Close
  • Ana
  • /
  • Koşma
  • /
  • Nike Air Zoom Alphafly% NEXT Çıkış Tarihi Doğrulandı, Kesinlikle 2020 Olimpiyatları'nda Olacak

Nike Air Zoom Alphafly% NEXT Çıkış Tarihi Doğrulandı, Kesinlikle 2020 Olimpiyatları'nda Olacak

Merakla beklenen / tartışılan yenikoşu ayakkabısıNike Air Zoom Alphafly NEXT%,bu hafta New York'ta yeni duyurulduancak bu gerçek, Dünya Atletizmine soran insan grubunu pasifleştirmediTokyo 2020 Olimpiyatları'ndan ayakkabıların yasaklanması. Öyleyse yutun, nefret edenler: orada olacaklar.


Nike Air Zoom Alphafly NEXT% 'in yığın yüksekliğinin yeni empoze edilen sınırların altında olduğu, Nike tarafından zaten onaylanmıştı - sadece kesirli de olsa. Ancak bu, başka bir soruyu cevapsız bıraktı: ayakkabılar Tokyo 2020 Olimpiyatları'nın başlamasından en az dört ay önce halk için satın alınabilecek mi?

Aksi takdirde, bu yine de ayakkabıları Olimpiyat oyunlarından diskalifiye edebilir ve oyunların başlamasından birkaç ay önce Nike sponsorluğundaki süperstarların dengesini bozabilir.

Ancak onaylandıNike Alphafly için çıkış tarihiABD’de 29 Şubat’ta, başlangıçta yalnızca Nike üyeleri için olmasına ve bir Avrupa / İngiltere lansman tarihi olmasına rağmen, Nike tarafından 'Mart' herhangi bir belirsizliği ortadan kaldırıyor gibi görünüyor. Aksi takdirde, Nike, bizzaro-dünya süper ayakkabılarını halka satışa sunmadan önce, herhangi bir nedenle 25 Mart'a kadar (1 gün çok geç) beklemeye karar verdi.

Nike Air Zoom Alphafly NEXT% Avrupa Çıkış Tarihi


'Beni bilgilendir' sayfası, ABD'nin çıkış tarihini açıkça belirtiyor

(Resim kredisi: Nike)

Nike Air Zoom Alphafly NEXT% Avrupa Çıkış Tarihi

Yani. Kesin bir tarih verilmemiş olsa da Nike, Nike Air Zoom Alphafly NEXT% 'in Avrupa'da son tarihten önce satın alınabileceğini doğruladı. Nike'ın kesin yanıtı ise 'Ayakkabıların Mart ayında Avrupa'da satışa çıkacağını söyleyebiliriz' oldu.


Nike.com'a göre, Nike Air Zoom Alphafly NEXT%, yalnızca Nike Üyeleri için 29 Şubat 2020'de ABD'de piyasaya sürülecek, bu nedenle EMEA bölgesinin bunu çok kısa bir süre sonra, ancak yine de zaman sınırı içinde alacağı tahmin ediliyor. Dünya Atletizm tarafından önerilen.

Ne yazık ki, yeni koşu ayakkabısı için fiyat etiketi verilmedi ancak özellikle lansman sırasında en az 260 £ / 270 $ olmasını bekliyoruz. Bu ayakkabıların şimdiden kazandığı tanıtım göz önüne alındığında, Nike'ın onu ucuza satması oldukça şaşırtıcı olurdu. Hiç yaptıkları gibi değil. Pazarlamada dedikleri gibi, fiyatın kendisi ürünün değerini iletmek için bir pazarlama aracıdır ve Nike ZoomX Vaporfly NEXT% 'in fiyatı geçilecek herhangi bir şeyse,gerçekten değerligerçekten koşu ayakkabısı.


Bugünün en iyi fiyatları favori ayakkabılarımızda Nike Zoomx Vaporfly Erkek ...Nike ZoomX Vaporfly SONRAKİ%NORDSTROM.com250 $ Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Nike Erkek React Infinity Run ... Nike React Infinity Run Macy $ 160 $ ​​90 GörüntüleTüm fiyatları görünMizuno Kadın Wave Skyrise ... Mizuno Wave Skyrise Wiggle $ 71.99 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Asics Erkek Jel-Nimbus 21 ... ASICS Gel-Nimbus 21 Macy's 150 $ 55 $ GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Daha fazla iz koşusu mu?