(Resim kredisi: Nike)
Resim 3/5

(Resim kredisi: Nike)
Resim 4/5


(Resim kredisi: Nike)
Resim 5/5

(Resim kredisi: Nike)

Nike Global Dijital İnovasyon Kıdemli Direktörü Brandon Burroughs, 'Nike Adapt, performansın bağlantı ile buluştuğu zirve teklifimizdir' diyor.

İlk kez, ayakkabının daha akıllı olmasını ve zamanla daha fazlasını yapmasını sağlayacak sürtünmesiz bir dijital yardımcı programla desteklenen Air Max platformuna dinamik rahatlık ve koruma sağlayabiliyoruz. Nike Adapt'i ikonik Air Max platformumuzla birleştirerek, kullanıcılara tek bir ayakkabıda uyum ve nihai sürüşün geleceğini sunuyoruz. '

Nike Adapt Uygulaması artık kullanıcılara Nike Adapt ayakkabılarının en yeni özelliklerine özel erişim sağlıyor - Adapt BB'nin piyasaya sürülmesinden bu yana kullanıcı deneyiminde yapılan güncellemeler ve iyileştirmeler.

Daha önce bahsettiğimiz gibi, özelleştirilebilir beş Siri Kısayolu ile yalnızca sesi kullanarak Nike Adapt Auto Max ayakkabılarını anında ayarlayabileceksiniz (Google Assistant bu baharda kullanıma sunulacak).

Nike Adapt Uygulamasının ekran görüntüleri.

(Resim kredisi: Nike)

Ayakkabınızı bileğinizden kolayca sıkmanıza veya gevşetmenize olanak tanıyan Apple Watch'unuzdan da uyumunuzu kontrol edebilirsiniz.

Bu bahardan itibaren Nike Adapt Auto Max kullanıcıları sadece dantel motorlarını aydınlatmakla kalmayacak (13 ikonik Nike renginden birini seçerek), aynı zamanda darbeli veya statik seçenekleri de seçebilecekler.

Kulağa hoş gelmek? Nike Adapt Auto Max bugün, Pure Platinium olarak satışa sunuldu ve yılın ilerleyen dönemlerinde daha fazla renkle sunulacak.

Nike'ın aşağıdaki web sitesindeki spor ayakkabılara göz atın:

Nike Adapt Auto Max Saf Platin

Şimdi 339,95 £ karşılığında Nike'tan alınabilir


Anlaşmayı Görüntüle

Bunu beğendin mi?

  • En iyi Nike koşu ayakkabısı fırsatları