Close
  • Ana
  • /
  • Koşma
  • /
  • Nike ve Adidas, yeni Clifton Edge modeli ile koşu ayakkabısı pazarını Sarsacak Hoka One One'a rakip oldu

Nike ve Adidas, yeni Clifton Edge modeli ile koşu ayakkabısı pazarını Sarsacak Hoka One One'a rakip oldu

Hoka One One hiçbir zamanen iyi koşu ayakkabılarıakla gelebilecek en kalın orta tabanlarla ve tüm adaletle, daha önce çalıştı, öyle kiCarbon X yol koşu ayakkabısı 'en iyi koşu ayakkabısı' ödülünü kazandı-dePingtwitter Ödülleri 2020. Marka, en son ürünü olan yeni Hoka Clifton Edge ile topuk uzantısını yeni bir seviyeye taşıdı. Nike ve Adidas endişelenmeli mi?


•En iyi Nike koşu ayakkabısı fırsatları: Nike koşu ve antrenman eğitmeninin en ucuz fiyatları ŞİMDİ satışta

• Adidas, Nike Vaporfly'ı Devralmaya Hazıryeni Adidas Adizero Adios Prokoşu ayakkabısı

Clifton Edge, üreticinin iddia ettiği gibi, 'hareket ederken kayma hissi için yumuşak bir etki' sağlamak üzere tasarlanmış benzersiz bir genişletilmiş topuk geometrisine sahiptir. Clifton Edge'in yeni orta taban köpüğü, Hoka'nın önceki orta tabanlarından daha yumuşak ve hafiftir: Basın açıklamasına göre, bu ayakkabıların ağırlığı yaklaşık 250 gram olacak ve bu da resimlere bakarak beklediğinizden çok daha hafif olacak.

Hoka Clifton Edge'i iş başında görün

Resim 1/5


(Resim kredisi: Hoka)
Resim 2/5

(Resim kredisi: Hoka)
Resim 3/5


(Resim kredisi: Hoka)
Resim 4/5

(Resim kredisi: Hoka)
Resim 5/5


(Resim kredisi: Hoka)

Hoka Clifton Edge: çıkış tarihi ve fiyatı

Hoka Clifton Edge, 05 Haziran 2020'de ön satışa çıktı ve 1 Temmuz 2020'den itibaren çevrimiçi olarak ve seçilen perakendeciler aracılığıyla 140 £ / 160 € perakende fiyatıyla satışa sunulacak. Daha fazla bilgi için lütfen bugün Hoka'nın web sitesini ziyaret edin.

Hoka Clifton Edge çıkış tarihi fiyatı

Hoka Clifton Edge, tüm beceri seviyelerindeki koşucular için önerilir

(Resim kredisi: Hoka)

Hoka Clifton Edge: yeni özellikler

Clifton serisinin yeni bir uzantısı olan Clifton Edge, koşu ayakkabılarını daha geniş bir koşucu kitlesi için daha erişilebilir ve eğlenceli hale getirmek için tasarlandı. Bunu bilerek, Clifton Edge'in piyasadaki en optimize ve en hızlı koşu ayakkabısı olmayacağını ve benzer yüksek yastıklı, rahat koşu ayakkabılarıyla rekabet edeceğini rahatlıkla varsayabiliriz.ASICS Novablastya daNike Joyride Run Flyknit.


• Bu ULTIMATEsıcak hava koşu teçhizatıihtiyacın olacak

Clifton Edge'in lansmanını kutlamak için HOKA ayrıcaHOKA Ekiden Strava MücadelesiŞirketin basın açıklamasında belirttiği gibi, 'küresel hareketi ve bir araya gelme ruhunu teşvik etmek'. 29 Haziran'dan başlayarak ve dört hafta sürecek olan katılımcılar, yarışma süresince haftada en az 5K koşmaya teşvik edilecek ve bireysel olarak veya dört kişilik sanal bir ekipte katılabilecekler. Mücadeleyi tamamlayanlar, bir çift Clifton Edge kazanacaklar.

Bugünün en iyi koşu ayakkabısı fırsatları Erkekler Nike Zoomx Vaporfly ...Nike ZoomX Vaporfly SONRAKİ%NORDSTROM.com250 $ Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Asics Erkek Jel-Nimbus 21 ... ASICS Gel-Nimbus 21 Macy's 150 $ 55 $ GörüntüleTüm fiyatları görünadidas Toddler Erkek Çocuk ... Adidas Ultraboost 19 Macy's $ 75 MağazaTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Nike Zoom Pegasus Turbo 2 ... Nike ZOOM PEGASUS TURBO 2 Kadın Amazon $ 136.24 $ 124.52 GörüntüleTüm fiyatları görünMizuno Kadın Dalgası Skyrise ... Mizuno Wave Skyrise Wiggle $ 71.99 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat ASICS Kadınlar İçin MetaRide ... ASICS MetaRide Amazon $ 250 $ 219.99 İnceleTüm fiyatları görünKoşu Erkek Cloudswift ... Üzerinde Cloudswift Erkek Amazon $ 149.99 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Fitbit fiyatları, bulunduğunuz yerde İndirimli Fiyat Fitbit Versa Black Band ... Fitbit Versa Macy's 161,78 $ 64,63 $ GörüntüleyinTüm fiyatları görünFitbit Versa 2 Sağlık ve ... Fitbit Versa 2 Amazon $ 159.99 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa Lite Mavi Kayış ... Fitbit Versa Lite Macy's $ 159.95 $ 99.95 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Versa Special Edition ... Fitbit Versa - Özel Sürüm Amazon $ 167.99 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa 2 Special ... Fitbit Versa 2 Special Edition Amazon $ 199.95 $ 171 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Charge 3 Unisex Siyah ... Fitbit Charge 3 Macy's $ 99.95 İnceleTüm fiyatları görünFitbit Fitbit Inspire İK ...Fitbit Inspire HRAdorama74 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünFitbit Inspire Sangria Askı ... Fitbit Inspire Macy's $ 59.95 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz